مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوست عزیز جناب کربن این ویندوزی که با سرویس پک 3 هست مل نسخه اگوسته که شما میگی؟..من از کجا می تونم این ویندوز مال اگوست رو تهیه کنم...چون خیلی از فروشنده ها حالیشون نیست که این ویندوز مال کی هست!!!! راستی شما میشه دقیق بگی مشکلت چی بود و چجوری حلش کردی(لطف کن کامل بنویس( ایا خودت هم پاورت رو عوض کردی ...به توضیح کامل بدی ممنونت میشم راستی اقا من توی این سایت یه نفر رو پیدا کردم که عین مشکل منو داشت من که چیزی از پستهای بقیه دستگیرم نشد اگه می شه دوستان با مرام ببینن چیزی متوجه میشن به من هم بگیدhttp://forums.guru3d.com/showthread.php?t=197991

آخرین ویرایش:

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام ببين من دقيقا تمامي مشكلات تو رو داشتم منظورم خاموش روشن شدن مانيتورت شما ميتوني اين ويندوز رو از اين شركت بگيريhttp://www.srayaneh.com/
شما باس حتما nforce رو نصب كني من خودم اگه نصب نكنم باز مشكل دارم
اين بابا هم كه تو اين سايت ديدي مشكلش حل نميشه پاورش خيلي ضعيفه 7900 جي اس خودش به تنهايي 200 وات برق ميخاد
من پاورمو عوض نكردم همينه كه ميبيني فقط چون واتش بالاست شايد داره كم نمياره مطمعن باش پاور رو آرتيفكت دادن خيلي تاثير داره البته اينو بگم من سي پي يوم دو هسته اي هستش من تا حالا يا بگم اصلا با اينتل كار نكردم
ببين من موقع خريد به فروشنده گفتم بايوس مينم رو آپديت كنن مطمعن باش بايوس مينت آپبريت باشه چون خيلي تاثير داره
ببين چون سيستم من كلا AMD هستش اگه بگم چه كارايي كردم براي تو سودي نداره چون من درايور سي پي يو دو هسته اي رو سيستمم نصبه وتا قبل از نصب اين درايو تو بازي موست وانتيد بازي تيك ميخورد ولي حالا درسته
فقط يه راه داره بهت بگم پاورت بايد حتما تعويض شه چون پاورت واسه همچين كارته غولي خيلي كمه حداقل 680 اونم نه گرين ترمالتك وبس

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ببين بايوس مينت رو يه اپديت كن ببين درست ميشه؟من نميتونستم خودم اور كنم سي پي يومو تا زماني كه بايوس رو اپديت كنم و ...
خنك كنندگيه كيست خوبه؟
اگه ميتوني كارتت رو روي يه سيستمه ديگه هم تست كن تا ببيني درست كار ميكنه يا نه؟
پاورت مقدار ريلش چقدره؟اگه زيره 500 بود بدون ميتونه برات مشكل ساز باشه.مدل دقيق پاورت رو هم بنويس

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ببخشید من یکم کم سوادم منظور شما از اپدیت بایوس چیه و چگونه انجام میشه:p :p بعد دوست عزیز جناب کربن من گفتم مادر بوردم اینتل 945 هست منظور شما از اینکه ان فورسم رو اپدیت کنم چیه؟؟؟ :confused: :confused: در ضمن مدل پاورم یعنی اون چیزایی که روش نوشته اینه:
Power:Green 580w Real 730w Peak load 1 Minute
Daul Line +12v
Ac input 200-240w 6A 63Hz
مدل GP580S4-F24-3F
این تمام مشخسات پاورم که روی بدنه و جعبش بود.
بعد جناب کربن شماپاورتون مثل منه؟ چون شما گفتید همینه که میبینی منظور چیه؟؟؟:p :p
در مورد خنک کنندگی کیس مشکلی ندارم دماش متعادله.
فقط یه توضیح کامل در مورد اپدیت کردن بایوس بهم بدید ممنون میشم!!
راستی اقای کربن عزیز شما فکر نمی کنی با داشتن مادر بورد ان فورس و سی پی یوی ای ام دی نسبت به من سیستمت برق بیشتری بخواد:confused: :confused:

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
ببخشید من یکم کم سوادم منظور شما از اپدیت بایوس چیه و چگونه انجام میشه:p :p بعد دوست عزیز جناب کربن من گفتم مادر بوردم اینتل 945 هست منظور شما از اینکه ان فورسم رو اپدیت کنم چیه؟؟؟ :confused: :confused: در ضمن مدل پاورم یعنی اون چیزایی که روش نوشته اینه:
Power:Green 580w Real 730w Peak load 1 Minute
Daul Line +12v
Ac input 200-240w 6A 63Hz
مدل GP580S4-F24-3F
این تمام مشخسات پاورم که روی بدنه و جعبش بود.
بعد جناب کربن شماپاورتون مثل منه؟ چون شما گفتید همینه که میبینی منظور چیه؟؟؟:p :p
در مورد خنک کنندگی کیس مشکلی ندارم دماش متعادله.
فقط یه توضیح کامل در مورد اپدیت کردن بایوس بهم بدید ممنون میشم!!
راستی اقای کربن عزیز شما فکر نمی کنی با داشتن مادر بورد ان فورس و سی پی یوی ای ام دی نسبت به من سیستمت برق بیشتری بخواد:confused: :confused:
1-ببين شما برو تو سايت اينتل مدل مينتو سرچ كن بعد آخرين بايوسي كه اومده رو دانلود كن
2-خب شما اصلا به حرف من كاري نداشته باش در مورد ان فورس برو تو سايت GURU3D بگرد آخرين nforce intel رو دانلود كن همين از تو سايت انويديا هم ميتوني دانلود كني
3-نه يه نگاه به آوترم بنداز همه مشخصات سيستمم روشه 780 اي پي اس
4-جواب سوال آخرتم كه گرفتي ;)

100

کاربر سایت
Jun 19, 2006
5
كارت گرافيك

سلام
من يه كارت گرافيك مي خوام كه بتونه بازي hitman 4 رو بدون هنگ كردن كامپيوتر اجرا كنه.(مدل جي فورس)
همراه با ذكر قيمتش:cheesygri
يه سؤالي هم داشتم: درايوي كه هيتمن رو روش نصب مي كني بايد فقط فرمت NTSF داشته باشه؟:confused:
اگه ممكنه تبديل فرمت FAT32 رو به NTSF آموزش بدين.
ممنونم.:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
يه سؤالي هم داشتم: درايوي كه هيتمن رو روش نصب مي كني بايد فقط فرمت NTSF داشته باشه؟:confused:
اگه ممكنه تبديل فرمت FAT32 رو به NTSF آموزش بدين.
ممنونم.:cheesygri

نه روی fat32 هم میاد من تست کردم!
برای تبدیل fat32 به ntsf باید روی درایو مورد نظرت رایت کلیک کنی بعد format رو بزنی بعد اونجا تو یکی از اون قسمتها fat32 رو به ntsf تبدیل کن بعد quick format رو بزن .
البته توحه داشته باش که با اینکار کل اطلاعات درایوت پاک میشه.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
پاوره مجتبي از اول همين بود و الان هم هست.
امين يه روش ديگه هم بود كه اطلاعات پاك نميشد اگه يادم اومد ميگم.بايد ميرفتيم توي داس ويندوز يه چيزي مينوشتيم.

100

کاربر سایت
Jun 19, 2006
5
سلام
من يك كارت گرافيك مي خوام كه بتونه بازي هايي مثل Hitman 4 رو اجرا كنه بدون هنگ كردن و افت فريم
لطفاً قيمتش هم بگين:confused:
ممنونم

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
پاوره مجتبي از اول همين بود و الان هم هست.
امين يه روش ديگه هم بود كه اطلاعات پاك نميشد اگه يادم اومد ميگم.بايد ميرفتيم توي داس ويندوز يه چيزي مينوشتيم.

اره راست ميگه :cheesygri
ما خيلي وقته از دست اين پاورم خاريم:cheesygri
ولي كار رواجيه ديگه بسشه
فردا ميرم 1100 واتشو ميخرم :p

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
کربن جان راستی الان درایور کارت گرا فیکیت چنده ؟:p :p ویندوزت هم همون ماله اگوسته که گفتی ؟ نسخه ی 64 بیتی یا 32 بیتی؟؟ چون من هم سیپی یوم مثل شما که البته ای ام دی 64 بیتیه.اون فروم که ادرسش رو گذاشته بودم امروز رفتم دیدم یارو با عوض کردن ویندوزش با ویندوز ایکس پی سرویس پک 1 و نصب درایور 92.36 تونسته اوبلیویون رو بدون مشکل اجرا کنه:eek: :eek: :eek: راستی خودمونیم کربن جان فکر می کنی کدام کارت (که میتونه با سیستم من مشترک باشه)تاثیر بیشتری بابت اجرا بدون مشکل اوبلیویون برات داشته؟؟;) ;) ;)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
من از درايو 91.47 استفاد ميكنم 92 هم اومده ولي هنوز بتا(ازمايشي)هست اره من ويندوزم مال آگوسته نسخه 32 بيتي 64 بيتي كه پر از اشكاله
ببين سيستم High-Thech بستن همين دردسر ها رو داره مگه اينكه بري سيستمتو از يه شركت آمريكايي گردن كلفت بخري :cool:

shahramcat

کاربر سایت
Sep 24, 2006
106
جایگزین مناسب برای 5500 اف ایکس

راهنمایی میخواستم در مورد خرید کارت گرافیک با این اوصاف ....

راستش من تو تابستون حدود 10 تا گیم خریدم که از این تعداد حداقل 4 تاش اصلا با سیستم من نمیشه بازی کرد . حالا مشخصات سیستم :

Sempron 2400
Ram 1 GB dual chanel ddr 400
FX5500 128mb

کارتی میخوام که اولا بتونم این چند بازی Hitman blood monaey , Advance war fighter , call of jaurez , Elmatador
رو در حد معمولی اجرا کنم دوما تا خرید سیستم رویایی خودم که 4 ماه دیگس بشه باهاش گیمهای جدیدتر تو بازار رو بازی کنم .
نظر خودم کارت XFX 6200 256mb 128bit که 62 تومن قیمت داره هست . حالا نظر دوستان چی هست ؟ نمیخوام پول زیاد بدم چون باید 4 ماه دیگه کلا عوض کنم . در ضمن AGP 8x هم هست .

پیشاپیش ازتون ممنون هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر