مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
دوستان با بودجه ي 500 تومن چه مانيتوري را پيشنهاد ميدهند؟
بين LG M22 WA و samsung 226 BW و samsung 2232 BW كدوم بهتره در ضمن اون مدل LG تيوي تيونر هم داره يعني اگه بهش آنتن وصل بشه بدون كامپيوتر ميتونه تلويزيونو بگيره. از اين ها بهتر هم هست.زما پاسخدهي هم 5 m/s است به جز 226 كه 2 هست. بالاخره كدوم بهتره؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
دوستان با بودجه ي 500 تومن چه مانيتوري را پيشنهاد ميدهند؟
بين LG M22 WA و samsung 226 BW و samsung 2232 BW كدوم بهتره در ضمن اون مدل LG تيوي تيونر هم داره يعني اگه بهش آنتن وصل بشه بدون كامپيوتر ميتونه تلويزيونو بگيره. از اين ها بهتر هم هست.زما پاسخدهي هم 5 m/s است به جز 226 كه 2 هست. بالاخره كدوم بهتره؟

samsung 2232 Bw انتخاب خوبیه. چون تکنولوژی های قابل توجهی توش به کار برده شده. البته lg هم خوبه ولی من نظرم روی سامسونگ هست.

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
samsung 2232 Bw انتخاب خوبیه. چون تکنولوژی های قابل توجهی توش به کار برده شده. البته lg هم خوبه ولی من نظرم روی سامسونگ هست.
نظرتون راجع به مانيتور L226WTQ چيه هك زمان پاسخدهي و هم كنتراست بالاتري نسبت به 2232 داره.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
شما اگه میخوای sli کنی حتما باید مینت چیپ nvidia باشه و در حال حاضر چیپ 790 از cpu های intel ساپورت میکنه یا یجورایی intel ساپورت هستش.

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
سلام
برای تابستون میخوام کل کیس خودم رو عوض کنم تا یک سیستم خوب داشته باشم.کل پولی که برای این کار میخوام خرج کنم 1 میلیون تومان هست و با آن بتونم بازی ههای crysis و Assassin's Creed اجرا کنم.لطفا من را راهنمایی کنید.

با تشکر

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
سلام
برای تابستون میخوام کل کیس خودم رو عوض کنم تا یک سیستم خوب داشته باشم.کل پولی که برای این کار میخوام خرج کنم 1 میلیون تومان هست و با آن بتونم بازی ههای crysis و Assassin's Creed اجرا کنم.لطفا من را راهنمایی کنید.

با تشکر

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام
من اینو پیشنهاد میدم :

CPU : intel q6600 or e8400
RAM : crucial or ocz 4gb 800
MAIN : giga ga-p35-ds3l or asus p5k-c
VGA : xfx or inno3d 8800gt or 9800gtx
HDD : samsung or maxtor 250gb 8mb
POAWER : green gp580b or acbel 600w

اینا رو هم حدودا 1050 یا 1100 در میاد.

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام

با تشکر
Cpu: Intel core 2 q6600
M.b: gigabyte-p35-ds3l
Ram: 2 gb g.skill ddr2
Graphic: Zotac 8800 GT amp
Hard: 320 gb samsung sata
case: lexa black edition
power: green 580 w
بقیه هم با خودته...

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام
يه كمك فوري ميخواستم !!
حدود 650 تومن ميتونم خرج كنم ،البته هاردم رو تازه عوض كردم و كيسم هم نمي خوام ،چون به احتمال زياد كيسم مناسبه؛فقط مي خواستم بگم هركي سيستم پيشنهاد ميده ،يه بار با يه اينتل و يه سيستم با AMD بده ؛چون من خودم هم گيج شدم كه كدوم واسه من مناسبه.ممنون كه راهنماييم مي كنيد.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام.
قصد خرید یه دی وی دی رام دارم اما با توجه به اینکه این دی وی دی رامهای جدید در اغلب مواقع کیفیت اون قبلی ها رو ندارن یه راهنمایی کوچیک میخواستم.
دی وی دی رامی میخوام که تو قدرت خوندن خیلی خوب باشه. به قول معروف هر چی انداختی توش بخونه و یه ذره دی وی دی خش داشت یا لک روش بود هی 2 ساعت جیر جیر و ویق ویق نکنه آخرش هم نتونه بخونه و ارور بده !
خودم مد نظرم HP هست یا LiteOn .
به نظر دوستانی که از هر دو استفاده کردن کدوم بهتر و قویتره ؟
اگه پیشنهاد بهتر از این دو تا هم دارین بدین.
به نظر من كه Lite Onبهترين انتخابه و امتحانشم پس داده ،البته من Hp نداشتم تا حالا
به خاطر همين در موردش نظر نمي دم!ولي Lite Onبه قول بازاري ها مرگ نداره و قدرت بالاي هم داره
البته اگه كيفيت خوبش گيرت بياد;)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام
يه كمك فوري ميخواستم !!
حدود 650 تومن ميتونم خرج كنم ،البته هاردم رو تازه عوض كردم و كيسم هم نمي خوام ،چون به احتمال زياد كيسم مناسبه؛فقط مي خواستم بگم هركي سيستم پيشنهاد ميده ،يه بار با يه اينتل و يه سيستم با AMD بده ؛چون من خودم هم گيج شدم كه كدوم واسه من مناسبه.ممنون كه راهنماييم مي كنيد.
میتونی اینو (به نظر من) در نظر بگیری :

CPU : intel q6600 or e8200
RAM : patriot 2gb 800
MAIN : giga ga-p35-ds3l or asus p5k-c
VGA : xfx or inno3d 8600gt
POWER : green gp480a

اینا رو هم 600 610 تومن در میاد البته اگه برای بازی بخوای میشه یکم بالا پایینش کرد.

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام
يه كمك فوري ميخواستم !!
supra عزیز سیستم اینتلش رو گفت من amd رو میگم.(الته 100% سیستم اینتل قوی تره...)
Cpu: Amd Athlon 64 6000 x2
m.b: GIGABYTE GA-MA69G-S3H
ram: 2*1 kingstone ddr2
vga: zotac 8600 gt amp
hard: 160 gb samsung
power: green 480 a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر