مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
چی میگی کینگ استون بدترین مارک هست رو رو خیلی بفروشی 20 تومن .

سلام
توجه داشته باشید که رم قیمت نو و دست دومش با هم همچین اختلافی نداره . قیمت نوش هر چقدر بود دست دومش شاید دو سه تومان باهاش اختلاف داشته باشه.;)
یا علی مدد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
توجه داشته باشید که رم قیمت نو و دست دومش با هم همچین اختلافی نداره . قیمت نوش هر چقدر بود دست دومش شاید دو سه تومان باهاش اختلاف داشته باشه.;)
یا علی مدد
حسن جان دیگه بازار ایران رو که میشناسی!! بستگی به معرفت فروشنده داره اگه بخوای دست دوم بخری...من خودم این 6600 رو 2 سال پیش خریدم 140...بعد فروختمش 25 تومن :biggrin1: بعد معلوم نیست اینی که از من خریدن 25 تومن چه قدر بکنن تو پاچه یکی دیگه خدا میدونه :-"

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
حسن جان دیگه بازار ایران رو که میشناسی!! بستگی به معرفت فروشنده داره اگه بخوای دست دوم بخری...من خودم این 6600 رو 2 سال پیش خریدم 140...بعد فروختمش 25 تومن :biggrin1: بعد معلوم نیست اینی که از من خریدن 25 تومن چه قدر بکنن تو پاچه یکی دیگه خدا میدونه :-"

سلام
جواتی بابا رم رو گفتم نه vga.;) کلا حرفت کاملا درسته ولی در مورد رم صدق نمیکنه . مگر اینکه فروشنده بدونه که خریدار از هیچی سر در نمیاره . کلا چون رم اصولا هیچ چیزیش نمیشه و گارانتی مادام العمر داره . خیلی تو سرش نمیخوره. در حد سه جهار تومان.;)
یا علی مدد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ایران یه فروشنده یه کاری انجام بده بقیه هم ازش پیروی می کنن.

یکیشون رم 1 گیگابایت Ddr2 مارک Ocz رو بده 20 تومان بقیشون هم همین حدود میدن.

اگر روزی رم Ocz شد این قیمت احتمالا من خودسوزی کردم قبلش

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من پول عیدی هام رو روی هم می گذارم Pc رو هم یه جوری رد می کنم بعد از عید یه سیستم توپ می بندم.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
جواتی بابا رم رو گفتم نه vga.;) کلا حرفت کاملا درسته ولی در مورد رم صدق نمیکنه . مگر اینکه فروشنده بدونه که خریدار از هیچی سر در نمیاره . کلا چون رم اصولا هیچ چیزیش نمیشه و گارانتی مادام العمر داره . خیلی تو سرش نمیخوره. در حد سه جهار تومان.;)
یا علی مدد
حالا بذار من برم تو هفته دیگه بپرسم :biggrin1: فردا که پرسپولیس بازی داره نمیشه جایی رفت...جمعه هم که همه جا تعطیله منم باید برم فوتسال :biggrin1: شنبه هم که کلاس دارم از صبح تا غروب...میره برای 1شنبه که میپرسم و همین جا میگم( البته اگه یادم نره)
یه خبر بده منم خود سوزی کنم. چون منم ocz دارم و 2 گیگ رم چیزی حدود 220 تومان برام آب خورده.:)
یا علی مدد
میخوای بپرسم،بعد دسته جمعی خود سوزی کنیم...من mb م فقط رم ddr ساپورت میکنه اونم از نوع باس 400 تو بازارم نوش خیلی کمیاب هست شاید مجبور بشم دسته دو بخرم :sick: از جنس دسته دوم بدم میاد :sick:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
قیمت های زیر حدودی هستن :

1000 OCZ GOLD 1024 DUAL RAM
122000 تومان

667 OCZ VP 1024 RAM
50000 تومان

667 OCZ VP 512 RAM
26000 تومان

800 OCZ PLATINUM 1024 DUAL RAM
77000 تومان

800 OCZ PLATINUM 2048 DUAL RAM
152000 تومان

800 OCZ TITANIUM 1024 DUAL RAM
85000 تومان

mobile6600

کاربر سایت
Nov 16, 2007
9
system+Modem

بچه‌ ها چه‌ مودمی بگیرم که‌ وقتی به‌ اینترنت میخوام وصل بشم صدا نکنه‌ دقیقا مثل مال دست دوم خودم که‌ صدای مودم رو با اسپیکر میتونم تنظیم کنم.
سرعتش هم خوب باشه‌.
چند قیمت؟
راستی من فعلا پول ندارم و میخوام کیبورد و مانیتورم رو نیگه دارم و بقیه‌ اش رو بفروشم. چی بخرم که‌ برای اینکه بتونم‌ مثل دانکی ازش کار بکشم؟ حدودا 400 تومن. لطف کنین چند نفری نظر بدین چون وا`عا من کسی رو ندارم ازش راهنمایی بخوام، حالا فکر کنین میخواین با اون پول برای خودتون یه‌ سیستم ببندین.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مودم زلتریکس یا اینتل خوب هستن.

سیستم هم اگر CPU AMD ببندی قیمت خوب در میاد برات.

MainBoard MSI Or Asus
RAM OCZ 1GB
VGA GForce 7300 - 512Mb
HDD 200 Sata2
CPU AMD 3.5 Or 3.8 X2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر