مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان در مورد کارت گرافیک visiontek HD 5450 2GB میخواستم اطلاعاتی به من بدید که چطور کارت گرافیکی هست؟من چند وقیته این کارت گرافیک رو تهیه کردم.ولی به نظر کارت خوبی نیست!
اگر
بنچ مارکی هم از این کارت گرافیک دارید لطفا اطلاع بدید.ممنون.
این سوال رو قبل از خرید میپرسن نه بعدش ، از چه نظر خوب نیست اگه منظور بازی هستش که خوب مشخصه این کارت اصلا واسه بازی نیست که بخوایم تو رده بندی بیاریم و بگیم خوبه یا نه در حد یه خروجی و نهایت دیدن فیلم HD هستش !
Techpowerup
بله منظورم همان 3870 بود! خوب بنظر شما من چه کارت گرافیکی بگیرم که دو تایی باهم بازی هارو با تنظیمات بالا جواب بدن؟( بودجه حدود 300 تا 450)
گفتم ارزش HCF نداره ، در کل تا 450 میشه HD6870 یا بالاتر در حد 550 هم GTX560Ti رو در نظر گرفت تا این رنج بهترین انتخابای موجود هستن !
مدل پاور یا خروجی ش رو هم بگو.

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
درود

کارت فعلی من 560 EVGA هست اما این کارت یا با مین اینتل ناسازگاره و یا مربوط به خودش هست و قتی بعضی از بازیها رو باپورت HDMI به LED میزنم

و روی رزولو شن بالا میزارم انگار گوشه های تصویر با لا پایین میرن ه مجبورم برم سرویس مانول وایدش کنم

و یک سوال دیگه هم دارم سری 6 چه برندی رو پیشنهاد میکنید برای مین INTEL خودم مد نظرم 680 هست ولی روی برندش 2 به شکم

ast.2012

کاربر سایت
Mar 27, 2012
68
نام
alireza
گفتم ارزش HCF نداره ، در کل تا 450 میشه HD6870 یا بالاتر در حد 550 هم GTX560Ti رو در نظر گرفت تا این رنج بهترین انتخابای موجود هستن !
مدل پاور یا خروجی ش رو هم بگو.

GP 685B. شرمنده این سوالو اینجا میپرسم اما گفتم همرو یکجا بپرسم بهتره : به نظر شما چه cpuیی با این HD6870 میتونن بازی ها رو قوی جواب بدن ؟(همین 3870k کافیه یا نه؟)

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
درود

کارت فعلی من 560 EVGA هست اما این کارت یا با مین اینتل ناسازگاره و یا مربوط به خودش هست و قتی بعضی از بازیها رو باپورت HDMI به LED میزنم

و روی رزولو شن بالا میزارم انگار گوشه های تصویر با لا پایین میرن ه مجبورم برم سرویس مانول وایدش کنم

و یک سوال دیگه هم دارم سری 6 چه برندی رو پیشنهاد میکنید برای مین INTEL خودم مد نظرم 680 هست ولی روی برندش 2 به شکم
بارها گفته شده نوع و مدل کارت گرافیک هیچ ارتباطی به نوع و مدل مین نداره میتونه هر چی باشه ، شما باید ببینی TV که به سیستم متصل کردی Resـه Native یا طبیعی ش چی هستش بعد خروجی گرافیک رو هم رو همین Res تنظیم کنی در غیر اینصورت مشکلاتی که ایجاد میشه اینه >> تار شدن ، جا یا کِش اومدن تصویر و...
در مورد برند هم بارها گفته شده تو مدلای Ref تفاوت کارایی وجود نداره شما هر مدلی که بگیری نتیجه ش یکیه فقط اگه چیزای دیگه مد نظر باشه مثل OC بودن کارت ، قابلیت OC بالاتر ، خنک کننده بهتر و... در این حالت فرق برندا مشخص میشه که اینم بستگی به بودجه داره !
در کل از سری Kepler (به غیر از 1 یا 2 تا 690 تو بازار رضا) تا اونجایی که من اطلاع دارم در حال حاضر چیزی تو بازار ما موجود نیست !
GP 685B. شرمنده این سوالو اینجا میپرسم اما گفتم همرو یکجا بپرسم بهتره : به نظر شما چه cpuیی با این HD6870 میتونن بازی ها رو قوی جواب بدن ؟(همین 3870k کافیه یا نه؟)
پاور کاملا کافیه و مشکلی نیست !
بله جوابگو هستش .
سلام یه کارت گرافیک در رنج 200 تا 230 تومن برای گیم می خوام
میتونی HD6770 با برد SAPPHIRE یا XFX و یا GTS450 1GB با برد EVGA رو در نظر بگیری !
درود
این MSI GTX 670 که تازه اومده تو ایران چطوره منظورم نسبت به gainward و asus ؟
شما کجا این کارتو دیدی ، Ref هستش یا... ؟
اگه Ref هستش که تو همین پست توضیح دادم فرقی ندارن و اگرم مدل خاصی هستش باید مشخص شه تا بشه نظر داد !

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
بارها گفته شده نوع و مدل کارت گرافیک هیچ ارتباطی به نوع و مدل مین نداره میتونه هر چی باشه ، شما باید ببینی TV که به سیستم متصل کردی Resـه Native یا طبیعی ش چی هستش بعد خروجی گرافیک رو هم رو همین Res تنظیم کنی در غیر اینصورت مشکلاتی که ایجاد میشه اینه >> تار شدن ، جا یا کِش اومدن تصویر و...
در مورد برند هم بارها گفته شده تو مدلای Ref تفاوت کارایی وجود نداره شما هر مدلی که بگیری نتیجه ش یکیه فقط اگه چیزای دیگه مد نظر باشه مثل OC بودن کارت ، قابلیت OC بالاتر ، خنک کننده بهتر و... در این حالت فرق برندا مشخص میشه که اینم بستگی به بودجه داره !
در کل از سری Kepler (به غیر از 1 یا 2 تا 690 تو بازار رضا) تا اونجایی که من اطلاع دارم در حال حاضر چیزی تو بازار ما موجود نیست !

پاور کاملا کافیه و مشکلی نیست !
بله جوابگو هستش .
میتونی HD6770 با برد SAPPHIRE یا XFX و یا GTS450 1GB با برد EVGA رو در نظر بگیری !
شما کجا این کارتو دیدی ، Ref هستش یا... ؟
اگه Ref هستش که تو همین پست توضیح دادم فرقی ندارن و اگرم مدل خاصی هستش باید مشخص شه تا بشه نظر داد !

نه همون ref هست که هیچ شما گفتین (تو همین فروم های ایرانی واسه فروشه که اگه لازم بود بگین پخ کنم)

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
لطفا قیمت 690 رو در بازار اعلام بفرمایید و ایا کارت خودمو هم برمیدارن و به چه قیمتی میتونم کارت خودمو بفروشم تا حالا oc هم روش انجام ندادم

و شرایط نگهداریش هم مناسب بوده جعبه و سایر متعلقاتش هم در حد اک هستند

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
تا یک میلیون و دویست بهترین کارت گرافیک چیه؟(انویدیا)
دو تا 660 قیمتش چند میشه حدوداً؟؟
تا 1.100 GTX580 با برد MSI توصیه میشه یا پیشنهاد بهتر تا 1.340 هم HD7970 با برد SAPPHIRE رو میشه در نظر گرفت !
660 هم موجود نیست !
تا 750 - 800 بهترین گرافیکی که میشه تهیه کرد رو معرفی کنید لطفا .
تا 890 میتونی HD7950 با برد SAPPHIRE یا کمتر HD7870 با همین برد رو در نظر بگیری !
لطفا قیمت 690 رو در بازار اعلام بفرمایید و ایا کارت خودمو هم برمیدارن و به چه قیمتی میتونم کارت خودمو بفروشم تا حالا oc هم روش انجام ندادم

و شرایط نگهداریش هم مناسب بوده جعبه و سایر متعلقاتش هم در حد اک هستند

690 اگه گیر بیاد در کمترین حالت 3.200 هزینه شه ، کارت خودت رو هم به User بخوای بدی میشه تا 300 روش حساب کرد ولی کاسب کمتر از اینا بر میداره !

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
امروز یه MSI 7870 Twin Frozr 2GB یه قیمت 659 تومن خریدم ؟ خوب بوده قیمت ؟
راستی CPU من Q9550 هستش . مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ پاور هم 780b Green . مادربرد هم Giga EP45-UD3L هستش با 4 گیگ رم باس 800 . باید ارتقاع بدم یا میشه ساخت باهاشون ؟
البته هنوز به دستم نرسیده کارت.

Xzero

کاربر سایت
Aug 23, 2011
51
راستی CPU من Q9550 هستش . مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ پاور هم 780b Green . مادربرد هم Giga EP45-UD3L هستش با 4 گیگ رم باس 800 . باید ارتقاع بدم یا میشه ساخت باهاشون ؟

گرافیک رو خوب خریدید ! من همین مدل رو حدودای 700 قیمت داشتم !

پاور و رم مناسب هست ولی پردازنده تا حدودی برای گرافیک گلوگاه ایجاد میکنه ولی نه خیلی زیاد... !

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
سلام.
بچه ها یه گرافیکی بهم معرفی کنید که تا حد ممکن ارزون باشه و بشه باهاش بازی fifa 13 رو راحت اجرا کرد.:(
اگه باش بشه بازیای دیگه مثل اویل 6 هم بازی کرد که دیگه زندگی حسابی شیرین میشه.:d
مرسی از همه.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,776
نام
فرشید

پردازنده، مادربرد و رم رو حتی المقدور باید ارتقا بدی، الان کارت گرافیکت خیلی قویتر از بقیه ی قطعات هست و ممکنه نتونه 100 درصد راندمانش رو نشون بده

سلام.
بچه ها یه گرافیکی بهم معرفی کنید که تا حد ممکن ارزون باشه و بشه باهاش بازی fifa 13 رو راحت اجرا کرد.:(
اگه باش بشه بازیای دیگه مثل اویل 6 هم بازی کرد که دیگه زندگی حسابی شیرین میشه.:d
مرسی از همه.

با توجه به اینکه قراره موتورش خیلی قویتر از بازی قبلی باشه کارت گرافیکی زیر GTS 450 DDR5 که حدود 250 تومن هست توصیه نمیشه، کارت 6770 به بالا هم خوبه.
بازی RE 6 رو هم جوابگو خواهد بود در تنظیمات متوسط یا خوب.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر