مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بودجه 2 تومن

رزولیشن فول اچ دی . حداکثر تنظیمات . در ضمن از 16 گیگ رم استفاده میکنم مقدار رم رو هم افزایش بدم یا نیازی نیست؟

سپاس از شما

970 یا 980 بگیرید.نظر من رو 970 هست چون تفاوت قیمتشون نسبت به کاراییشون خیلی زیاده و انچنان ارزشی نداره خرید 980 . ولی خب میتونید بخرید و فریم بیشتری بگیرید.

نظر خودم روی Gigabyte G1 Gtx 970 هست.البته سایز کیستون رو هم چک کنید طول کارت بلنده. اگه سایز کیستون نمیخوره از برندهای Msi , Asus یا حتی زوتک هم میتونید استفاده کنید.

نیازی هم به افزایش رم نیست حداقل 8 گیگ کاملا کافیه برای بازیها.گرافیک های Amd نسل جدید هم قیمتا بالاست و بهتره از انویدیا استفاده کنید.

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
بودجه 2 تومن

رزولیشن فول اچ دی . حداکثر تنظیمات . در ضمن از 16 گیگ رم استفاده میکنم مقدار رم رو هم افزایش بدم یا نیازی نیست؟

سپاس از شما
970 یا 980 میتونید انتخاب کنید رم هم نیازی نیست افزایش بدید gigabyte g1 970 گزینه خوبیه zotac 980 هم گزینه خوبیه ولی فرق چندانی ندارن میتونین 970 بگرین و پول بیشتری صرفه جویی کنین

AMD RADEON

کاربر سایت
Sep 2, 2015
49
نام
محمد حسين
بودجه 2 تومن

سپاس از شما

میتونید از کارت گرافیک amd radeon r9 سافایر مدل نیترو استفاده کنید

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
از همه عزیزان تشکر میکنم. میشه در مورد این کارت هم نظر بدید

asus STRIX -GTX780 OC 6GD5

سپاس فراوان

این کارت نسل قبلی هست و نسبت به قیمتش ارزش خرید نداره.970 هم کاملا قویتره از 780 و مصرف کمتری داره و از dx 12 پشتیبانی میکنه.

amir 4829

کاربر سایت
Aug 4, 2014
27
سلام
MANTLE ای ام دی چه کاری انجام میده؟
این تکنولوژی در چه کارتهایی هست؟
بخاطر ساپورت کارت های ای ام دی ازMANTLE بهتر نیست از کارت های ای ام دی بخریم؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
سلام
یه کارت گرافیک معرفی کنید که سری Call Of Duty رو روی فول اچ دی و حداکثر تنظیمات با فریم 60 بیاره.

بقیه بازیها مهم نیست اکثرا روی کنسول بازی می کنم و همون کیفیت هم کافیه.

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54
سلام

ایسوس vga 2gb 740gf ddr5 128bit
سلام.من کارت گرافیکم دایرکت11 رو ساپورت نمیکنه میخوام عوض کنم اینو بگیرم خوبه.ته بازیی که بخوام بکنم ویتچر 3و دراگون ایجز 3 می باشد.اگه چیز بهتری با این قیمت هست میشه معرفی کنید

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
ایسوس vga 2gb 740gf ddr5 128bit
سلام.من کارت گرافیکم دایرکت11 رو ساپورت نمیکنه میخوام عوض کنم اینو بگیرم خوبه.ته بازیی که بخوام بکنم ویتچر 3و دراگون ایجز 3 می باشد.اگه چیز بهتری با این قیمت هست میشه معرفی کنید

کمترین گرافیکی که برای بازی ارزش خرید داشته باشه 750TI هست اگرم بتونین بودجه رو افزایش بدین 960 خوبه در صورتی که قطعات دیگه گلوگاه نشن

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
سلام
یه کارت گرافیک معرفی کنید که سری Call Of Duty رو روی فول اچ دی و حداکثر تنظیمات با فریم 60 بیاره.

بقیه بازیها مهم نیست اکثرا روی کنسول بازی می کنم و همون کیفیت هم کافیه.
برای سری cod و نسخه پیشه رو یه GTX 960 کافیه و با تنظیمات بالا ثابت 60 فریمو رو 1080 میده.
ببخشید سوال میکنم من ناشی ام و چیز زیادی بلد نیستم.میخواستم بدونم بین 740 و 750 خیلی فرقه؟بودجه م کمه در حد 400-450 چکار کنم
اگر برای گیم های روز می خواهید که خیر هر دو ضعیفن و فرقی ندارن تو اجرا چون از توان هر دو خارجه اجرای قابله قبوله بازی ها. اگر برای دیدن فیلم و کارهای روزانه می خواهید همون 740 رو بردارید.

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54
برای سری cod و نسخه پیشه رو یه GTX 960 کافیه و با تنظیمات بالا ثابت 60 فریمو رو 1080 میده.

اگر برای گیم های روز می خواهید که خیر هر دو ضعیفن و فرقی ندارن تو اجرا چون از توان هر دو خارجه اجرای قابله قبوله بازی ها. اگر برای دیدن فیلم و کارهای روزانه می خواهید همون 740 رو بردارید.

؟
یعنی حتی اجرای حداقلی هم ندارم؟

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
؟
یعنی حتی اجرای حداقلی هم ندارم

چرا دوست عزيز

gtx 750 تقريبا قدرتش اندازه xbox1 هست و اونقدر هم ضعيف نيست

تقريبا تمام بازيهارو ميتونيد با رزولوشن 1600x900 و تنظيمات high با فريم ريت مناسب بازي كنيد

البته پيشنهاد ميشه كه با يك مقدار افزايش بودجه ، كارت 750Ti رو تهيه كنيد كه قدرتش حدودا ٣٠٪ بيشتره و تو بازار ٥٣٠ تومن هم پيدا ميشه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
؟
یعنی حتی اجرای حداقلی هم ندارم؟
خب اگر هدف اجرای حداقلیه بقوله دوستمون بله. اجرا میتونید بکنید. ولی گفتم برای قابله قبول خیر نباید انتظار داشته باشید تو گیم هایی مثله GTA یا AC یا فارکرایی به راحتی بازی کنید. برای گیم های رده معمولی و پایین خوبن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر