مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
الان خرید این کیس های گرین اصلا ارزش نداره چون صدای فنشون به دلیل بی کیفیت بودن فن ها واقعا زیاد هست کولر مستر هست 120 مدل CM690 فن های خوبی هم توش جا میشه!

البته من فالکون دارم اصلا صدای فنش نمیاد کاملا هم راضی هستم کیس بیشتر قیافش مهمه که گرین انصافا قشنگ کار کرده تا 150 تومن هزینه گرین می صرفه بعد از اون thermaltake یا cooler master خوبن البته بازم هست که اینجا جای بحثش نیست
560ti هم به خاطر وجود msi tf2 با قیمت 340 هیچ چیزه دیگه ای پیشنهاد نمی شه

Last edited by a moderator:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
البته من فالکون دارم اصلا صدای فنش نمیاد کاملا هم راضی هستم کیس بیشتر قیافش مهمه که گرین انصافا قشنگ کار کرده تا 150 تومن هزینه گرین می صرفه بعد از اون thermaltake یا cooler master خوبن البته بازم هست که اینجا جای بحثش نیست

دوستان فارسی تایپ کنن به قانون سایت هم احترام بذارن

حرف شما کاملا درسته بنده هم مخالفتی ندارم ولی تازگی اینطور شده منم از چند نفر پرس و جو کردم همین مشکل رو داشتن سری جدید مشکل داره مگرنه قربون اون فالکون برم فقط حیف یه سری فن ها توش جا نمیشه!

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber

دوستان فارسی تایپ کنن به قانون سایت هم احترام بذارن

ممنون از پاسختون.
ایشون گفتن فارسی ساز ندارن ماهم واسه این فینگلیشیدیم :d
فقط درباره مصرف و عمر ؟
پس فردا میرم کیس بخرم بنظرتون گرین خوبه؟

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
ممنون دوستان.
به این نتیجه رسیدم که evga 560 رو بگیرم ویک پاور 635 وات گرین.
راستی یک سوال دیگه:این کارت گرافیک در روزولشن 1600در900 در اخرین حالات witcher2وcrysis2 چند فریم میده؟

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
261
نام
سامان
با سلام خدمت دوستان برای sli می تونم از gtx570GS gainward در کنار msi gtx570 twin frozr II استفاده بکنم اخه کارتم gtx570GS gainward
هستش اگه نتونم می فروشم:(

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
ممنون دوستان.
به این نتیجه رسیدم که evga 560 رو بگیرم ویک پاور 635 وات گرین.
راستی یک سوال دیگه:این کارت گرافیک در روزولشن 1600در900 در اخرین حالات witcher2وcrysis2 چند فریم میده؟
فریمت 40 به بالاس
با سلام خدمت دوستان برای sli می تونم از gtx570GS gainward در کنار msi gtx570 twin frozr II استفاده بکنم اخه کارتم gtx570GS gainward
هستش اگه نتونم می فروشم:(
اره میشه sli کرد
بچه ها نظرتون درباره این کارت گرافیک Sapphire HD 6950 2GB DDR5 چیه ؟؟؟؟ 2gb با 1gb فرقش چیه ؟؟؟؟ این بهتره یا EVGA GTX560 TI 1GB DDR5????

کارت خوبیه ئ 2 گیگش تویبعضی از بازیها بهتر جواب میده اما در کل از نظر قدرت انچنان فرقی با مدل 1 گیگ نداره
6950 و gtx560ti هر دو خوبن اما اگه بتونی 6950 رو به 6970 انلاک کنی خیلی قویتر میشه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
با 560 جفت بازی ها رو نمی شه در بالاترین تنظیمات بازی کرد اما اگه یکم تنظیمات دستکاری بشن و یه اورم بکنید می شه(البته اگه cpu خوبی هم داشته باشید)

در مورد sli هم می شه بهتره کارت اول msi باشه اما بازدهی خوب رو زمانی می گیری که جفت برند ها یکی باشن منظورم از بازدهی کلی هست مثل پرش تصویر و اینا

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مدل های اورکلاک شده 560ti میارزه بگیرم؟
چقدر تفاوت کارایی دارن؟عمرشون کمتر هست؟
پاور بیشتر میخوان؟
560ti twinfrozrII OR 560tiDCUII

اره میارزه به شرطی که مدل خوبی انتخاب بشه تفاوتشون بستگی به میزان اورش داره البته ارزششون به اور دستیشون هست که به میزان بیشتر در دمای پایین تر انجام می شه

msi بهتره

نه عمرشون کم نمی شه مگه بخوای 5 سال بیشتر نگهش داری

پاور کمی بیشتر مصرف می کنه در حد ناچیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر