مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
نه هر چی سرعت رایت پایین تر بهتر. پس یا اشکال از ISO هست یا یه IOS کم داری.

عجیبه، با بازی های دیگه ای هم که خودم رایت کردم هم این مشکلو دارم...بعضی وقتا هی هنگ می کنه بعد خودش رد می شه..بعضی وقتا هم میگه دی وی دی رو باید در بیارم دوباره بزارم تو!!!:eek:
ISO
من همونی که خودتون لینک داده بودید رو گذاشتم...چیز دیگه ای نزاشتم روش:eek:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
عجیبه، با بازی های دیگه ای هم که خودم رایت کردم هم این مشکلو دارم...بعضی وقتا هی هنگ می کنه بعد خودش رد می شه..بعضی وقتا هم میگه دی وی دی رو باید در بیارم دوباره بزارم تو!!!:eek:
ISO
ببین دقیقا اتفاق تو برای منم افتاده بود
تو یه بار با 4یا2.4 برایت
من فقط نزدیک 15 تا dvd سوزوندم تا به این رسیدم
اون موقع dvd rw نداشتم:biggrin1:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ISO

پس حتما اشکال از رایتته باید با سرعت کم رایت کنی مطمئنی با 2X رایت میکردی؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
علی جون 2 نه 4 و 2.4
ببین سرعت 2.4 وجود نداره ! مینویسه 2.4 ولی با سرعت 2 رایت میکنه .
من یه رایتر pioneer دارم که اصلا زیر 4 رایت نمیکنه و هر چی 2 یا 2.4 میزنم با سرعت 4 رایت میکنه .
یه سونی هم دارم که سرعت 2.4 ش با سرعت 2 رایت میکنه !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
معمولا این اتفاقها میافتن،من بازی که رو دستگاه دوستم اجرا میشد رو دستگاه من یه جای به خصوص همین ارور رو میداد.یه بار دیگه رایت کنی احتمال زیاد درست میشه.من هم اولای کنسول گرفتن توهم زده بودم که نکنه لنز دستگاه خراب باشه!!!!

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
با همون نرم افزاره امیج...رایت می کنم..خودش که می زنه 2x
منم همونو می زنم...یعنی الان با 2.4x امتحان کنم؟هوم...
حالا میخام مارک دی وی دی یه چیز دیگه بگیرم..ببینم شاید با پرینکو مشکل داره...

و مگه مشکل از ISO باشه، نباید به کل بازی اجرا نشه؟ نکه همینطوری رندوم یه جا هنگ کنه؟

ویرایش: دقیقا منم همش فکر میکنم نکنه لزش اشکال داره!!! ولی خوب با بازی های اصل و یا اونایی که از بیرون می خرم مشکلی نداره..پس این احتمالش ضعیف میشه! امروز 3 ساعت ماریو کارت( از بیرون خریدم) بازی کردم هیچ هنگ نکرد...ولی صب اون fitness به 15 مین نکشید هنگ کرد...یا just dance هم هی هنگ می کنه....

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
با همون نرم افزاره امیج...رایت می کنم..خودش که می زنه 2x
منم همونو می زنم...یعنی الان با 2.4x امتحان کنم؟هوم...

و مگه مشکل از ISO باشه، نباید به کل بازی اجرا نشه؟ نکه همینطوری رندوم یه جا هنگ کنه؟

ویرایش: دقیقا منم همش فکر میکنم نکنه لزش اشکال داره!!! ولی خوب با بازی های اصل و یا اونایی که از بیرون می خرم مشکلی نداره..پس این احتمالش ضعیف میشه! امروز 3 ساعت ماریو کارت( از بیرون خریدم) بازی کردم هیچ هنگ نکرد...ولی صب اون fitness به 15 مین نکشید هنگ کرد...یا just dance هم هی هنگ می کنه....
اشکال از رایتتتونه.
می خوای یه بار بازی رو با USB بیار ببین بازم هنگ می کنه یا نه.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی

پرینکو یکی از بهترین دیسک هاست . اگر نداشتی میتونی از T-Gate هم استفاده کنی !

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
هوم سلام مجدد! من با T-gate هم امتحان کردم ایندفعه دیگه بدتر شد...با princo حداقل بعضی وقتا هنگ می کرد...با این به کل ارور میده که نمی تونه دیسک رو بخونه..با 3 تا سرعت مختلف هم تست کردم...
عجیبه! فقط هم با بازی هایی که خودم رایت می کنم مشکل دارم! البته با یه دونه cOD ازش..خدا رو شکر هنوز مشکل ندارم!
به ویندوز ادم..یا درایوی که باهاش رایت می کنیم ربطی نداره که؟!؟! من ویندوز 7 دارم...ودی وی دی رایتر..سونی..
:eek:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
هوم سلام مجدد! من با T-gate هم امتحان کردم ایندفعه دیگه بدتر شد...با princo حداقل بعضی وقتا هنگ می کرد...با این به کل ارور میده که نمی تونه دیسک رو بخونه..با 3 تا سرعت مختلف هم تست کردم...
عجیبه! فقط هم با بازی هایی که خودم رایت می کنم مشکل دارم! البته با یه دونه cOD ازش..خدا رو شکر هنوز مشکل ندارم!
به ویندوز ادم..یا درایوی که باهاش رایت می کنیم ربطی نداره که؟!؟! من ویندوز 7 دارم...ودی وی دی رایتر..سونی..
:eek:
کی گفت از T-Gate استفاده کنی؟ 4.7 تی گیت خیلی مزخرفه.
هر بازی چقدر طول میکشه تا رایت بشه؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
کی گفت از T-Gate استفاده کنی؟ 4.7 تی گیت خیلی مزخرفه.
هر بازی چقدر طول میکشه تا رایت بشه؟
T-Gate مزخرفه ؟ کی این و گفته ؟؟؟؟!؟!؟
من خودم یه بار یه pack پنجاه تایی گرفتم برای تست هم جنسش بهتر بود هم اینکه همه بازی ها اجرا شد !!!!!! تجربه رو نمیشه رد کرد !

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
هوم...خوب برای من که t-gate خوب نبود...یعنی برای wii....فکر کنم بازم برم سر همون princo...کسی می دونه اینایی که ادم از بیرون میخره..رو چی رایت می کنن که من باهاشون مشکلی ندارم!!؟؟:cheesygri
سرعت رایت هم..من با 1x...2x و 4 ایکس...امتحان کردم...هیچ کدوم کار نکرد...اصلا اجرا هم نمیشد!
پرینکو...با COD که اصلا هنگ نمی کرد...( خوشبختانه!!) با بقیه شون هم بعضی وقتا هنگ می کنه...:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر