مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من یه مشکلی داشتم WII تازه خریدم حالا هرکاری میکنم دسته رو نمیبینه !! چشمک میزنه .. چیکارش کنم ؟
چرا نمیبینه .. مگه نباید چراغش ثابت بمونه عین PS3 .. پی اس اینقدر دردسر نداشت!!:(
----------------------
همون ظهر حلش کردم - یه synch داره باید بزنی wii دسته رو ببینه..

واسه من هم اینجوری بود . اونجایی که باتری میزاریم یک دکمه داره که قرمز اونو بزن وبعد اون جایی که کارت sdمیخونه بالاش بزن باهم دریت میشه.

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام
من بازي رزيدنت اويل ارشيو رو از طريق نئو گاما راحت اجرا ميكنم ولي نمي تونم از طريق يو اس بي لودر بيارم چيكار كنم؟ با چه نرم افزاری بازی رو میریزین روی USB ؟؟

من از طريق دي وي دي خود بازي اجرا مي كنم نشد بعد از طريق نرم افزار بك اپ منجير تبديل به wbfs كردم ريختم رو يو اس بي نمي اره ؟

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام
ميشه نصب usb loder gx بصورت چنل توضيح بديد.
در ضمن من بازيها رو از usb loder gx راحت اجرا مي كنم از طريق دي وي دي ولي همون بازي رو وقتي ميريزم داخل هارد كه با فرمت wbfs تبديل شده اسم بازيها هست ولي اجرا نميشه؟

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با سلام
در ضمن من بازيها رو از usb loder gx راحت اجرا مي كنم از طريق دي وي دي ولي همون بازي رو وقتي ميريزم داخل هارد كه با فرمت wbfs تبديل شده اسم بازيها هست ولي اجرا نميشه؟
سوال دومی رو جدا نمی دونم ولی اولی رو باید با wad manager انجام بدی دیگه
متاسفانه بخش Wii فقط یه نفر داشت که سوالات رو جواب میداد اکثرا که اون بنده خدا هم الان درگیر کنکور هست

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
با سلام
فکر کنم با Wad Manager باشه. من خودم از روی SD میارمش.
ارور خاصی نمیده؟ فقط صفحه سیاه میشه؟
با Wii Backup Manager میریزید دیگه؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام به همه
من میخام از روی usb با فرمت ntfs بازی هارو اجرا کنم
میشه کامل منو راهنمایی کنین؟
در ضمن علی آقا از کمک هات ممنون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام به همه
من میخام از روی usb با فرمت ntfs بازی هارو اجرا کنم
میشه کامل منو راهنمایی کنین؟
در ضمن علی آقا از کمک هات ممنون
این لیستی هست که اکثرا آموزش های WII توش هست
یدونش هم اجرای بازی از روی هارده

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=24443
یه برنامه پخش dvdمی خوام از رو dvdبخونه
این لینک به درد شما هم میخوره

========================
حالا خودم یه سوال داشتم
من الان یه WII با سیستم منوی 3.4U دارم ولی sd که میزارم توش میگه: The device inserted in the SD Slot can't be used
این sd روی وی قبلیم تست کردم و هیچ مشکلی نداشت ولی این یکی نمی خونتش
یه مدل دیگه هم امتحان کردم باز نخوند

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
تفاوت خروجی AV با component رو ال سی دی چقدره؟
خیلی تفاوت داره؟
تو برخی از بازیهای مثل RE4 خروجی واقعا آزار دهنده هستش

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خیلی تفاوت داره؟

تفاوت آنچنانی ندارن ولی اگه خب به کیفیت نصویر اهمیت میدین بهتره که از Component استفاده کنید. رنگ ها فقط بهترن با Component.

حالا خودم یه سوال داشتم
من الان یه WII با سیستم منوی 3.4U دارم ولی sd که میزارم توش میگه: The device inserted in the SD Slot can't be used
این sd روی وی قبلیم تست کردم و هیچ مشکلی نداشت ولی این یکی نمی خونتش
یه مدل دیگه هم امتحان کردم باز نخوند

این مشکلو یادمه داشتن یه سری از Wii ها که کارت رو نمیخوندن، نمیدونم ولی بعیده اشکال از کارت باشه...

متاسفانه من خودمم یه یک سالی هست دست به Wii نزدم! حوصله ام هم سر میره Contra میکرو بازی میکنم روش فقط! :D هنوزم فیرمورم 3.2 ـه و واقعا اطلاعاتم بروز نیست در مورد Wii. وگرنه کمک میکردم.

علی (alimami) هم فکر کنم کنکور داشته باشه برای همینه که کمتر سر میزنه، خودش هم خیلی مسلطه به همه مسائل مربوط به بازیای جدید و برگرده همه چی حل میشه.

• Like
Reactions: Wander

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خیلی تفاوت داره؟
اگه برات کیفیت مهمه 100 درصد کامپوننت بگیر.تفاوتش خیلی زیاده و من که روی CRT TV و با رزولوشن 480i بخوبی می فهمم.شما که می خوای روی LCD بازی کنی 480p می گیری که تفاوت خیلی زیاد تره
این مشکلو یادمه داشتن یه سری از Wii ها که کارت رو نمیخوندن، نمیدونم ولی بعیده اشکال از کارت باشه...
آخه من اینو دسته دو گرفتم و اون بنده خدا خودش یه SD داره که می خونه ولی ماله من نمی خونه
جدا نگران شدم.چون یه دونه وی که بریک کردم و حالا اینم یه دردسر دیگه میشه
علی (alimami) هم فکر کنم کنکور داشته باشه برای همینه که کمتر سر میزنه، خودش هم خیلی مسلطه به همه مسائل مربوط به بازیای جدید و برگرده همه چی حل میشه.
اره.باهاش که صحبت کردم گفت نتم هم قطعه و نمی تونه بیاد
اینجا عجیب سوت و کور شده
برعکش شما من بقیه کنسول هام داره خاک می خوره و فقط Wii , PS2 میرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر