مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

masoodregister

کاربر سایت
Jan 18, 2011
75
نام
مسعود
دوستان BFG دیگه کارت گرافیک oc نمیده؟ (مثلا GTX 580)
دوست عزيز تو مجله ي دانش و كامپيوتر نوشته بود شركت BFG مدتي هست از توليد كارت گرافيك كناره گيري كرده .

فک کنم از 350 کمتر باشه . قیمتشم نمیدونم متأسفانه :biggrin1:
اگه كمتره از 350 ارزش خريد داره ولي اگه بالاي 360 تومنه خريدش توصيه نميشه!!! چون با 370 تومن ميشه يه 6950 2گيگ از برند MSI خريد بعدم به 6970 آنلاكش كرد تا به يه كارت گرافيك با قدرتي بين 570 و 580 تبديل بشه. كه اينجوري خيلي بهتره.

• Like
Reactions: THE UNDERTAKER

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
من هرچی میگردم یه سایت توپ مخصوص بنچ مارک پیدا نمیکنم.البته یه چند تایی پیدا کردم ولی همش مال بازیای قدیمی مثل farcry 1 or 2 هستش.کسی سایتی پیدا کرده که بنچ مارک بازی ها و کارت گرافیکای جدید جدید مثل GTX580 توش باشه؟:(
دوست عزیز شما کجا رو گشتی که پیدا نمی کنی؟؟! سایتای معتبر مقایسه اونقدره که توی چند روز هم نمی تونی خوندن مقالات مربوط به یه کارت خاص رو تموم کنی، شما فارسی جستجو کردی حتما که مراجع فارسی جسته گریخته ترجمه ی ناقص همون سایتا رو قرار میدن. این لینک رو اگه دوس داری بخون.

دوستان . GTX 560 ti SC از برند evga به نظرتون ارزش خرید داره ؟ مصرف برقش هماندازه 560 هست ؟
مصرف برقش حتما بیشتره، ولی تفاوتش زیاد نیست.

دوستان BFG دیگه کارت گرافیک oc نمیده؟ (مثلا GTX 580)

شرکت BFG مدتی پیش توی رقابت کم آورد و بی خیال تولید گرافیک شد.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
:(:(:( ای دریغ...
بابا ملت حرفه ای نیستن که بساط شرکت های باحال مثل BFG و OCZ جمع میشه...
OCZ که بساطش جمع نشده، فقط بهتر دیده که از بازار رم بیاد بیرون و بصورت حرفه ای به تولید SSD و پاور بپردازه، توی این کار هم خیلی موفق شده و الان داره بهترین SSD های دنیا رو تولید می کنه.

حالا به نظرتون آقا فرشید ارزش خرید داره ؟ قیمتش دستتون نیست ؟
راستش قیمت ندارم، ولی احتمالا 20 30 تومن گرونتر باشه که ارزش خرید هم داره.

Karma Police

کاربر سایت
May 18, 2008
272
نام
Nar
شرکت BFG مدتی پیش توی رقابت کم آورد و بی خیال تولید گرافیک شد.

ببخشيد ولي اطلاعات غلط ندين
BFG بخاطر يه سري مشكلات با nvidia و سياست هاي مالي غلط و سرمايه گذاري بيش از حد روي PC مخصوص گيمي كه داشت مي داد از لحاظ مالي فعلا دچار مشكل شده.
اينو كه BFG جزء قدرتمند ترين توليد كننده هاي كارت گرافيك بودو همه مي دونن و قوي ترين كارت هاي گرافيك از پيش اوركلاك شده هم براي BFG بود هميشه! كم آورد واقعا خنده دار بود! يعني اين كمپاني به اين قولي مثلا از Point of View و Club كم بياره؟ ;)

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,692
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
يعني اين كمپاني به اين قولي مثلا از Point of View و Club كم بياره؟
تو این موضوع که BFG کارت‌هایی با کیفیت عالی تولید می‌کرد شکی نیست. اما کم آوردن الزاماً کیفی نیست. می‌تونه تو مسائل مالی باشه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
ببخشيد ولي اطلاعات غلط ندين
BFG بخاطر يه سري مشكلات با nvidia و سياست هاي مالي غلط و سرمايه گذاري بيش از حد روي PC مخصوص گيمي كه داشت مي داد از لحاظ مالي فعلا دچار مشكل شده.
اينو كه BFG جزء قدرتمند ترين توليد كننده هاي كارت گرافيك بودو همه مي دونن و قوي ترين كارت هاي گرافيك از پيش اوركلاك شده هم براي BFG بود هميشه! كم آورد واقعا خنده دار بود! يعني اين كمپاني به اين قولي مثلا از Point of View و Club كم بياره؟ ;)

سلام

تو این موضوع که BFG کارت‌هایی با کیفیت عالی تولید می‌کرد شکی نیست. اما کم آوردن الزاماً کیفی نیست. می‌تونه تو مسائل مالی باشه.

من خیلی مفید و مختصر گفتم وگرنه در جریان جزییات قضیه بودم ،منظور منم از کم آوردن همون حرف شما و دوست دیگمون هست که مطلب رو گرفته بود اما شما نگرفتی، توی دنیای فن آوری قطعات چی می تونه باشه مثلا؟ همه می دونن که کیفیت BFG مشکلی نداشت. مشکل با NVIDIA هم اول از XFX شروع شد و بعد هم BFG، ولی XFX سراغ AMD رفت اما BFG کلا بی خیال گرافیک شد.

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
الانVGA چه برندی پیشنهاد میکنین؟

ZOTAC قابل مقایسه با BFG هست؟ (یه سری از کارتاشو اورکلاک میکنه)

الان تمام برند ها مدل هاى از پيش اور شده توليد ميكنن و نميشه به طور كلى گفت يه برند برتره بستگى به بودجه و مدل كارتى كه ميخواى بگيرى داره.

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
یه سایت بهم معرفی میکنین که ببینیم کارت گرافیکای جدید برای بازی های جدید چقدر فریم میدن؟(البته مثل انویدیا خیلتر نباشه)
مخصوصاGTX580:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر