مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
سلام،
حداکثر بودجه چه قدره؟بیشتر برا موزیک می خوای؟

دوست عزیز کاربرد و سبک هایی که گوش می دهید رو ذکر کنید و حد اکثر بودجه رو مشخص کنید.....الکترا هم صدای گرم و بمی دارد و بستگی دارد شما چه صدائی بخواهید بشنوید و چه توقعی از این هدفون دارید

بودجه در حد 250 هستش که خودم تحقیق کردم فهمیدم electra تو این رنج قیمت گزینه خوبیه که هم واسه موزیک عالیه هم گیم
سبک موزیک همه چی گوش میدم :d فقط یه مدل تازه به چشمم خورد از برند razer مدلRazer Kraken Analog Music رنگ بندی زیادی هم داره:d قیمتش 260 ـه خواستم مطمئن بشم اگه این بهتره اینو بگیرم البته اون دوستمون گفت الکترا بهتره ولی چرا گرون تره؟
من از هدفون هیچی سر در نمیارم

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
درود .. نبودی آقا آرش کجا بودی :D

استفاده به خصوصی ندارم برا گیم و آهنگ های coutry گوش دادن ... می خوام صدا ازش بیرون نره و .... رو لپتاب گیمینگ می خوام ازش استفاده کنم !
دوست عزیز اگر میکروفون مهم نیست من سنهایزر hd439 رو پیشنهاد میدم ....هم تو بازی ،فیلم،صحنه های انفجار که بیس درستی رو طلب میکند ،صدا هم ایزوله میکند.......موزیک هم که جای خود رو دارد و خیلی خوب سبک ذکر شده رو میتوانید بشنوید

- - -ویرایش - - -

بودجه در حد 250 هستش که خودم تحقیق کردم فهمیدم electra تو این رنج قیمت گزینه خوبیه که هم واسه موزیک عالیه هم گیم
سبک موزیک همه چی گوش میدم :d فقط یه مدل تازه به چشمم خورد از برند razer مدلRazer Kraken Analog Music رنگ بندی زیادی هم داره:d قیمتش 260 ـه خواستم مطمئن بشم اگه این بهتره اینو بگیرم البته اون دوستمون گفت الکترا بهتره ولی چرا گرون تره؟
من از هدفون هیچی سر در نمیارم
دوست عزیز کراکن از الکترا گرون تر هست و کلا 2 مدل دارد این رنگی ها هم واقعا نمیدونم که اصل هست که دارند 260 میفروشند یا نه.....اون مدل که ذکر کردید مدل استریو هست که 2 کاناله و برای موسیقی مناسب تر هست......کراکن صدای گرم تر، صدای بیس بیشتر دارد ....در کل یک نگاهی هم به steelseries flux headset luxury edition بندازید

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
دوستان یه سوال؟میخوام الکترا رو تبدیل به هدست xbox live کنم که هم صدای بازی باشه هم صدای دوستان داخل لایو و از طریق میکروفون روی سیم صحبت کنم
اگه یه تبدیل از این نوع رو وصل کنم به انتهای کابل هدفون و ورودی صدا بره به خروجی صدای مانیتور و ورودی میکروفون هم با یه تبدیل 2.5 به 3.5 وصل شه به دسته صدا هم رو بوت باشه داخل تنظیمات xbox اون وقت جواب میده یا نه؟ اگه نه پس باید چیکار کنم ؟

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
400 تومان

بهترین هدفون که خودم بهش اطمینان دارم و میدونم کاملا شما را به راضی میکند steel series 5hv3 با توجه به سبک موسیقی..بیس ایمپکت برای هر چه طبیعی بودن انفجار ها ..ایزوله صدا..راحتی در دراز مدت....میکروفون مخفی و با کیفیت کریستال کلیر...ظاهری زیبا

آخرین ویرایش:

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
دوست عزیز اگر میکروفون مهم نیست من سنهایزر hd439 رو پیشنهاد میدم ....هم تو بازی ،فیلم،صحنه های انفجار که بیس درستی رو طلب میکند ،صدا هم ایزوله میکند.......موزیک هم که جای خود رو دارد و خیلی خوب سبک ذکر شده رو میتوانید بشنوید

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز کراکن از الکترا گرون تر هست و کلا 2 مدل دارد این رنگی ها هم واقعا نمیدونم که اصل هست که دارند 260 میفروشند یا نه.....اون مدل که ذکر کردید مدل استریو هست که 2 کاناله و برای موسیقی مناسب تر هست......کراکن صدای گرم تر، صدای بیس بیشتر دارد ....در کل یک نگاهی هم به steelseries flux headset luxury edition بندازید

این لینکشه یعنی تقلبیه؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
این لینکشه یعنی تقلبیه؟

دوست عزیز اینها رنگی هستند و هیچ فرقی با کراکن استریو ندارند ....قیمت هم تازه پائین امده...الکترا هم 196 تومان شده.....ولی باز هم steelseries flux headset luxury edition رو نگاهی بندازید

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
دوست عزیز اینها رنگی هستند و هیچ فرقی با کراکن استریو ندارند ....قیمت هم تازه پائین امده...الکترا هم 196 تومان شده.....ولی باز هم steelseries flux headset luxury edition رو نگاهی بندازید
اها
نمیدونم چرا بازیسنتر کراکن رو اینقدر گرون میده وگرنه از همینجا میگرفتم!
استیل سریز نگاه کردم به نظرت بهتره ؟ گوشیاش کوچیک نیست؟

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
سلام،
می تونی بری نمایندگی Senheiser تو بازار موبایل حضوری ببینی،اگه هم موجود نداشته باشه سفارش می گیره برات میاره...
یه فروشگاه آنلاین هم می شناسم لینکش رو برات می فرستم،

مرسی داداش.
والله من تبریزم امکان رفتن به جمهوری فعلا میسر نیست.
بابت لینک هم ممنون. رسید.

علی جان خوشحالم که بالاخره hd800 رو انتخاب کردی.....والا فکر نکنم کسی اینجا نزدیک 5 میلیون پول این شاهکار رو بده.....فکر امپلی فایر هم باش البته همان مدلی که قبلا گفتم کاملا درایو میکند
QUOTE]

مرسی ارش جان ممنون.
منتها چند تا سوال :
آمپلی کودوم مدل ؟
من این هدفونو برا گیم میخوام رو pc.
متاسفانه هیچ آمپلی ای پیدا نکردم که بتونم بزنم به کارت صوتی کریتیو و تضمین داشته باشم که صدا رو خراب نکنه.
کارت هم creative zxr هستش.
شاید آمپلی ایسوس خوب کار کنه که هنوز ریویو نداره.
منتها مشکل من با 800 اینه که همه جا نوشتن هدفون fun ای نیست.
منم گوشام به تریبل حساسه. یکم صدای بیسی رو بیشتر دوس دارم.
البته بیس خوب و کنترل شده نه بیس بیتزی.
واسه همین پرسیدم کسی 800 داره یا نه که بدونم بیسش تو چه حدی هست که میگن 800 بیس فلتی داره و فان نیست .
تنها چیزی هم که منو خیلی ترغیب میکنه برا خریدش sound stage محشرش هست که کم تو مدلهای دیگه پیدا میشه.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
مرسی داداش.
والله من تبریزم امکان رفتن به جمهوری فعلا میسر نیست.
بابت لینک هم ممنون. رسید.

علی جان خوشحالم که بالاخره hd800 رو انتخاب کردی.....والا فکر نکنم کسی اینجا نزدیک 5 میلیون پول این شاهکار رو بده.....فکر امپلی فایر هم باش البته همان مدلی که قبلا گفتم کاملا درایو میکند
QUOTE]

مرسی ارش جان ممنون.
منتها چند تا سوال :
آمپلی کودوم مدل ؟
من این هدفونو برا گیم میخوام رو pc.
متاسفانه هیچ آمپلی ای پیدا نکردم که بتونم بزنم به کارت صوتی کریتیو و تضمین داشته باشم که صدا رو خراب نکنه.
کارت هم creative zxr هستش.
شاید آمپلی ایسوس خوب کار کنه که هنوز ریویو نداره.
منتها مشکل من با 800 اینه که همه جا نوشتن هدفون fun ای نیست.
منم گوشام به تریبل حساسه. یکم صدای بیسی رو بیشتر دوس دارم.
البته بیس خوب و کنترل شده نه بیس بیتزی.
واسه همین پرسیدم کسی 800 داره یا نه که بدونم بیسش تو چه حدی هست که میگن 800 بیس فلتی داره و فان نیست .
تنها چیزی هم که منو خیلی ترغیب میکنه برا خریدش sound stage محشرش هست که کم تو مدلهای دیگه پیدا میشه.
علی جان قبل هر چیزی مدل مادربورد و اسمارت فون و سورس خروجی دیگر که احیانا میخواهید هدفون رو وصل کنید رو ذکر کن که ببینم توان خروجی انها چقدر هست تا به نتیجه بهتری برسیم....در مورد هدفون هم بیشتر صحبت میکنیم تا به نتیجه قطعی برسیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر