مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
ممنون یعنی میتونم از هر مدل 3080 که توی ایران هست خریداری کنم با خیال راحت ؟
پاور هم ROG STRIX ASUS 750 GOLD هست و تازه هم خریدم ( فکر کنم بهترین 750 بازار هست )
بله عزیز مشکلی نیستش اما 3080 به بالا فقط برند خوب بخرید چون مشکل دمای مموری دارن 3080ti من دماش بر فرض زیر 80 هست اما برای دوستام که پلیت راک خریدن بالای 100 هم می ره
بهتره نسخه 12 گیگ هم بخرید
بهترین نیست اما جز خیلی خوبا هست بهترین اول corsair rm750x هست بعد هم نسخه گلد سری evga
rm750x جز معدود پاورهایی هست که نوسان ولتاژ با نویز برقش 1 درصد با 10 در تمامی حالات هست فنشم کلا 1000 ار پی ام می شه مکس تا 900 وات هم می تونه بدون مشکل کار کنه یعنی عملا می شه 850 حسابش کرد
این Zotac 3060ti gaming twin edge رو کسی داره اینجا؟ وضعیت نویز فن و دماش چطوره؟ چندجا خوندم ظاهرا خیلی سر و صدا داره
کلا توی 2 فنه ها فقط ایسوس خوبه اونم چون 2 فنه ش خیلی بزرگ تره از 3 جهت و حتی وزنشم 1 کیلوگرم هست که 300 400 گرم از 3 فنه گیگا بیشتره

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
View attachment 273439
دوستان این برند و این کارت گرافیک چطوره در مقایسه با تاف و راگ ؟؟کیفیت ساخت و عملکرد و دما
برای 3060 تی ای بد نیست قابل مقایسه که نیست تاف همین مدل 60 درجه با فن 1500 ار پی ام کار می کنه استریکس که جای خود داره
برای بالاتر از 3070 اما اصلا پیشنهاد نمی شه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,713
نام
milad
برای 3060 تی ای بد نیست قابل مقایسه که نیست تاف همین مدل 60 درجه با فن 1500 ار پی ام کار می کنه استریکس که جای خود داره
برای بالاتر از 3070 اما اصلا پیشنهاد نمی شه
از زوتک که دیگه فکر کنم بهتر باشه در کل فکر کنم مناسب باشه برای چیپست 3060 ti طبق نقد هایی که ازش می خوندم
راگ بخوام بگیرم باید 3 تومن بیشتر بزارم تاف هم 3060 معمولی با گارانتی 19 تومنه الان با این قیمت یا این 3060 ti رو باید بخرم یا 3060 تاف رو
یدونه ایسوس دوال هم هست که 500 تومن از این بیشتره یدونه هم gaming x 3060 ti msi دو فنه هست با rgb اونم 200 تومن از این گرونتره
بین اینا ventus 3x رو چشمم برداشته

sdf.PNG asdf.PNG asdasf.PNG asdasd.PNG

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
از زوتک که دیگه فکر کنم بهتر باشه در کل فکر کنم مناسب باشه برای چیپست 3060 ti طبق نقد هایی که ازش می خوندم
راگ بخوام بگیرم باید 3 تومن بیشتر بزارم تاف هم 3060 معمولی با گارانتی 19 تومنه الان با این قیمت یا این 3060 ti رو باید بخرم یا 3060 تاف رو
یدونه ایسوس دوال هم هست که 500 تومن از این بیشتره یدونه هم gaming x 3060 ti msi دو فنه هست با rgb اونم 200 تومن از این گرونتره

View attachment 273468View attachment 273467View attachment 273466View attachment 273465
من از بازار خبر ندارم ولی طبق عکسی که گزاشتی Gaming X بگیر.
اون 3 فن بودن Ventus رو ول کن.

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,713
نام
milad
من از بازار خبر ندارم ولی طبق عکسی که گزاشتی Gaming X بگیر.
اون 3 فن بودن Ventus رو ول کن.
gaming x رو برمیدارم
ولی فکر نکنم ventus سه فنه یا دو فنه هم گزینه بدی باشه چون همون شرکتی اونو 36 ماه گارانتی کرده که گیمینگ ایکس ، راگ و تاف رو هم 36 ماه گارانتی کرده قطعا به کارکردش اطمینان دارن
فکر نکنم واسه کار های غیر ماین واسشون در هر صورت مشکلی پیش میاد

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
gaming x رو برمیدارم
ولی فکر نکنم ventus سه فنه یا دو فنه هم گزینه بدی باشه چون همون شرکتی اونو 36 ماه گارانتی کرده که گیمینگ ایکس ، راگ و تاف رو هم 36 ماه گارانتی کرده قطعا به کارکردش اطمینان دارن
Ventus کارت بدی نیست ولی Gaming X بهتره.

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
gaming x رو برمیدارم
دیجیکالا تاف 3060ti رو داره میده 19 خورده.فقط گارانتیش مال بانی نو هست.من بودم تاف رو میخریدم تا ونتوس که اگه اشتباه نکنم از نظر کیفیت رده سوم msi هست دیگه چه برسه در مقایسه با تاف

Attachments

• tuf.jpg
    tuf.jpg
    60.2 KB · مشاهده: 25
  • Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,713
نام
milad
دیجیکالا تاف 3060ti رو داره میده 19 خورده.فقط گارانتیش مال بانی نو هست.من بودم تاف رو میخریدم تا ونتوس که اگه اشتباه نکنم از نظر کیفیت رده سوم msi هست دیگه چه برسه در مقایسه با تاف
اخه کل سیستم رو از لیون میگیرم تا برام اسمبل هم کنن همین گیمینگ x رو برمیدارم فکر کنم مثل تاف و راگ عالی باشه فقط حیف 3 فنه نیست

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
اخه کل سیستم رو از لیون میگیرم تا برام اسمبل هم کنن همین گیمینگ x رو برمیدارم فکر کنم مثل تاف و راگ عالی باشه فقط حیف 3 فنه نیست
خودت بهتر صلاحت رو میدونی ولی تاف رو ول کنی بری gaming x اونم 2 فنش رو بخری؟اونم با قیمت تقریبا برابر؟
جدای از این اصلا همه مزه سیستم بستن به اینه که خودت سرهمش کنی :D لابد پول ویندوز 10 و درایور هم میگیرن؟:))

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,713
نام
milad
خودت بهتر صلاحت رو میدونی ولی تاف رو ول کنی بری gaming x اونم 2 فنش رو بخری؟اونم با قیمت تقریبا برابر؟
جدای از این اصلا همه مزه سیستم بستن به اینه که خودت سرهمش کنی :D لابد پول ویندوز 10 و درایور هم میگیرن؟:))
اخه اصلا تفاوتشون در اون حد نیست در ضمن این گیمینگ ایکس فن هاش نسبتا بزرگتره
اصلا به دیجی کالا اعتماد ندارم زیر همون کارت گرافیک ها بخونی بجای 3 فن 2 فن میفرستن بجای پلمپ انپلمپ میفرستن یا اصلا پشتیبانی درست حسابی ندارن
خودم تا حالا کیس اسمبل نکردم بخوام اسمبل کنم یچیز جدید اختراع میشه
اره پولم میگیرن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,953
اخه اصلا تفاوتشون در اون حد نیست در ضمن این گیمینگ ایکس فن هاش نسبتا بزرگتره
اصلا به دیجی کالا اعتماد ندارم زیر همون کارت گرافیک ها بخونی بجای 3 فن 2 فن میفرستن بجای پلمپ انپلمپ میفرستن یا اصلا پشتیبانی درست حسابی ندارن
خودم تا حالا کیس اسمبل نکردم بخوام اسمبل کنم یچیز جدید اختراع میشه
اره پولم میگیرن
والا من که همه قطعات کامپیوترم به جز پاور از دیجیکالا خریدم همه هم نو و پلمپ بود.اصلا کارت گرافیک که باز کردم بوی نویی میداد آدم دلش میخواست بو بکشه :Dالبته هیچ کارت گرافیک گارانتی داری فکر نکنم پلمپ باشه.چون کارت گارانتی رو میذارن داخل جعبه

ولی در کل اگه بلد نیستی خب همون بده خودشون ببندن خیالت راحت.و در آخر هم مبارک باشه امیدوارم حالش رو ببری :-bd

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246

View attachment 273468View attachment 273467View attachment 273466View attachment 273465
گیمینگ ایکس با دوال ایسوس خوب هستن گیمینگ یکم کلاکش بالاتره در یک یکی دو فریم بهتر می شه اما یکم داغ تره

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
داداش دلت به حال لیون نسوزه کل کیسم از بقیه جاها بخری وظیفشونه برات اسمبل کنن پولشو میگیره ازت
اگه msi میخای بگیری gaming x بگیر بیخیال ونتوس شو
از ایمالز قیمتا رو ببین والا من کل کیس از ایمالز بستم یه مغازه های کوچیکی پیدا میشه 10 برابر لیون و اریا صادق تر و پاک تر حالا فروشنده خرابم داره ولی خوب بگرد تحقیق کن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر