مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
تمام اصطلاحات مربوط به این کنسول تو صفحه قبل بود بگو کدوم رو متوجه نشدی چون همش رو بخایم توضیح بدیم خودش یه صفحه میشه :biggrin1:

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
فکر کنم بعضی از بازی ها را باید به جای Imgburn با نرو رایت کرد ، درسته ؟

چون من الان چند تا بازی دارم هرچی با ImgBurn رایت می کنم تو مرحله Verify ارور میده ...

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
تمام اصطلاحات مربوط به این کنسول تو صفحه قبل بود بگو کدوم رو متوجه نشدی چون همش رو بخایم توضیح بدیم خودش یه صفحه میشه
تقريبا هيچكدوم رو:blushing:
سلام بچه ها بالاخره امروز رفتم يه وي گرفتم يه مشكلي با بازيهاش دارم بعضي از بازيهارو وقتي ميزارم اون گوشه كه عكس بازي بايد بياد نمياد
يه سري از بازيهارو وقتي ميرم اون گوشه و گزينه راست رو ميزنم تا بره تو بازي صفحه سياه ميشه و هيچي نمياد
يه سري هم بعد از اينكه رفتم تو بازي يه صفحه مياد كه ژاپني يه چيزايي نوشته كه وسطش هم نوشته off
از فتحي گرفتم370 j

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تقريبا هيچكدوم رو:blushing:
سلام بچه ها بالاخره امروز رفتم يه وي گرفتم يه مشكلي با بازيهاش دارم بعضي از بازيهارو وقتي ميزارم اون گوشه كه عكس بازي بايد بياد نمياد
يه سري از بازيهارو وقتي ميرم اون گوشه و گزينه راست رو ميزنم تا بره تو بازي صفحه سياه ميشه و هيچي نمياد
يه سري هم بعد از اينكه رفتم تو بازي يه صفحه مياد كه ژاپني يه چيزايي نوشته كه وسطش هم نوشته off
از فتحي گرفتم370 j

فتحی چیز بدی نمی ده.مشکل از بازیهاته که فکر کنم همرو مالزی گرفتی.
اونایی که نمی یان باید دوباره رایت شن.(البته همش باید دوباره شه) در مورد اونایی هم که وسط صفحه نوشته off بذار بازی روش بمونه , در همون حالت یه بار کنسولو خاموش روشن کن میاد.در کل به نظرم اگه بازیهاتو دوباره رایت کنی و اروراشو ور داری بهتری.آموزش همه اینام تو همین انجمن Wii هست.بشین قشنگ بخون.ضرر نمی کنی.حتی می تونی زبون بازی هاتم از ژاپنی به انگلیسی عوض کنی.;)

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
ببرم پسشون بدم؟
سريهاي ديگه چيكار كنم از كجا بفهمم بازي مشكلي نداره؟
فتحي ميگفت واسه يه سري از بازيها مثل سوپر ماريو پيپر بايد يه دسته گيم كيوب واسه وي بگيرم به نظر شما اين كار رو بكنم؟
وي اسپرت هم كه ميزاشتم تو دستگاه off ميومد هرچقدر كه دسگاه رو روشن خاموش ميكنم بازم همونجوري ميشه البته ديشب يه بار درست شد ولي حالا ديگه نميشه

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
مبارکه! :biggrin1:
دیسک ها اگه اینطوری که گفتی میشن؛ مشکل دارن و باید دوباره خودت رایتشون کنی.
سريهاي ديگه چيكار كنم از كجا بفهمم بازي مشكلي نداره؟
خب اینجا که قانون نداره، باید توکل کنی به خدا. بهتره از وست و جاهای دیگه بازی بخری. به روز تر هم هست بازی هاشون...
فتحي ميگفت واسه يه سري از بازيها مثل سوپر ماريو پيپر بايد يه دسته گيم كيوب واسه وي بگيرم به نظر شما اين كار رو بكنم؟
بعضی بازی ها رو هم میشه با دسته گیم کیوب بازی کرد ولی همه ی بازی های Wii دسته های خودش رو هم ساپورت میکنن. (از جمله همین Paper Mario). شاید خواسته همینجوری یه دسته گیم کیوب هم بفروشه...
مشكلي نداره دستگاهم رو تو سايت نينتندو رجيستر كنم؟ريجن دستگاهم j هست كشور رو بايد ژاپن بزنم ديگه درسته؟
مشکلی که نداره اما هیچ فایده ای هم نداره! سایت ژاپن Nintendo هم از سر تا ته ژاپنی هست بعیده که بتونی رجیستر کنی...

من خودم میخواستم از این Wii remote Jacket ها بگیرم (همین هایی که مجانی به همه میدادن)؛ رفتم تو همین قسمت Support ـش؛ به خارج از ژاپن اصلا سرویس نمیدن!! حتی یه تیکه پلاستیک! خودت رو الکی به زحمت ننداز...

-----------------------------------------
توجه!

این Wii Component Cable ها رو برای Wii ـتون نخرید! به شدت نویز دارن طوری که اعصابتون داغون میشه!! به خاطر نوع کابل هم نیست، به خاطر خود دستگاه هست که اینطوریه. من خودم دوتا کابل مختلف رو امتحان کردم جفتشون اینطوری بودن. تو آمازون هم اونایی که خریده بودن همین مشکل رو داشتن...
شاید حالا تو فیرمورهای بالاتر مشکلش حل بشه ولی فعلا نخرید و پولتون رو دور نریزید...;)

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
ببخشید PSXgamer جان ولی من کابل کامپوننت Wii رو خریدم و اصلا نویز نداشتم، حقیقتش تحقیق نکردم ببینم بقیه مشکل دارن یا نه، ولی من با این کابل مشکلی نداشتم

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
بابت جوابهايي كه دادي ممنون:love:
بعضی بازی ها رو هم میشه با دسته گیم کیوب بازی کرد ولی همه ی بازی های Wii دسته های خودش رو هم ساپورت میکنن. (از جمله همین Paper Mario). شاید خواسته همینجوری یه دسته گیم کیوب هم بفروشه...
اخه وقتي همين Paper Mario رو ميزارم ميرم تو بازي يه صفحه مياد كه اون بالا نوشته multi game ver پايينترش نوشته
main menu
boot dvd
cretits
دسته هم كار نميكنه تو اون صفحه
اينو چيكار كنم
وي اسپرت هم كه ميزاشتم تو دستگاه off ميومد
اينو هم بايد 3-4 خاموش روشن كنم تا درست شه
بازيهاي وست اين مشكلات رو ندارند؟
راستي wii دالبي رو پشتيباني نميكنه؟خروجيش كجاست؟
يه بازي گرفتم به اسمgo west (لوك خوش شانش)تو منوها ميره ولي وقتي مرحله رو ميگم پلي كنه ميگه دستگاه نميتونه ديسك رو بخونه(رو كاورش ريجن رو pal زده)(چه جوري تونسته اجراش كنه؟)
چي كار كنم بريك نشم اگه يه بازي خواست دستگاه رو اپديت كنه اين اجازه رو بهش بدم.شرمنده خيلي سوال ميكنم بازيها رو از كجا بگيرم كه ارور نداشته باشه و زبونش انگيليسي باشه؟
از كجا بايد بفهمم چيپ دستگاه چيه؟چه چيپي خوبه؟‍

آخرین ویرایش:

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
آقا این MP3 برای اجراش حتما باید آپدیتش روش باشه ...

اما من نمی دونستم و اومدم آپدیتش را برداشتم و حالا هم فقط isoـش را دارم ...

چطور می تونم آپدیت این بازی را از یک جا گیر بیارم و بهش اضافه کنم ؟

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
وقتی وارد Mii Channle میشی ... همون جایی که همه Mii ها ایستاده اند .
Mii ـی که می خوای ادیت کنی را بگیرش و بکشش رو دکمه EDIT MII ( کنار صفحه )

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دستت درد نكنه گرفتم البته دستگام j هست
قضيه اين چي شد؟كار ميكنه يا نه؟
FU-GS13.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر