مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
نه نرم افزار زیر رو دانلود کن و مثل نئو گاما بیارش.
http://www.mediafire.com/?scwhmzam1mn
بعد فایل wad نئو گاما رو بزار تو پوشه ی wad تو روت اس دی. بعد نرم افزار رو اجرا کن و نصبش کن.
در مورد بوت می به تاپیک زیر برو:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=23604
برای اجرای رداستیل تو همون نئوگاما alt.dol رو بزار رو دیسک.

خیلی ممنون علی جان
neogama channel رو نصب کردم فقط هنوز نمیتونم Red Steel رو اجرا کنم؟
Alt.dol رو هم روی دیسک گذاشتم ولی وقتی Launch Game رو میزنم تو همون صفحه آخر تو نئوگاما گیر میکنه. باید چیکار کنم؟
بازیش رو هم از خودتون گرفتم.
راستی اون اول برنامه مینویسه که cios شما 7 هست که این برنامه باری 14 به بالا هست. این که مشکلی نداره؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
خیلی ممنون علی جان
neogama channel رو نصب کردم فقط هنوز نمیتونم Red Steel رو اجرا کنم؟
Alt.dol رو هم روی دیسک گذاشتم ولی وقتی Launch Game رو میزنم تو همون صفحه آخر تو نئوگاما گیر میکنه. باید چیکار کنم؟
بازیش رو هم از خودتون گرفتم.
راستی اون اول برنامه مینویسه که cios شما 7 هست که این برنامه باری 14 به بالا هست. این که مشکلی نداره؟
سلام
Alt.dol رو که رو دسک گذاشتی اون جا که میتونی .DOL رو انتخاب کنی به جای MAIN.DOL اون REDSTEEL.DOL رو انتخاب کن و A رو بزن

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ببین شما بازی رو میزاری تو دستگاه بعد تنظیمات Alt.dol رو درست میکنی بعد میزنی lunch game بعد همونجا که یه سری نوشته میاد اون پایین نوشته main.dol با دگمه ی چپ و راست دسته بزارش رو redsteel.dol بعد A رو بزن.
اگه نشد Cios rev 14 رو باید نصب کنی. شما روش بالا رو تست کن من لینکش رو میدم.

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام خیلی ممنون از کمکتون.
یه سوال دیگه داشتم که من الان یه بازی Wii دانلود کردم. به شکل خاصی باید بازی رو رایت کنم یا همین روال عادی رو باید برم؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
از این آموزش استفاده کن :

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26294

ولی ارور 001 و 002 رو حذف کن . فقط آپدیت رو بردار ...
بعد هم بازی رو با neogammaR8B12 اجرا کن ...
البته برای بعضی بازی های خاص باید یک سری تنظیم و کارهای خاص انجام بدی ولی اکثرا بدون مشکل اجرا می شوند ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام خیلی ممنون از کمکتون.
یه سوال دیگه داشتم که من الان یه بازی Wii دانلود کردم. به شکل خاصی باید بازی رو رایت کنم یا همین روال عادی رو باید برم؟
شما بهتره یه دی وی دی ری رایت داشته باشی. تا اگه رایت کردی نیومد روش های دیگه رو امتحان کنی تا قلق کار دستت بیاد. اگر ویت مود چیپ نداره نیازی به برداشتن آپدیت و این چیزا ندارین.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
بچه ها نمبدونم تا حالا ویتون رو با بوتت میی نجات دادید یا نه اما وقتی داره میریزه یه سری سکتور ها رو میریزه و یه سری رو رد میکنه که خوب دلیلش واضح هست
اما من احساس میکنم وییم به اون رشیدی و توانمندی که قبل از برگردوندن بکاپ نیست
حالا میخوام ببینم ایا برنامه ای هست که همه چیزو پاک کنه(یعنی IOS ها و ...) که تا حالا روش نصب کردیم و بکندش مثل روز اولش(البته فکر نکنم برگرده به 3.1 که روز اول بود)
چون دلم میخواد از اول یه بار تمام IOS ها و کارایی که نیازه رو انجام بدم
ممنون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
این کاری که شما می خوای بکنی اصطلاحا بهش میگن Virgin کردن وی یعنی برگردوندن وی به حالت اول برای این کار این متن کمکت میکنه:

This is the new and improved guide. This will eliminate Preloader, and anything else you might have done and get your Wii back to a Virgin 3.2 state.

Tools you'll need:

AnyRegionChanger
WADManager
SystemMenu-v2xx.WAD (if your in the US, you want 289, if your in the UK, you want 290)
AnyTitleDeleter
Hacks Remover
Patience

You can get most of these from the Softmii package. SystemMenu-v2xx.WAD will have to be grabbed from somewhere else. There are certian semi-brick fix discs that have these. Remember to grab YOUR REGION's wad! Using a different region WAD will brick your system even more! If you live in the US, get 289. If you live in the UK, get 290. Sorry Japanese people, I don't know the number for your region, but it's not 289 or 290!

First, your going to want to run the Hack Remover. This will remove the hacks.ini file from your Wii. Once your done, you'll need to run the AnyRegionChanger. This will reinstall all your IOS's back to the Nintendo approved content. No more cIOSCORP modified. You can install the Starfall hacks if you'd like, and I suggest you do, just to be on the safe side. Basically, just follow the guide from Softmii at this point for installing 3.2. Just the AnyRegionChanger part. We're trying to get a Virgin Wii here.

If at this point your Wii only loads preloader, you will need to run the Homebrew Channel and install SystemMenu-v2xx.WAD from WADManager.

Next you'll want to run AnyTitleDeleter, and delete the IOS's above 200. such as 249, and anything else that high. Those are your custom IOS's that are used for DVDx and backup launchers. Since we want a virgin Wii, we don't want those installed!

After this process, you will need to run AnyTitleDeleter agian to remove the channel HAXX (Homebrew Channel). If you wish to leave the Homebrew Channel, you may leave HAXX.

Since there are many Wii's with many different configurations, I can't be 100% sure this​
will work for everyone

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام
ببینید . روی wii همه IOS ها نصبه منتها ورژن نهایی و یا ورژنی که باید درست کار کنه ( دستکاری شده باشه ) نیست . توی نصب IOS ها هم به غیر از چند استثنا ترتیب خاصی نیاز نیست .
شما هم اصلا IOS ای رو پاک نکنید ! چون ممکنه wii رو بریک کنید . ( البته تو بعضی آموزش ها ( مثل کپی خور کردن wii 4.2 ) باید این کار رو بکنید که اگه طبق آموزش جلو برید مشکلی پیش نمیاد ... )
می تونید بدون دستکاری چیزی cIOS38 rev14 رو نصب کنید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر