مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
سلام

نه علی جان اصلا نیاز به این کار نیست ؟! :confused:
تو وی های نرم افزاری چون دیسک چنل از کار میافته بنابراین همه لودر ها هم از کار میافتن . فقط Backup Launcher هست که میتونه بازی ها رو اجرا کنه

شما برای سیاه و سفید بودن هیچ کاری نمیتونی بکنی چون TV تون اگه اشتباه نکنم مولتی کالر نیست . و بازی های NTSC رو رنگی نشون نمیده
در مورد بازی ها هم برای بدون مشکل اجرا شدن این ورژن رو دانلود کن Backup_Launcher_0.3_gamma fix 002
کافیه تو گوگل سرچ کنی برای لینک . اگه فایل dol. رو گرفتی که هیچ
اگه چنلش رو دانلود کردی باید wad manager رو هم بگری بعد با این نرم افزار چنل رو نصب کنی
HBC رو میتونی از این لینک بگیری و از HBC قدیمی ورژن جدید رو مثل همه فایل های apps اجرا ونصب کنی :

برای اجرای بازی ها که صفحه سیاه میشه یا سبزمیشه باید یا تنظیمات رو عوض کنی یا رو ایمیج بازی یک کارایی رو بکنی . حالا شما بگو تو اجرای چه بازیی مشکل داری تا راهنمایت کنم
اگر سوالی بود یا لینک ها رو پیدا نکردی بگو تا برات بزارم
موفق باشی ;)
ممنون hbc رو Update کردم . dvdx هم نصب کردم ولی نمیدونم به چه دردی میخوره !!؟
bootmii هم بود که نصب نکردم (ترسیدم )

Juventini

کاربر سایت
Sep 17, 2008
55
نام
امین
من وقتی دستگاه رو خاموش می کنم چراغ جلوی کنسول زرد هست اما وقتی از بزق درش میارم و مجددا وصل می کنم چراغ قرمز هست!
ضمن اینکه الان یکی دو ساعتی بود که خاموش بود (چراغ جلو زرد بود) اما کنار کنسول کاملا گرم بود!
دلیلش چیه؟!

a_r_a_s_p_a_s

کاربر سایت
Jun 6, 2008
32
نام
Mobin
من وقتی دستگاه رو خاموش می کنم چراغ جلوی کنسول زرد هست اما وقتی از بزق درش میارم و مجددا وصل می کنم چراغ قرمز هست!
ضمن اینکه الان یکی دو ساعتی بود که خاموش بود (چراغ جلو زرد بود) اما کنار کنسول کاملا گرم بود!
دلیلش چیه؟!

اگه همون مشکل باشه اینه wii connect 24 دستگاه روشنه.و باید از توی تنظیمات خاموشش کنی.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
کجا وی های بریک شده تعمیر میکنن؟میشه آدرس یه جای خوب رو بدین؟(چقدر میگیرن؟)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
بهترین مارک دی وی دی برا رایت برنامه های wii چیه؟princo خوبه؟

آخرین ویرایش:

Juventini

کاربر سایت
Sep 17, 2008
55
نام
امین
کنسول من کره ای هست (با منوی انگلیسی) و فرمور اون هم 3.2 U هست.حالا من از طریق Wi-Fi و منوی Upgrade توی Wii Settings می تونم دستگاه رو أپدیت کنم؟!
منظورم اینه که اون آپدیت برای ورژن اصلی دستگاه هست یا برای دستگاه های کپی خور شده؟!

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
کنسول من کره ای هست (با منوی انگلیسی) و فرمور اون هم 3.2 U هست.حالا من از طریق Wi-Fi و منوی Upgrade توی Wii Settings می تونم دستگاه رو أپدیت کنم؟!
منظورم اینه که اون آپدیت برای ورژن اصلی دستگاه هست یا برای دستگاه های کپی خور شده؟!

من آپگرید کردم مشکلی پیش نیومد! Wii منم عین برا خودته... الان ورژنم شده 4.1U
راستی چند گرفتی ؟

vaheh

کاربر سایت
Nov 26, 2006
4
نام
Vaheh
کمک

سلام به همگی‌
من دیروز wii رو با اینترنت آپدیت کردم و حالا فقط بازیهای اوریجینال رو می‌خونه ریجن دستگاه UC هست و با Wii keyکپی‌ خور شده دقیقا دو سال پیش , لطفا کمکم کنید اگر پستی در این رابطه هست که من ندیدم معرفی‌ کنید .
پیشاپیش تشکر می‌کنم

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
ios 33

من با بازی sam & max مشکل دارم وقتی روی episode کلیک میکنم دستگاه ریست میشه :((
تو اینترنت گشتم ظاهراً ios 33 باید نصب بشه . من ios33 رو دانلود کردم و با wad manager.14 نصب کردم . موقع نصب هم گزینه ios 249 رو انتخاب کردم ! (اشتباه کردم؟؟؟؟)
ولی باز هم بازی همونجوری هستش.
در ضمن با backup launcher,neogamma,geko امتحان کردم. geko که مینویسه disk not found

باید چیکار کنم تا اجرا بشه؟؟؟
ممکنه از دیسک بازی باشه؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام به همگی‌
من دیروز wii رو با اینترنت آپدیت کردم و حالا فقط بازیهای اوریجینال رو می‌خونه ریجن دستگاه UC هست و با Wii keyکپی‌ خور شده دقیقا دو سال پیش , لطفا کمکم کنید اگر پستی در این رابطه هست که من ندیدم معرفی‌ کنید .
پیشاپیش تشکر می‌کنم
شما باید یکسری از IOS ها مثل 60و50و55و53 ,36,38 و16 رو نصب کنید
برای دانلود باید از برنامه NUSD که تو تایپک اپدیت به ورژن 4 هست از قسمت DATABASE این برنامه این IOS ها رو دانلود و با برنامه هایی مثل WAD MANAGER یا FILE MANAGER یا... نصبشون کنید
از برنامه هایی مثل GECKO OS , SOFTCHIP , NEOGAMA هم استفاده کنید
لینک دانلود:
GECKO OS
WAD INSTALLER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر