مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,904
من حدود دوسالی بود که wii ریجن uc داشتم ولی اصلا ازش استفاده نمیکردم حالا دیروز رفتم کپی خورش کردم و هیچی اطلاعات ندارم کلا میخواستم بدونم الان چه چیزهایی رو باید بدونم؟مثلا این آپدیت که میگن بریک میکنه اگه با بازی یه ریجن دیگه باشه چطوریه؟با اینترنت اگه آپدیت کنم مشکلی پیش میاد؟آخه میخواستم دیشب به اینترنت وصلش کنم پیغام داد که باید آپدیت بشه که ترسیدم آپدیتش کنم.کلا اگه لطف کنید چندتا نکته برای شروع کار بگید یا لینکی باشه که از روش بخونم ممنون میشم

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
بچه ها يه سؤال خيلي مهم دارم. دوستم يه Wii از هلند گرفته. Pal. بعد هيچ بازي اي اجرا نميشد. كپي خورش (حدود 60 تومن هزينه كرد) كرد. باز هم بازي ها مشكل داشتن. بعد من رفتم از توي تنشيمات چنل براش Homebrew رو نصب كردم. الان توي softchip همه بازي ها رو اجرا ميكنه. حالا ميخوام بدونم ميشه اون قطعه كپي خور رو از روش ورداشت؟ چون جايي كه كپي خور كرده، گفته كه براش ورميداره اگه بخواد.

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
سلام
من ديشب يه Wii خريد اما وقتي كه سي دي بازي رو ميزارم ميزنه can not read the dics
آقا مشكلش چيه؟؟؟؟
ديروز تو مغازه برام يه بازي گذاشت اومد در ضمن

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من حدود دوسالی بود که wii ریجن uc داشتم ولی اصلا ازش استفاده نمیکردم حالا دیروز رفتم کپی خورش کردم و هیچی اطلاعات ندارم کلا میخواستم بدونم الان چه چیزهایی رو باید بدونم؟مثلا این آپدیت که میگن بریک میکنه اگه با بازی یه ریجن دیگه باشه چطوریه؟با اینترنت اگه آپدیت کنم مشکلی پیش میاد؟آخه میخواستم دیشب به اینترنت وصلش کنم پیغام داد که باید آپدیت بشه که ترسیدم آپدیتش کنم.کلا اگه لطف کنید چندتا نکته برای شروع کار بگید یا لینکی باشه که از روش بخونم ممنون میشم
اگه از بازی رو بریک بلاک شده بگیری مشکلی پیش نمیاد. من خودم بازی هام رو بریک بلاک میکنم میدم به رفیقام.
از خود نینتندو آپدیت نکن که بدبخت میشی الان 4.2 اومده همه چیت پاک میشه. مواظب باش که از طریق خود نینتندو آپدیت نکنی. اگه میخوای وصل شی به اینترنت باید 4.2 رو سالم نصب کنی.
بچه ها يه سؤال خيلي مهم دارم. دوستم يه Wii از هلند گرفته. Pal. بعد هيچ بازي اي اجرا نميشد. كپي خورش (حدود 60 تومن هزينه كرد) كرد. باز هم بازي ها مشكل داشتن. بعد من رفتم از توي تنشيمات چنل براش Homebrew رو نصب كردم. الان توي softchip همه بازي ها رو اجرا ميكنه. حالا ميخوام بدونم ميشه اون قطعه كپي خور رو از روش ورداشت؟ چون جايي كه كپي خور كرده، گفته كه براش ورميداره اگه بخواد.
آره میشه ورش داشت ولی اگه طرف کار بلد باشه.
سلام
من ديشب يه Wii خريد اما وقتي كه سي دي بازي رو ميزارم ميزنه can not read the dics
آقا مشكلش چيه؟؟؟؟
مبارکه.
مود چیپ داری یا نه؟؟
اگه مودچیپ داری و این ارور رو میده یعنی بازیت مشکل داره. اگه طرف برات تست کرده یعنی اشکال از بازیه اگه میتونی ازش ایمیج بگیر بعد رایت کن.
اگه نرم افزاری هک شده پس باید با نرم افزار بیاری.

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
قطعه رو لهيم ميكنن رو دستگاه؟ اگه طرف وارد نباشه چي؟ خراب نشه يه وقت. Homebrew‌چي؟ نيازي نيست دوباره نصب كنم؟ حالا اين قطعه چي هست؟ مودچيپ؟ ممكن نيست اگه ورش داري ديگه اصلاً DVD رو بالا نياره؟ يعني اگه از همون اول دستگاهش رو كپي خور هم نميكرد با نصب Homebrew همه چي حل بود؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
قطعه رو لهيم ميكنن رو دستگاه؟ اگه طرف وارد نباشه چي؟ خراب نشه يه وقت. Homebrew‌چي؟ نيازي نيست دوباره نصب كنم؟ حالا اين قطعه چي هست؟ مودچيپ؟ ممكن نيست اگه ورش داري ديگه اصلاً DVD رو بالا نياره؟ يعني اگه از همون اول دستگاهش رو كپي خور هم نميكرد با نصب Homebrew همه چي حل بود؟
ببین 3 نوع کپی خور داریم یه کپی خور سخت افزاری که با نصب مود چیپ هست و اصلا نیازی به نرم افزار نیست.
یه کپی خور نرم افزاری هست که همون که شما انجام دادی هست یعنی نصب HBC و برنامه و نیازی به مودچیپ نیست.
یه کپی خور هم هست که جدید اومده که من جایی ندیدم با این روش کپی خور کنن ولی من خودم با این روش کپی خور می کنم اونم اینه که یه مودچیپ مجازی نصب میکنن.

اصلا اگه مودچیپ رو ور داره با نرم افزار بازی میاد نگران نباش.

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
اگه از بازی رو بریک بلاک شده بگیری مشکلی پیش نمیاد. من خودم بازی هام رو بریک بلاک میکنم میدم به رفیقام.
از خود نینتندو آپدیت نکن که بدبخت میشی الان 4.2 اومده همه چیت پاک میشه. مواظب باش که از طریق خود نینتندو آپدیت نکنی. اگه میخوای وصل شی به اینترنت باید 4.2 رو سالم نصب کنی.

مبارکه.
مود چیپ داری یا نه؟؟
اگه مودچیپ داری و این ارور رو میده یعنی بازیت مشکل داره. اگه طرف برات تست کرده یعنی اشکال از بازیه اگه میتونی ازش ایمیج بگیر بعد رایت کن.
اگه نرم افزاری هک شده پس باید با نرم افزار بیاری.
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟؟؟ من در مورد مود چیپ و اینا نمیدونم اما میدونم نرم افزاری هک شده بعد wii رو بردم مغازه با بازیا اما وقتی خوشد گداشت بازیاش اومد مثل آینه

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام
آقا مشكلش چيه؟؟؟؟
من تو 2 زمان به این ارور برخوردم :
1 - زمانی که بازی ها رو برعکس میزاشتم :D !
2 - زمانی که بازی ها رو روی دیسک های بیکیفیتی مثل dr.data رایت میکردم ! از هر 10 بار یه بار بازی رو میاره . بهتره از بازی ایمیج بگیری ( با Imgburn ) و بعد روی یک princo رایت کنی ببینی مشکل چیه .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟؟؟ من در مورد مود چیپ و اینا نمیدونم اما میدونم نرم افزاری هک شده بعد wii رو بردم مغازه با بازیا اما وقتی خوشد گداشت بازیاش اومد مثل آینه
طرف بازی ها رو از دیسک چنل (همونی که گوشه سمت چپه) آورد یا از نرم افزاری چیزی آورد؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خوب پس مود چیپ ندارین. من نظر نهاییم اینه که اشکال از بازیه شما از بازی ایمیج بگیر بعد دوباره رایت کن و تست کن. ضرری نداره که فقط یه دی وی دی خام مصرف میشه. با ImgBurn این کارو بکن.
تو مغازه تو بازی هم رفت؟؟ یعنی مثلا تا یه جاهایی از بازی رو هم بره.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
يه وسال ديگه هم دارم
وقتي كه دي وي دي wii رو توي PC ميزارم هيچ فايلي نشون نميده اين مشكله؟؟؟
ببین شما نرم افزار Imgburn رو دانلود کن. اگه پیدا نکردی بگو لینک بدم. بعد باهاش از بازی ایمیج بگیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر