مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
الان چیپ من که احتمال داره یه چیز درست و حسابی باشه (ای خدا یعنی میشه!!) می تونه SSBB رو راحت اجرا کنه؟؟ منظورم نسخه DVD9 هستش ها... با پچ و تغییر زبون و اینا...
من نمی دونم کجا می تونم نسخه DVD9 این بازی رو پیدا کنم به وست هم گفتم ولی اگه پیدا کردم امتحان می کنم می گم.
اما خودمونیم این اجرا شدن SMG رو دستگاهم یه چیز عجیب غریبی بود:confused:
سلام اگر از یگانه گرفتی و سری جدید احتمال 90% چیپ روی دستگاهت D2CKey میباشد;)
یه راه دیگه این هست که سریال wii شما اگه تو رنج LEH135XXXXXXX (جای x عدد ) شروع بشه برد دستگاهت d2c و در نتیجه مود چیپ اون هم d2ckey

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
یه راه دیگه این هست که سریال wii شما اگه تو رنج LEH135XXXXXXX (جای x عدد ) شروع بشه برد دستگاهت d2c و در نتیجه مود چیپ اون هم d2ckey
خوب این چیپ جدیده؟؟مثل چیپ wiikey-wiinja سایت پشتیبان داره واپدایت میده بیرون یا نه مثل همون wiican خودمونه؟؟؟؟
اگه میشه یکم در مورد این چیپ توضیح بدین ممنون میشم

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
با سلام
چیپ wiinja فقط روی مادربردهای سری قبلی D2A,D2B جواب میدهد
و برای مادر بردهای سری جدید که همون D2C میباشد از چیپ D2CKEY استفاده میشه
چیپ D2CKEY میتونه DVD-R, DVD+R, DVD-RW, Dual Layer DVD رو ساپورت کنه و مشکلی با DVD9 نداره و جز چیپ های خوب میباشد
برتری WIINJA و WIIKEY تو این هست که قابلیت اپدیت توسط DVD را دارند ولی D2CKEY قابلیت اپدیت ندارد

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
نه. همین الان نگاه کردم سریالش تو این رنجی که شما گفتین نیست. اصلا یه چیز دیگست. فرق داره. مال منLJF135XXXXXXX هستش. اما از یگانه گرفتم. این دستگاه فوق العاده شانسی رسید دست ما، فکر کنم جزو اون 10% بقیه باشه.;)به هر حال چاره ای نیست جز اینکه صبر کنیم تا آپدیت بعدی WiiKey. در ضمن آپدیت wiinja رو هم امتحان کردم جواب نداد.
حالا دستگاه ما می تونه این SSBBی که رو DVD9 هستش رو اجرا کنه یا نه؟؟ اصلا در چه صورت می تونه این نوع بازی ها رو که رو DVD9 هستش اجرا کنه؟؟ اینکه مال بقیه دوستان(و شاید هم مال خودم) نمی تونه اجراش کنه برا چیه؟؟

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
در ضمن این نکته رو فراموش کردم بگم Super Mario Galaxy + D2CKey = True!
D2CKEY بخوبی ارور 001 رو برطرف کرده و Super Mario Galaxy بخوبی روش جواب میده

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
نه. همین الان نگاه کردم سریالش تو این رنجی که شما گفتین نیست. اصلا یه چیز دیگست. فرق داره. مال منLJF135XXXXXXX هستش. اما از یگانه گرفتم. این دستگاه فوق العاده شانسی رسید دست ما، فکر کنم جزو اون 10% بقیه باشه.;)به هر حال چاره ای نیست جز اینکه صبر کنیم تا آپدیت بعدی WiiKey. در ضمن آپدیت wiinja رو هم امتحان کردم جواب نداد.
حالا دستگاه ما می تونه این SSBBی که رو DVD9 هستش رو اجرا کنه یا نه؟؟ اصلا در چه صورت می تونه این نوع بازی ها رو که رو DVD9 هستش اجرا کنه؟؟ اینکه مال بقیه دوستان(و شاید هم مال خودم) نمی تونه اجراش کنه برا چیه؟؟
دوست خوبم من که گفتم از رنج LEH135XXXXXXX به بعد (برای شما هم جز همین بازه )
برد دستگاه D2C
پس شک نکن که چیپ دستگاهت D2CKEY که از WIIKEY بهتر
با DVD9 مشکلی نداره و فکر کنم SSBB روش جواب بده

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
الان من SSBB یی که رو DVD9 باشه رو از کجا گیر بیارم؟؟ وست که نداره، بهش گفتم اگه سفارش بدیم چی؟ گفت: قیمت میره بالا، نمیصرفه....
اصلا ارزشش رو داره؟؟

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
سلام دوستان
سریال کنسول من هم LJF11919394XXX هست و نمیدونم چه مدچیپی رو کنسولمه ! از روی سریالش میشه فهمید ؟؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
باز من تو تغییر زبون مشکل پیدا کردم:
من یه red steel از وست گرفتم ریجن j ولی زبونش ژاپنیه می خوام انگلیسی کنم ولی نمیشه بازی میاد ولی همون ژاپنیه. اصلا تو wii language patcher گزینه ها رو به ترتیب کدوم بزنم؟
با generic چطور؟

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
باز من تو تغییر زبون مشکل پیدا کردم:
من یه red steel از وست گرفتم ریجن j ولی زبونش ژاپنیه می خوام انگلیسی کنم ولی نمیشه بازی میاد ولی همون ژاپنیه. اصلا تو wii language patcher گزینه ها رو به ترتیب کدوم بزنم؟
با generic چطور؟
ببین با generic بعد از اینکه main.dol بازیتو open کردی تو قسمت console language detectionگزینه ی search رو بزن بعد english رو انتخاب کن و گزینه ی patch to new languageرو بزن .حواست باشه آخر کار save کنی وگرنه تغییرات می پره .
بعدشم main.dol رو replace کن و رو همون پارتیشن کلیک راست کن و گزینه ی trucha sign it رو بزن بعدشم که رایتش کن .

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام دوستان
سریال کنسول من هم LJF11919394XXX هست و نمیدونم چه مدچیپی رو کنسولمه ! از روی سریالش میشه فهمید ؟؟؟
سلام.
این کدها رو نمیدونم فقط بگو کی گرفتی ؟! اگه این اواخر گرفته باشی که D2Ckey هست. اگه قبل تر که Wiikey از نوع تقلبی...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ببین با generic بعد از اینکه main.dol بازیتو open کردی تو قسمت console language detectionگزینه ی search رو بزن بعد english رو انتخاب کن و گزینه ی patch to new languageرو بزن .حواست باشه آخر کار save کنی وگرنه تغییرات می پره .
بعدشم main.dol رو replace کن و رو همون پارتیشن کلیک راست کن و گزینه ی trucha sign it رو بزن بعدشم که رایتش کن .
تموم این کارهایی رو که گفتی قبلا انجام می دادم، همین مشکلی که بالا گفتم دوباره پیش میاد. شما خودتون رد استیل رو دارین؟؟ تونستید کاملا انگلیسی اجراش کنید؟؟
آقا کسی اینجا تونسته رد استیل یا SMG رو تماما انگلیسی اجرا کنه؟؟ من هرکاری می کنم همون آش و همون کاسه است:(
حاجی یکی بیاد ریش سفیدی کنه به ما بگه کجا باید چی کار کنیم. خدایی همه کارایی رو که تو راهنما های انگلیسی بود، مو به مو اجرا می کنم باز نمیشه که نمیشه.... آقا اگه کسی بلده، خودش امتحان کرده، درست و حسابی اجرا شده بازی، لطفا بیاد توضیح بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر