مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من با بازی sam & max مشکل دارم وقتی روی episode کلیک میکنم دستگاه ریست میشه :((
تو اینترنت گشتم ظاهراً ios 33 باید نصب بشه . من ios33 رو دانلود کردم و با wad manager.14 نصب کردم . موقع نصب هم گزینه ios 249 رو انتخاب کردم ! (اشتباه کردم؟؟؟؟)
ولی باز هم بازی همونجوری هستش.
در ضمن با backup launcher,neogamma,geko امتحان کردم. geko که مینویسه disk not found

باید چیکار کنم تا اجرا بشه؟؟؟
ممکنه از دیسک بازی باشه؟
شما يه دور بازي رو دوباره رايت كن بعد ببين چي ميشه.چون Sam & Max راحت بايد بياد.

depwii

کاربر سایت
Aug 5, 2009
24
کل با wii

من wii خودمو از پاساژ لباف تو فروردین ماه گرفتم. یه مدت باهاش خیلی بازی نمی کردم و خیلی دنبال رفع مشکلاتش نبودم. این اواخر اجرا نکردن بازیها خیلی رو اعصابه. راستش سعی کردم بدون پست زدن و با خوندن سایر مطالب کاری از پیش ببرم. اما بین این همه تاپیک و انبوه اصطلاحات wii بازها گیج شدم. مشکل من دقیقا اینه: wii من بازیهای madworld و overkill و final fantasy رو اجرا نمی کنه. برای اجرای بازیها از backup launcher .3 استفاده می کنم که اونم بالای صفحه اش بزرگ wiigator نوشته. با دستکاری setting ها بعضی بازیها رو می شه اجرا کرد و بعضی رو نه. مثلا برای madworld کنسول error #002 میده.
در ضمن روی کنسول من homebrew channel هم نصبه و منوهای دستگاه هم انگلیسیه.ورژن فیرم وِر هم 3.2u هست.

این تمام اطلاعاتیه که من دارم. لطفا دوستانی که قصد کمک دارند با این فرض باشه که اطلاعات من در همین حده.

یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که یکی از wiimote هام وسط بازیها یهو ارتباطش با دستگاه قطع می شه و مثلا روی یه حرکت ثابت گیر می کنه و باید از نو resync بشه. در حالیکه wiimote اصلی که توی جعبه بود حتی با همون باتریها اصلا اینطوری نمیشه. این مشکل اوایل وجود نداشت. اگه مشکل از wiimote که فروشنده بهم فروخته، برای خریدن wiimote جدید چه نکاتی رو باید رعایت کنم.

و در پایان این که واقعا هر وقت رفتم و یه فروشنده ای شروع کرد قسم خوردن و آیه قرآن آوردن در راستای اثبات پاکیش، در نهایت ناتو ترین و حقه بازترین فروشنده در اومده. خلاصه تصمیم گرفتم سعی کنم خودم مشکل رو حل کنم تا اینکه دوباره به همون فروشنده مراجعه کنم.

با تشکر از دوستان و به امید یاری سبز شما!

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من wii خودمو از پاساژ لباف تو فروردین ماه گرفتم. یه مدت باهاش خیلی بازی نمی کردم و خیلی دنبال رفع مشکلاتش نبودم. این اواخر اجرا نکردن بازیها خیلی رو اعصابه. راستش سعی کردم بدون پست زدن و با خوندن سایر مطالب کاری از پیش ببرم. اما بین این همه تاپیک و انبوه اصطلاحات wii بازها گیج شدم. مشکل من دقیقا اینه: wii من بازیهای madworld و overkill و final fantasy رو اجرا نمی کنه. برای اجرای بازیها از backup launcher .3 استفاده می کنم که اونم بالای صفحه اش بزرگ wiigator نوشته. با دستکاری setting ها بعضی بازیها رو می شه اجرا کرد و بعضی رو نه. مثلا برای madworld کنسول error #002 میده.
در ضمن روی کنسول من homebrew channel هم نصبه و منوهای دستگاه هم انگلیسیه.

این تمام اطلاعاتیه که من دارم. لطفا دوستانی که قصد کمک دارند با این فرض باشه که اطلاعات من در همین حده.

یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که یکی از wiimote هام وسط بازیها یهو ارتباطش با دستگاه قطع می شه و مثلا روی یه حرکت ثابت گیر می کنه و باید از نو resync بشه. در حالیکه wiimote اصلی که توی جعبه بود حتی با همون باتریها اصلا اینطوری نمیشه. این مشکل اوایل وجود نداشت. اگه مشکل از wiimote که فروشنده بهم فروخته، برای خریدن wiimote جدید چه نکاتی رو باید رعایت کنم.

و در پایان این که واقعا هر وقت رفتم و یه فروشنده ای شروع کرد قسم خوردن و آیه قرآن آوردن در راستای اثبات پاکیش، در نهایت ناتو ترین و حقه بازترین فروشنده در اومده. خلاصه تصمیم گرفتم سعی کنم خودم مشکل رو حل کنم تا اینکه دوباره به همون فروشنده مراجعه کنم.

با تشکر از دوستان و به امید یاری سبز شما!
شما از برنامه های این تایپک استفاده کن

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
شما از SoftChip استفاده كن بعد Fix 002‌رو بزن بازي ها ميان.
منظورت از نو resync بشه چيه يعني بايد دوباره A رو بزني يا دوباره با دستگاه با اون دگمه قرمزه ارتباط برقرار كني؟

Juventini

کاربر سایت
Sep 17, 2008
55
نام
امین
سلام
من برای اجرای بازی ها از Backup Disk استفاده می کنم و بازی Family Games : 30 Great Games رو نمی تونم اجرا کنم.مشکل از لودر هست یا بازی؟

و اینکه اگر مشکل از بازی باشه حتما باید بازی رو روی دی وی دی های Princo رایت کنم؟یعنی این دی وی دی ها ویژگی خاصی دارن یا فقط بر اساس تجربه می گید که استفاده از این دی وی دی ها بهتر هست؟!

با تشکر

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
من برای اجرای بازی ها از Backup Disk استفاده می کنم و بازی Family Games : 30 Great Games رو نمی تونم اجرا کنم.مشکل از لودر هست یا بازی؟

و اینکه اگر مشکل از بازی باشه حتما باید بازی رو روی دی وی دی های Princo رایت کنم؟یعنی این دی وی دی ها ویژگی خاصی دارن یا فقط بر اساس تجربه می گید که استفاده از این دی وی دی ها بهتر هست؟!

با تشکر
از سافت چيپ استفاده كنيد.
نه Princo رو از رو تجربه ميگم ولي سوني هم خوبه البته گرونه.

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
مشکل

سلام
من بازی مدورلدو خریدم تا میزارم تو دستگاه در کاناله اول عکس بازی میاد و تا انتخاب میکنم و استارتو میزنم صفحه سیاه میشه و گیر میکنه
دستگاهم جی هست با فیرمور 3.2 و با مد چیپ کپی خور شده
مشکل چیه؟
ممنون

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
من میخوام Nintendo Channel رو از NUSD دانلود کنم!
یه سوال هست!
مثلا کد Nintendo Channel اینجوریه: 00010001484154XX
جای XX چی باید بزنم ؟
بعدشم هرچی تیک Pack Wad رو میزنم موقع دانلود Failed میشه...

Download Failed: cetk
- Reason: (404) Not Found.
You may be able to retrieve the contents by Ignoring the Ticket (Check below)

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
من بازی مدورلدو خریدم تا میزارم تو دستگاه در کاناله اول عکس بازی میاد و تا انتخاب میکنم و استارتو میزنم صفحه سیاه میشه و گیر میکنه
دستگاهم جی هست با فیرمور 3.2 و با مد چیپ کپی خور شده
مشکل چیه؟
ممنون
نرم افزاره سافت چيپ رو نصب كن و با اون اجرا كن.
لينك

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من میخوام Nintendo Channel رو از NUSD دانلود کنم!
یه سوال هست!
مثلا کد Nintendo Channel اینجوریه: 00010001484154XX
جای XX چی باید بزنم ؟
بعدشم هرچی تیک Pack Wad رو میزنم موقع دانلود Failed میشه...
Nintendo Channel:

USA:
0001000148415445

JAP:
000100014841544A

PAL:
0001000148415450

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
شما يه دور بازي رو دوباره رايت كن بعد ببين چي ميشه.چون Sam & Max راحت بايد بياد.
من از بازی ایمج گرفتم و با usb launcher هم اجرا کردم ولی بازهم موقع بازی دستگاه ریست میشه . فکر کنم بازی به کل بد رایت شده یا یه مشکلی با دستگاه من داره :confused:

Juventini

کاربر سایت
Sep 17, 2008
55
نام
امین
من با SoftChip نمی تونم هیچ بازی رو اجرا کنم!ارور Loctl_error رو می گیرم!

ضمن اینکه از WAD Manager و WAD Installer هم نمی تونم استفاده کنم!وقتی این دو برنامه رو دانلود می کنم هر کدومشون یک فایل boot.dol دارن که اون ها رو توی فولدر APPS کپی می کنم اما توی HBC نمی تونم ببینمشون!مشکل چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر