مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
از کجا میتونم بفهمم پاورم چند واته ؟ حتما باید کیس رو باز کنم یا با نرمافزار خاصی هم میشه فهمید؟

بله باید باز بشه فکر نکنم کار سختی باشه

سلام دوستان من بین این سه کارت موندم به نظرتون کدام رو انتخاب کنم؟ amd hd 6850 ati hd 5850 nvdia gtx 460

gtx460 1gb

سلام دوستان من حدود یک ماه پیش گرافیک 5770 ddr5 رو خریدم خواستم بدونم چطور هستش برای اجرای بازی ها

بدک نیست از پس بیشتر بازی ها بر می یاد

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
ببخشید الان نگاه کردم پاورم 500 واته یعنی نمیکشه دیگه باید عوض کنم؟
در ضمن سیستم من DDR2 هست و هنوز قطعات این سیستم مثل NVIDIA GTX 460 در بازار هست؟
یه سوال دیگه هم دارم اینکه من تو عکس NVIDIA GTX 460 دیدم که بعضیهاشون جای کابلی که مانیتور های معمولی میخوره(اون آبیه) رو ندارن آیا واقعا اینطورین؟
شرمنده زیاد شد.ممنون.

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
ببخشید الان نگاه کردم پاورم 500 واته یعنی نمیکشه دیگه باید عوض کنم؟
در ضمن سیستم من DDR2 هست و هنوز قطعات این سیستم مثل NVIDIA GTX 460 در بازار هست؟
یه سوال دیگه هم دارم اینکه من تو عکس NVIDIA GTX 460 دیدم که بعضیهاشون جای کابلی که مانیتور های معمولی میخوره(اون آبیه) رو ندارن آیا واقعا اینطورین؟
شرمنده زیاد شد.ممنون.
اول از همه بگو که برند پاورت چی هستش تا مشخص بشه واقعا 500 وات خروجی میده یا نه؟ اگر پاور درست حسابی باشه ( از این برندهای تقلبی نباشه) 500 وات برای 460 کافی خواهد بود
راجب مانیتورت هم باید بگم با یه تبدیل مشکلت حل میشه

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
اول از همه بگو که برند پاورت چی هستش تا مشخص بشه واقعا 500 وات خروجی میده یا نه؟ اگر پاور درست حسابی باشه ( از این برندهای تقلبی نباشه) 500 وات برای 460 کافی خواهد بود
راجب مانیتورت هم باید بگم با یه تبدیل مشکلت حل میشه
مدل دقیق پاورم اینه:Power Logic 500V F8
در ضمن این سوالم هم پاسخ ندادی؟
(سیستم من DDR2 هست و با توجه به این قطعات این سیستم مثل NVIDIA GTX 460 در بازار هست؟)
ممنون.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
(سیستم من DDR2 هست و با توجه به این قطعات این سیستم مثل NVIDIA GTX 460 در بازار هست؟)
ممنون.

پاورت برند متفرقه و غیر قابل اطمینان هست، باید یه GREEN 535W به بالا براش بخری

سوال دومت هم واضح نیست، DDR2 چه ربطی به GTX 460 داره؟؟

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
همون طور که فرشید گفت پاورت قابل اعتماد نیست. اما راجب سوالت : اگه منظورت اینه که سیستمت DDR2 استفاده میکنه میتونی با 460 درست کار کنه . باید بگم ربطی به هم ندارند. و با اون سیستمی که نوشتی 460 مشکلی نداره ( یعنی به اندازه خودش بهت کار میده و قدرتش حیف و میل نمیشه و تفاوت خیلی زیادی نسبت به 9500 خواهی دید)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
ممنون.

باید پاورت عوض بشه

با رم ddr2 بعضی بازی هات لگ پیدا می کنن مگه اینکه چیز درست و حسابی باشه و بالای 1000

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
با سلام خدمت اقا فرشید بنده با 785w power green میتونم 570GTX sli را بندازم :|

خیر نمی تونی خیلی بخوای این کار رو بکنی 460 می شه که اونم توصییه نمی شه برای این کار چیزی مثل corsair 850 یا green 1000 نیاز داری که اگه سیستمتم در حالت اورکلاک هست به مشکل بر نخوری

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
باید پاورت عوض بشه

با رم ddr2 بعضی بازی هات لگ پیدا می کنن مگه اینکه چیز درست و حسابی باشه و بالای 1000
ممنون.
خب حالا اگه سیستمم به این تبدیل بشه:
CPU : Core 2 Quad Q9400 2.66GHz
VGA : NVIDIA GTX 460 1GB
MOTHER BORD: EP45-UD3R(DDR2
RAM: 4GB
این پاور واسش کافیه:
POWER GREEN GP535A
یا یه پاور 600 واسش بگیرم؟
در ضمن این پاور های SILENT واقعا یه بی سر و صدا بودنشون می ارزن؟(مثل
COOLERMASTER M 600W Silent Pro )

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
اقایون پاور گرین 330 وات واقعی واسه این سیستم کافیه
پردازنده:core2dou e7200
vga:gts250
ram:4gig ddr2
main :p5q
h.dd:160gig
dvd:hp

---------- نوشته در 04:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:34 PM ارسال شده بود ----------

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اقایون پاور گرین 330 وات واقعی واسه این سیستم کافیه
پردازنده:core2dou e7200
vga:gts250
ram:4gig ddr2
main :p5q
h.dd:160gig
dvd:hp

---------- نوشته در 04:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:34 PM ارسال شده بود ----------

چی شده همه پاور باز شدن خیر کافی نیست فکر نکنم حتی سیستم روشن شه

ممنون.
خب حالا اگه سیستمم به این تبدیل بشه:
CPU : Core 2 Quad Q9400 2.66GHz
VGA : NVIDIA GTX 460 1GB
MOTHER BORD: EP45-UD3R(DDR2
RAM: 4GB
این پاور واسش کافیه:
POWER GREEN GP535A
یا یه پاور 600 واسش بگیرم؟
در ضمن این پاور های SILENT واقعا یه بی سر و صدا بودنشون می ارزن؟(مثل
COOLERMASTER M 600W Silent Pro )

اگه اور نکنی اره کافیه

پاور یه چیز عمریه هر چی بیشتر سرمایه بذاری بیشتر برد کردی البته اگه می خوای مدام سیستم عوض کنی چیزی هم نیست که قیمتش افت پیدا کنه

بله کولر مستر واقعا بی صدا هست برعکس گرین این واقعا بی صدا هست فنشم بعد از یه مدت به صدا نمی افته خر خر کنه 5 سال هم گارانتی داره میزان امپر و خروجی ماکسیممش هم بیشتره اگه پولت می رسه کولر بگیر چون به شخصه 535 خودمو خیلی اذیت کرد

آخرین ویرایش:

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
چی شده همه پاور باز شدن خیر کافی نیست فکر نکنم حتی سیستم روشن شه

اگه اور نکنی اره کافیه

پاور یه چیز عمریه هر چی بیشتر سرمایه بذاری بیشتر برد کردی البته اگه می خوای مدام سیستم عوض کنی چیزی هم نیست که قیمتش افت پیدا کنه

بله کولر مستر واقعا بی صدا هست برعکس گرین این واقعا بی صدا هست فنشم بعد از یه مدت به صدا نمی افته خر خر کنه 5 سال هم گارانتی داره میزان امپر و خروجی ماکسیممش هم بیشتره اگه پولت می رسه کولر بگیر چون به شخصه 535 خودمو خیلی اذیت کرد

دیگه مطمئن شدم واقعا چیزی از مشاوره نمیدونی من با این پاور الان دارم 2 ساله کار میکنم و با این سیستم بازی میکنم واقعا متاسفم

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دیگه مطمئن شدم واقعا چیزی از مشاوره نمیدونی من با این پاور الان دارم 2 ساله کار میکنم و با این سیستم بازی میکنم واقعا متاسفم

ای وای مچ منو گرفتی عضویت جدیدتو توی سایت تبریک می گم محض اطلاعت همین سیستم رو با cpu 5200 جلوی خودم بستن بعد از چند دقیقه خاموش شد
شما با سیستمت حال کن ما چیزی که برای قطعات خطرناک باشه به هیچ عنوان پیشنهاد نمی دیم

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
پسر خوب نمیخواد تبریک بگی من یه کاربر قدیمی بودم اکانت جدید ساختم ضمنا خاموشیش ربطی به پاور نداشته مسئله رو قاطی نکن من با این سیستم مشکلی ندارم حتی یه بار هم ریستارت نشده پس اطلاعاتتو ببر بالا الکی نظر نده

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

پسر خوب نمیخواد تبریک بگی من یه کاربر قدیمی بودم اکانت جدید ساختم ضمنا خاموشیش ربطی به پاور نداشته مسئله رو قاطی نکن من با این سیستم مشکلی ندارم حتی یه بار هم ریستارت نشده پس اطلاعاتتو ببر بالا الکی نظر نده
ضمنا من از شما نپرسیده بودم که بخوای پیشنهاد بدی بعدشم حداقل یه پاور قوی تر میگفتی بازم میتونستم بگم چیزی حالیته ولی وقتی گفتی روشن نشده و دوباره نظرتو عوض کردی که روشن شده و خاموش شده تابلویه رو هوا حرف میزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر