مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دقیقا من بخاطر همین دردسر هاش گذاشتمش کنار! پیر شدم دیگه حوصله این قرتی بازیا رو ندارم!
خیالت راحت
تا وقتی کپی رایت نیاد ما باید همین وضع رو تحمل کنیم سر کنسول های بعدی مثل3DS,NGP
ماجرا طاووس و هندوستان فیت وضعیت ماهاست! البته من الان دارم از فروم wiihack استفاده می کنم و بریکش رو درست می کنم انشا الله اگه خدا بخواد ولی این رم رو نمی دونم چرا جواب نمی ده
اره منم دیگه مثل خودت حوصله ندارم.قبلنا هر مدل هکی بود انجام میدادم ولی الانا اعصابش نیست ولی مجبوری باید خودم بکنم چون توی قم اصلا ملت نمی دونن وی چی هست چه برسه به تعمیراتش.تهران هم که حوصلش نیست برم این همه راه رو.
مشکل بیشتر کمی وقت هست که مثلا الان اگه تاریخ پست رو ببینی دارم نصفه شب انبریک می کنم و الا صبح و بعد از ظهر اکثرا خونه نیستم

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
این لیستی هست که اکثرا آموزش های WII توش هست
یدونش هم اجرای بازی از روی هارده

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=24443

این لینک به درد شما هم میخوره
سلام مجدد
wander جان اون صفحه ای که گفتی رو نگاه کردم ولی بیشتر گیج شدم !!
ببینید من ورژن دستگاهم Neogamma R7 , ios 249 (rev 20 هستش
میخام با فلش یا usb بازی اجرا کنم اما نمیخام usb دیگه قابل شناسایی برای کامپیوتر نباشه.حالا چه برنامه هایی رو لازم دارم و چه کارایی باید انجام بدم؟ ممنون از راهنمایی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آموزش ساده فارسیش میشه این که یکی از دوستان که اسمشون یادم نیست به من دادن

شما اول برنامه Wii backup manager نیاز دارید.
از اینجا دانلود کنید.)من خودم ورژن 3.4r4 دارم ولی شما میتونید آخرین ورژن رو بگیرید.

DVD رو بذارید تو کامپیوتر.
تب DVD رو انتخاب کنید.
روی Drive کلیک کنید و درایوی که DVD در اون هست رو انتخاب کنید.
صبر کنید تا اسم بازی بیاد و مربع کنار اسمشو تیک بزنید.
روی Transfer کلیک کنید و بعد روی WBFS File کلیک کنید.
جایی که میخواید فایل WBFS سیو بشه رو انتخاب و صبر کنید تا بازی با فرمت WBFS ذخیره شود.
فایل WBFS رو روی هارد منتقل کنید و با هر برنامه ای که فت 32 یا NTFS رو میخونه بازی رو اجرا کنید.مثل Loader GX
لینک GX از گوگل کد گیر میاد که شیلتره:d
البته تو 4Shared هم هست
در ضمن می تونید با نیوگاها هم اجرا کنی بازی ها رو
من پیشنهاد می کنم که هارد رو با Fat32 فرمت کنی و با یه برنامه USB loader یا نیوگاما اجرا کن

اینم انگلیسی

Loading From USB-
Loading from USB is the best option, compatible with all wiis. It requires a compatible usb hd.Setup you HD for usbloading: You can use FAT32, NTFS, or WBFS file systems. FAT32 is recommended, so I think you should use FAT32, but you do what you like. I suggest you get a compatible HD and format to FAT32, then use Wii Backup Manager to copy your iso from your pc to your HD as wbfs files, it can also dl cover art for you. You should also be able to use the USB loader to copy your game from the wii to the HD.

اینم برنامه ها
Configurable USB Loader
USB Loader GX 2.0
WiiFlow
ULoader
WBFS Managers- these copy game iso from your pc to your hd. Keep a backup of game iso.
WBFS Manager
Wii Game Manager
Wii Backup Manager

دو تا دیگه هم آموزش هست
Installing Configurable USB Loader [GUIDE]
NTFS Hard Drives - Formatting, Loading, Ripping, Playing
این سایت wiihack.com کولاکه و همه جور آموزشی به بهترین شکل ممکن توش وجود داره
برای من خیلی خیلی این سایت مفید بود
در کل اگه می خوای وارد بشی و از این چیزایی که من برات گذاشتم هیچی نمی فهمی برو همون سایت و شروع کن آموزش ها رو به خوندن
همه چی هست

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آموزش ساده فارسیش میشه این که یکی از دوستان که اسمشون یادم نیست به من دادن

شما اول برنامه Wii backup manager نیاز دارید.
از اینجا دانلود کنید.)من خودم ورژن 3.4r4 دارم ولی شما میتونید آخرین ورژن رو بگیرید.

DVD رو بذارید تو کامپیوتر.
تب DVD رو انتخاب کنید.
روی Drive کلیک کنید و درایوی که DVD در اون هست رو انتخاب کنید.
صبر کنید تا اسم بازی بیاد و مربع کنار اسمشو تیک بزنید.
روی Transfer کلیک کنید و بعد روی WBFS File کلیک کنید.
جایی که میخواید فایل WBFS سیو بشه رو انتخاب و صبر کنید تا بازی با فرمت WBFS ذخیره شود.
فایل WBFS رو روی هارد منتقل کنید و با هر برنامه ای که فت 32 یا NTFS رو میخونه بازی رو اجرا کنید.مثل Loader GX
لینک GX از گوگل کد گیر میاد که شیلتره:d
البته تو 4Shared هم هست
در ضمن می تونید با نیوگاها هم اجرا کنی بازی ها رو
من پیشنهاد می کنم که هارد رو با Fat32 فرمت کنی و با یه برنامه USB loader یا نیوگاما اجرا کن
آقا خیلی خیلی ممنون
یعنی بعد از ریختن بازی با Wii backup manager روی فلش خود نئوگاما میتونه بازی رو از روی فلشNTFS اجرا کنه ؟ لازم نیست غیر از نئوگاما روی وی برنامه ی دیگه ای نسب کنم
من مشکل هاردمه.آخعه به xbox وصلش میکنم.درایو primery که فرمتش فت باید باشه تا xbox بشناستش.حالا یعنی میشه یه درایو extended درست کرد و وی بشناستش؟
بازم ممنون از راهنماییتون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آقا خیلی خیلی ممنون
یعنی بعد از ریختن بازی با Wii backup manager روی فلش خود نئوگاما میتونه بازی رو از روی فلشNTFS اجرا کنه ؟ لازم نیست غیر از نئوگاما روی وی برنامه ی دیگه ای نسب کنم
من مشکل هاردمه.آخعه به xbox وصلش میکنم.درایو primery که فرمتش فت باید باشه تا xbox بشناستش.حالا یعنی میشه یه درایو extended درست کرد و وی بشناستش؟
بازم ممنون از راهنماییتون
اره.منم خودم پارتیشن بندی کردم.یه درایو درست کن مخصوص وی
حقیقتش هنوز NTSF چک نکردم ولی کامل توی این اموزش توضیح داده که چه برنامه ای باید استفاده کنی
NTFS Hard Drives - Formatting, Loading, Ripping, Playing
بازم اگه به نتیجه ای نرسیده بگو آموزش رو میخونم راهنماییت می کنم

پ.ن
الان یه زره از اموزش رو خوندم
مجبوری کل پارتیشن ها هاردت رو پاک کنی و باید یه دور کامل از اول پارتیشن بندی کنی
این رو بیخیال شی بهتره
همون Fat 32 فورمت کن و همون دستور فارسیی که بالا دادم رو انجام بده
راحت می تونی پارتیشن هم درست کنی

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
من هرکاری میکنم وی نمیخوندش.بعد از انتخاب اجرا از روی usb نئوگامایه mounting usb tries :25 که تا 25 ثانیه وقت داره و وقتی که 25 ثانیه وقتش تموم میشه برمیگرده اول منو نئوگاما(اینارو با فلش انجام دادم).فلش رو همNTFSکردم هم FAT هم WBFS اما همین میاد وقتی میخام از نئوگاما اجرا کنم.
این با فلش بود.هاردی که میخام استفاده کنم مشکلی نداره که از اول پارتیشن شه .بگین برا فلش و هارد چیکار کنم؟بازم ممنون

آخرین ویرایش:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سلام.
بازی Resident Evil Archives:RE 1 رو وقتی اجرا میکنم خیلی کنده و شخصیتاش اهسته حرکت میکنن! بعد وقتی توی بازی دکمه Home رو میزنم دستگاه هنگ میکنه فقط مجبورم پریز رو بکشم تا Reset بشه. مشکل از کجاست؟ دستگاه من یا دیسک بازی یا کلا خود بازیش اینجور کنده؟!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من هرکاری میکنم وی نمیخوندش.بعد از انتخاب اجرا از روی usb نئوگامایه mounting usb tries :25 که تا 25 ثانیه وقت داره و وقتی که 25 ثانیه وقتش تموم میشه برمیگرده اول منو نئوگاما(اینارو با فلش انجام دادم).فلش رو همNTFSکردم هم FAT هم WBFS اما همین میاد وقتی میخام از نئوگاما اجرا کنم.
این با فلش بود.هاردی که میخام استفاده کنم مشکلی نداره که از اول پارتیشن شه .بگین برا فلش و هارد چیکار کنم؟بازم ممنون
شما یه دور این آموزش رو اجرا کن
فایل های لازم رو نصب نکردی برای همین هست که اجرا نمی شه

سلام.
بازی Resident Evil Archives:RE 1 رو وقتی اجرا میکنم خیلی کنده و شخصیتاش اهسته حرکت میکنن! بعد وقتی توی بازی دکمه Home رو میزنم دستگاه هنگ میکنه فقط مجبورم پریز رو بکشم تا Reset بشه. مشکل از کجاست؟ دستگاه من یا دیسک بازی یا کلا خود بازیش اینجور کنده؟!

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
شبیه مشکل شما من با گلکسی داشتم که با اجرا از روی هارد حل شد
خوب یعنی فقط با اجرا از رو هارد درست میتونم بازی کنم؟ دیسک بازی رو عوض کنم درست نمیشه؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خوب یعنی فقط با اجرا از رو هارد درست میتونم بازی کنم؟ دیسک بازی رو عوض کنم درست نمیشه؟
فکر نمی کنم چون منم همین کار رو کردم ولی جواب نداد

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
سلام دوستان

از آنجایی که من تازه وی خریدم یه چندتا سوال دارم .

1 : باتری 2650 میلی آمپر دوراسل فکر میکنین خوبه بخرم ؟ 4 تایی .

2 : چطوری روش نرم افزار بریزم ؟

3 : درسته با نرم افزارهای boot mii و preloader میشه جلوی بریک شدن رو گرفت ؟
آموزشش تو انجمن هست ؟

4 : من از لپ تاپم یه ad hoc ساختم ولی با وی نمیتونم بهش وصل بشم ؟ کسی میتونه کمک کنه ؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
یه سئوال .. بازی های کپی رو باید چه جوری رایت کنم من با IMAGEBURN زدم .. اررور داد!
NEOGAMA!

با سرعت 2.4 بزن
مهم دی وی دی که روش رایت میکنی
من هم رو یه دی وی دی بی برند زدم ارور داد
ولی دفعه دوم رو یه princo زدم مشکل حل شد
هر چند imageburn هم خیلی ایده آل نیست و بعضی وقتها رو همین دی وی دی ها هم ارور میده

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
: باتری 2650 میلی آمپر دوراسل فکر میکنین خوبه بخرم ؟ 4 تایی .
من خودم از باتری های سونی سفید رنگ استفاده می کنم که 70 درصد شارژ رو تا یک سال نگر میدارن آخه من بعضی اوقات یه هفته دست به کنترلر نمی زنم برای همین موندن شارژ و خالی نشدن باتری برام مهمه
2 : چطوری روش نرم افزار بریزم ؟

فعلا شروع کن به خوندن و تا همه چی دستگیرت نشده دست به نصب برنامه نزن و قبلش حتما سوال کن چون راحت می تونی با نصب یه برنامه Wii رو آجر کنی
3 : درسته با نرم افزارهای boot mii و preloader میشه جلوی بریک شدن رو گرفت ؟
اگه بوت می روی بوت اول نصب بشه( توی وی های قدیمی میشه ولی جدیدا نمیشه) همه جوره کنسولت تضمینه غیر از اینکه با یه کاری صدمه فیزیکی بهش بزنی
ولی پریلودر همیشه جواب نمی ده چون ممکنه با نصب یه برنامه پری لودر رو هم از دست بدی
آموزشش تو انجمن هست ؟
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=24443
4 : من از لپ تاپم یه ad hoc ساختم ولی با وی نمیتونم بهش وصل بشم ؟ کسی میتونه کمک کنه ؟
این یکی رو زیاد اطلاع ندارم
یه سئوال .. بازی های کپی رو باید چه جوری رایت کنم من با IMAGEBURN زدم .. اررور داد!
بهترین دیسک مشخصا ورباتیم هست و چون دیگه سرعت 2 جمع شده باید 4 بزنی.البته پرینکو های قرمز هم بعضا جواب میده ولی هیچی ورباتیم نمیشه.پیشنهاد می کنم روی هارد اجرا کنی.روی دیسک بعضی از بازی ها مشکل دارن و خوب اجرا نمی شن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر