مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

amighzal

کاربر سایت
Jun 21, 2011
1
سلام
من یک wii با فرمت 4.2u را دادم برام کپی خور کردند.
روی آن( NEOGAMMA R8 BETA 15 ( REV 14 هست.
با TBC 1.0.6 IOS61V21.29
با U LOADER
ایا احتیاج به UPDATE این برنامه ها هست؟
من بازی SUPER MARIO GALAXY 2 رو دانلود کردم با پسوند ISO
که من رایت کردم و با NEOGAMMA که اجرا میشه ارور 1048 می آد.
ممنون میشم را هنمایی کنید.

milllad

کاربر سایت
Sep 30, 2011
7
سلام ممنون میشم سوالمو..جواب بدید من میخوام wiiبخرم..1-الان تمام بازیا با آخرین هک اجرا میشن؟2-شنیدم با دسته ps میشه وی بازی کرد (دسته مخصوص)3-بازیهای game cube فقط با دسته خودش میشه بازی کرد؟(روی وی)4-اگر کسی وی کار کرده داره,می خرم....

saeed_mgs3

کاربر سایت
Sep 7, 2010
65
نام
saeed
سلام یکی به دادم برسه دستگام فرمت کردم کلا گمونم کرکش پرید دیگه چاره ای نیست ؟ رجیون کره هست با تم انگلیسی ............... راهی هست واس انبریک شدن ؟ اگه اره هزینش چنده ؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام یکی به دادم برسه دستگام فرمت کردم کلا گمونم کرکش پرید دیگه چاره ای نیست ؟ رجیون کره هست با تم انگلیسی ............... راهی هست واس انبریک شدن ؟ اگه اره هزینش چنده ؟​

ارور 003 میده ؟ اگر آره میتونم تعمیر کنم ....
پ.خ دادم ...

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ای بابا زدی نئوگاما رو حذف کردی . باید دوباره از طریق مموری کارت نصبش کنی . بگرد تو فروم ها پیدا میکنی آموزش و فایلهاشو

tasadof

کاربر سایت
Jun 6, 2011
3
سلام من يه wii ورژن 3.4E دارم متاسفانه داداشم رفته و فرمتش كرده و برنامش پاكشده و ديگه كپي نمي خونه *حالا رفتم كه كپي خورش كنم ولي متاسفانه sd card *رو نمي خونه مموريم sandisk هست و فرمتش fat32 هر كاري مي كنم مكنم نمي تونم مموري رو فرمتشو fat كنم *لطفا راهنماييم كنيد*

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
برای Fat کردن باید از ویندوز 7 اقدام کنی اما اگه بازم نخوند مموری رو عوض کن . یکی از این حجم کم هاکه با دوربین های کانن میفروشن کارت رو راه میندازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر