مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Chita

کاربر سایت
Jan 1, 2008
45
سلام
گرافیکمati 9250 هست 128مگ
برای جی تی ای چیکار باید بکنم؟
یه سوال دیگه هم دارم
رم کینگ مکس DDR1با رم های دیگه مثلا کینگ استون مچ میشه؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
سلام
یه سوال دیگه هم دارم
شما با اون گرافيك بايد بي خيال جي تي اي بشيد.
منظورتونو از مچ شدن نميفهمم.

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
منظورش اینه که یک رم با برند کینگ مکس یکی با برند کینگ استون با هم کار میکنند جواب اینه بله البته باید فرکانس و تاخیرشون یکی باشه !

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام بر همه! ما اومديم! ميگم ميخوام قطعات رو بخرم به اين قيمت ها . مناسبه؟ مي ارزه؟ قطعات دست دوم هست ... :
ram 2*512 bus 667 10 toman
vga: 8600 gt 256 ddr3 : 85 toman
نظرتون چيه؟ يكي از دوستان فروشنده هست . در ضمن يه كيس هم داره به اين اسم :
perfect batman black 20 toman
هر چي گشتم پيدا نكردم! يه عكس ازش بزاريد ممنون ميشم .
مادربرد abit kn95s رو هم ميده 85 تومن .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
با سلام
cpu:5200 x2 2meg kash
برای بازی خوبه؟
اگه ممکنه قیمتشو بدید؟
با5600 چه قدر اختلاف کارایی داره؟
خوب فرقشون تو فركانس و حافظه ي كشه.
5600 فركانس كاريش 2.8 با حافظه ي L2 2mb هستش و 5200 فركانسش 2.6 با حافظه ي L2 1mb هستش.
قيمت 5200 70-75 تومن و 5600 90-95 تومنه.
سلام بر همه! ما اومديم! ميگم ميخوام قطعات رو بخرم به اين قيمت ها . مناسبه؟ مي ارزه؟ قطعات دست دوم هست ... :
كلا قيمتا خوبه. (در صورت نو بودن)
در مورد اون كيس هم ببخشيد اطلاعي ندارم.

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
اقا این خرید هم واسه ما دردسری شده! تمام قطعات کامپیوتر جدید رو گرفتم به جز گرافیک
4870 می خواهم یا asus یا gigabyte به his و sapphire هم راضی شدم ولی گیرم نمیاد همه می گن نیست آقا گیرت نمیاد چون متقاضی کم هستش باید از دبی بیارن از این حرف ها! کسی نظری نداره؟ به نظرتون توی الکامپ این محصول رو واسه فروش می گذارند یا نه؟کسی جایی رو سراغ داره برم ازش بخرم؟

Chita

کاربر سایت
Jan 1, 2008
45
شما با اون گرافيك بايد بي خيال جي تي اي بشيد.
منظورتونو از مچ شدن نميفهمم.
بله
میدونم که باید بی خیال بشم:-"
ولی GTA ارزش خرج کردن داره
الان سیستمم اینه
Main Giga865
ram (DDR1)1.5G
VGA (128) 9250ATI
CPU intelR 3GHz(دو هسته ای)
خیلی هم نمیخوام خرج کنم:biggrin1:
بنظرتون چیکار کنم؟
لطفا کمک کنید

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
cpu

خوب مین شما بر پایه چیپ قدیمیه اینتل یعنی 975 هستش و از cpu های جدید اینتل پشتیبانی نمیکنه شما بهتره که به فکر ارتقاء سیستم باشی.
برای کیس هم بگو چقدر میخوای خرج کنی تا کمکت کنم.

شما start رو بزن بعد run (اگه xp هستی اگر که نه تو همون سرچ start تو ویستا msconfig رو بزن) بعد بنویس ok ، msconfig کن یه صفحه به اسم system configuration utility باز میشه اون بالا تب boot.ini رو بزن بعد رو check all boot paths کلیک کن بعدم که حله.:biggrin1:
در مورد cpu هم هیچ راهی نداره به غیر از over.

دوست عزيز فعلا" نميتونم مينمو عوض كنم بهترين cpu يي كه براي اين مين ميتونم بگيرم چيه
ممنون ميشم
در ضمن اين گرافيكا چه طورند قيمتشون چنده و براي 4870 كلوب مارك خوبيه يا چيزه ديگه اي بگيرم درآخرم اين سيستم اين گرافيكارو ساپورت ميكنه يا نه
main : GA-G1975X
pawer : GP680B
cpu : 3.4Dual-core
ram: 2gb GL
GIGABYTE - GeForce NVIDIA GTX 260 - 896MB

CLUB - ATI RADEON HD 4870 - 1GB

leech

کاربر سایت
Apr 8, 2006
133
نام
milad
سلام
من یه سیستم با این مشخصات دارم : cpu 2.4 full , mb : msi 65 845 ev , geforce 6600 256mb
میخواستم ببینم اگه رمم رو که 2x256mb fortex 333 هست رو اگه با 2x512 geil 400 عوض کنم قدرت سیستم تغییر چشمگیری می کنه یا نمی ارزه؟
نظرتونو نمی گید ؟؟؟؟؟:(

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام
من یه سیستم با این مشخصات دارم : cpu 2.4 full , mb : msi 65 845 ev , geforce 6600 256mb
میخواستم ببینم اگه رمم رو که 2x256mb fortex 333 هست رو اگه با 2x512 geil 400 عوض کنم قدرت سیستم تغییر چشمگیری می کنه یا نمی ارزه؟
کاراییش که بالاتر میره ولی نه بصورت چشمگیر اینو تو کار با نرم افزارهای سنگین متوجه میشی در کل پیشنهاد میکنم خرج اضافی نکنی کلی جمع کن سیستم رو ارتقاء بده.
كيس تا150هزار تومن باشه در ضمن براي همين مين ميخوام سي پي يو بگيرم منظورم اينه كه بهترين پردازنده اي كه براي اين مين تو بازار هست چيه
باتشكر
والا بهترین cpuای که مین شما ازش پشتیبانی میکنه p extreme edition هستش که عمرا تو تهران پیدا نمیشه cpu فعلیت چیه؟ احتمالا pentium d هستش.
واسه کیس هم میتونی asus vento7700 یا nzxt lexa blackline رو در نظر بگیری.
سلام
یه سوال دیگه هم دارم
در مورد رم بستگی به مین داره ولی الان اکثر مینای تو بازار از نظر ساپورت رم مشکلی ندارن و بخوبی با رم های مختلف از برند های مختلف مچ میشن.
منظورش اینه که یک رم با برند کینگ مکس یکی با برند کینگ استون با هم کار میکنند جواب اینه بله البته باید فرکانس و تاخیرشون یکی باشه !
نه مهم نیست که حتما یکی باشن ولی خوب از حالت dual در میان یا مثلا ممکنه افت کارایی داشته باشن.
با سلام
cpu:5200 x2 2meg kash
برای بازی خوبه؟
اگه ممکنه قیمتشو بدید؟
با5600 چه قدر اختلاف کارایی داره؟
برای بازی هم خوبه قیمتش حدودا 70 75 تومن در میاد واسه اختلاف کاراییش هم بهتره که بنچاشو ببینی.
خوب قیمت رم خوبه. (برندش چیه؟)
ولی کارت گرافیک نه چون نوش الان 87 88 تومن هم پیدا میشه.
مین هم گرونه میشه با 55 60t هم ردیف کرد.
اقا این خرید هم واسه ما دردسری شده! تمام قطعات کامپیوتر جدید رو گرفتم به جز گرافیک
4870 می خواهم یا asus یا gigabyte به his و sapphire هم راضی شدم ولی گیرم نمیاد همه می گن نیست آقا گیرت نمیاد چون متقاضی کم هستش باید از دبی بیارن از این حرف ها! کسی نظری نداره؟ به نظرتون توی الکامپ این محصول رو واسه فروش می گذارند یا نه؟کسی جایی رو سراغ داره برم ازش بخرم؟
شما زنگ بزن لیون یا فونیران ازشون بپرس به احتمال زیاد باید داشته باشن ، به اهتمام هم زنگ بزن یه 1 یا 2 هفته ای تو بازار فقط club ریخته بود.
بله
میدونم که باید بی خیال بشم:-"
ولی GTA ارزش خرج کردن داره
الان سیستمم اینه
Main Giga865
ram (DDR1)1.5G
VGA (128) 9250ATI
CPU intelR 3GHz(دو هسته ای)
خیلی هم نمیخوام خرج کنم:biggrin1:
بنظرتون چیکار کنم؟
لطفا کمک کنیدد
به نظر من هیچ کاری نکن.:biggrin1:
مدل مینت چیه؟ (دقیق بگو)

آخرین ویرایش:

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
والا بهترین cpuای که مین شما ازش پشتیبانی میکنه p extreme edition هستش که عمرا تو تهران پیدا نمیشه cpu فعلیت چیه؟ احتمالا pentium d هستش.
واسه کیس هم میتونی asus vento7700 یا nzxt lexa blackline رو در نظر بگیری.
[/quote]
مدلش اينه cpu : 3.4Dual-core

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
راستش امروز بازی Call of Duty - World at War رو گرفتم نتونستم اجراش کنم خوب حالم گرفته شد. تا حدود 200, 250 بخوام هزینه کنم چیمو پیشنهاد می کنید عوض کنم؟ نمی خوام بازی ها رو با بهترین حالت اجرا کنم ولی نمی خوامم یه سال دیگه بازمجبور شم عوضش کنم. الان سیستمم اینه:

Motherboard Asus P5LD2 SE
Cpu: 3full تک هسته ای
VGA 7600 GT
Ram 2gig

راستش نظر خودم رو CPU و VGA هستش. شما چه کارت گرافیک و سی پی یو ای رو پیشنهاد می کنید که حداقل 2سال راحت باشم.
در ضمن 7600 GT رو تا چقدر می تونم بفروشم و کجا اصلا بفروشمش؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر