مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

mR.nEeB

کاربر سایت
Dec 3, 2010
2
با سلام به تمامی دوستان عزیز ، من تازه کارم !
یک عدد دستگاه Wii از دبی آوردم و دستگاه الان کپی خور نیست !
در انجمن آموزش های زیادی را دیدم ولی اکثرا قدیمی بودند
ورژن دستگاه هم 4.0U هست ، اگر میشه ساده ترین راه برای کرک کردن دستگاه به من معرفی کنید !

با تشکر اساتید محترم

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
سلام.

یکی از آشنایان wii داره بعداً میگه پسر کوچیکش زده برنامه اصلیش رو پاک کرده! میشه؟ میگه قبلاً بعد از لگوی wii و اینا یه صفحه میومد که توش نوشته بود neogama (یا neogame) و بازی ها رو از طریق اون اجرا میکرد. ولی الآن یه صفحه میاد توش مربع مربع هست... راهنمایی میکنید مشکل از چیه و راه حلش چیه؟

مرسی.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
نمیدونم چرا جدیدا هر وقت میخوام wii sport resort رو اجرا کنم ارور 001 میده یا ارور 002 میده یا کلا صفحه سیاهه
با این نئوگاما جدیده تست کردم
cios هم rev 21 هست و دستگام 4.3u
ios یاید بریزم؟
ممنون

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
اقا ما بازی epic mickey رو توی شبیه ساز می زنیم اما نمیاد بالا ، یعنی تصویر سیاه می شه و گوشه ی بالا ی صفحه به رنگ زرد می نویسه
direct3d11 video backend
genuintel 2cores sse sse2 sse3 ssse3 sse4.1 64bit support

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
فقط آپدیت کردم و فرمت
ولی حالا برگشتم به 4.1 که درست شد و اجرا شد
خب خدارو شکر این دفعه رو شانس آوردی
اقا ما بازی epic mickey رو توی شبیه ساز می زنیم اما نمیاد بالا ، یعنی تصویر سیاه می شه و گوشه ی بالا ی صفحه به رنگ زرد می نویسه
direct3d11 video backend
genuintel 2cores sse sse2 sse3 ssse3 sse4.1 64bit support
دوست عزیز چون اینجا اکثرا با خود کنسول بازی میکنن فک نکنم کسی بتونه کمکتون کنه . بهتره تو قسمت شبیه سازها سوالتون رو بپرسین

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
دوستان کسی نبود جواب مارو بده؟اگه کسی جای منصفی سراغ داره با قیمت مناسب neogamma رو نصب یا کلاً یه بار دیگه کنسول رو هک کنه لطفاً پیغام خصوصی بده.

peyman13618

کاربر سایت
Jun 17, 2011
3
تعمیرکار wii تو تهران سراغ دارید شماره بدین. دستگاه رو زدن از طریق اینترنت آپدیت شده حالا مشکل پیدا کرده eroor:003 unauthorized میده. دستگاه کره ای هست. اگه کسی رو میشناسید که کارش مطمئن هست برام pm بزارید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر