مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
امروز برای یکی از دوستام دنبال EVGA GTX 560 Ti بودم .. چند تا مغازه رفتم همشون میگفتن EVGA مارک متفرقه هست و به دردت نمیخوره . آمار خرابیش زیاده و ... من خودم تا حالا EVGA نداشتم میخواستم ببینم این حرفا درسته ؟!
معتبر ترین و قدیمیترین برند جهان رو داره زیر سوال میبره!
پارت نامبر اول nvidia
evga هست
سلام
آقا به نظرتون کارت گرافیک GTX 580 میتونه بازیهای خفنو با آخرین درجه گرافیک اجرا کنه؟؟؟؟
میخواستم یکی بگیرم...
بله
به راحتی از پس همه بازیها بر میاد

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: SLASH1

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
امروز برای یکی از دوستام دنبال EVGA GTX 560 Ti بودم .. چند تا مغازه رفتم همشون میگفتن EVGA مارک متفرقه هست و به دردت نمیخوره . آمار خرابیش زیاده و ... من خودم تا حالا EVGA نداشتم میخواستم ببینم این حرفا درسته ؟!

امان از دست این فروشنده ها !
EVGA یکی از معتبر ترین برندهای کارت گرافیکه ، تو خریدش شک نکن.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
سلام
آقا به نظرتون کارت گرافیک GTX 580 میتونه بازیهای خفنو با آخرین درجه گرافیک اجرا کنه؟؟؟؟
میخواستم یکی بگیرم...

بله، چیزی نیست که نتونه با بالاترین تنظیمات اجرا کنه.

Last edited by a moderator:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
سوال من جواب نداره؟
پیشگویی تو بازار ایران یه مقدار سخت هست . به احتمال زیاد قیمتش تا سال آینده کاهش پیدا میکنه . ولی 100% نیست.
مثلا همین 560ti مدل sc رو 1 ماه پیش 325 قیمت داشتم ولی الان با این قیمت گیر نمیاد

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
میدونم اینجا جاش نیست ولی اگه میشه چند تا مغازه درست و حسابی رو بهم معرفی کنید ( برام پ.خ کنید )

ما هر جا میریم یا اصلا نمیدونن EVGA چیه (!) یا با قیمت های نجومی میدن !

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
داخل تهران؟ چه مدلی می خوای؟ پاساژ ولی عصر با بازار رضا پره یه مغازه هم داخل مجتمع میرداماد هست طبقه ی دوم قیمت خوب می ده

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
داخل تهران؟ چه مدلی می خوای؟ پاساژ ولی عصر با بازار رضا پره یه مغازه هم داخل مجتمع میرداماد هست طبقه ی دوم قیمت خوب می ده
بله .. داخل تهران
دنبال EVGA GTX 560 Ti هستم به قیمت مناسب .. اگه آدرسشون رو برام پ.خ کنی ممنون میشم

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
منم هر چی گشتم نبود Asus Directcu II GTX 560 Ti گرفتم عالیه میرزه یکم بیشتر پول بدی

من واسه خودم همین Asus رو خریدم .. EVGA رو برای یکی از دوستام میخوام . طرف نمیخواد زیادتر هزینه کنه

=====

گرافیکت رو چند گرفتی ؟ از کجا ؟ ( میخوام ببینم سرم کلاه نرفته باشه ! :d )

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
میدونم اینجا جاش نیست ولی اگه میشه چند تا مغازه درست و حسابی رو بهم معرفی کنید ( برام پ.خ کنید )

ما هر جا میریم یا اصلا نمیدونن EVGA چیه (!) یا با قیمت های نجومی میدن !
والا یه هفته پیش که تو بازار پر بود هم تو بازار رضا و هم ایران . تو بازار ایران طبقه سومش کارشون evga هست فقط ( یکم بگردی پیداش میکنی)

Bezmenon

کاربر سایت
Jan 12, 2011
127
9500GT

سلام به دوستان با تجربه!
من با این سیستم بازی هایی مثل Call of Duty:BO یا GTA IV یا Resident Evil 5 رو بهتر میتونم اجرا کنم یا( PS3 البته با کابل HDMI)
Ram:2 Gig
Graphic:9500GT
CPU:3.00GHz

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
سلام به دوستان با تجربه!
من با این سیستم بازی هایی مثل Call of Duty:BO یا GTA IV یا Resident Evil 5 رو بهتر میتونم اجرا کنم یا( PS3 البته با کابل HDMI)
تونستن که می تونی ولی تو رزولیشن خیلی پایین بهتر هست گرافیک را حداقل عوض کنی

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
سلام به دوستان با تجربه!
درست پردازنده ات رو نگفتی چیه. ولی در کل با این مشخصاتی که نوشته مسلما کنسول بهتر جواب میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر