مشاوره در امر خرید مانیتور

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان

نمی دونم کسی اینجا هست که مشکل منو حل کنه یا نه ؟

من دنبال مانیتور 27 اینچ هستم

اول این مدل S27A950D و مدل S27A750D از سامسونگ رو دیدم خیلی خوشم اومد

ولی متاسفانه هر جا که زنگ زدم و پرسیدم نیست

و بعد رو آوردم به مانیتور های 23 و 24 اینچ 3 یعدی که چند مدلی از ال جی دیدم و با تمام تعریف هایی که ازش شنیدم تمایلی به خرید مارک ال جی ندارم به دلیل این که قبلا ضربه خوردم ازش

ولی به هر حال دوستان و اساتید پیشنهاد بدن با وضع موجود بازار چی خوبه و اصلا چی موجود هست

آیتم هایی که برای بنده خیلی مهم هست

اول بزگی ( ترجیحا 27 )
اگر موجود نیست و بین 22 تا 24 اینج حتما 3 بعدی و حتما هم اکتیو باشه بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که پسیو زیاد به کار من نمیاد
و بقیه موارد از جمله مدت پاسخگویی 2 پورت HDMI واید باشه و ....

ممنون از همه دوستانی که وقت می زارن و به بنده راهنمایی می دن

اون دو مدل 27 من 2 روز پیش تهران بودم تو جمهوری بودش موجود 860 یکی خرید دقیق یادمه . ولی باز نبود میتونین s23a560h plus بخرین یا سری bx که دوتا hdmi میخوره و خیلی کمیاب و باید دسته دو بخرین .

- - -ویرایش - - -

مانیتور(Quad Hd(2560*1440 جایی گیر میاد؟
مهدی عزیز مدلی که میخایی برام پ.خ کن من ببینم میتونم برات گیر بیارم یا نه .

- - -ویرایش - - -

سلام
نمیدونم اینجا جاشه یا نه
ولی یه سوال داشتم
میخاستم برای گیمینگ یه تلوزیون و یه هدست بگیرم
1-چه جور تلوزیونی بهتره بزرگ یا کوچیک ؟
2-بهترین مدل هدست برای گیمیگ چیه ؟

میتونین تلویزیون 3 بعدی سامسونگ 6950 بخرین 32 اینچشو که عالیه 1700 .

هدستم یه تاپیک برا هدست هست اونجا بپرسین بهتر جواب میگیرین .

- - -ویرایش - - -

خسته نباشید
این مانیتور E2391 vr که اصلا پیدا نمیشه، حد اقل تو بازار اصفهان
از دوستان کسی میدونه جایی میتونم پیدا کنم؟؟؟
و اگر هم که نه یک مانیتور در همین رنج و البته موجود در بازار کسی سراغ داره؟؟
23 فول برای بازی و فیلم البته

اون مدلو نمیدونم موجود هستش یا نه ولی باز سرچ میکنم بود براتون لینکشو پ.خ میکنم ولی میتونین نبود این مدلو جایگزین کنین به راحتی .

s23a560h plus

- - -ویرایش - - -

دوستان مانیتور تو رنج 1 میلیون چی هست؟

برا مانیتور ارزش نداره 1 میلیون هزینه کنین یا این مدل s23a560h plus سامسونگو بخرین 700 تومن یا برین مدل 6950 سامسونگو 3 بعدی بخرین 1700 این دوتا بهترینن .

- - -ویرایش - - -

سلام یه مانیتور 20 یا 21 یا 19 معرفی کنید با کیفیت باشه واسه کامپیوتر خونگی( برا بازی و فیلم)
قیمت نهایتا 450

s21a560h plus یا یه مدلم هست 360 سامسونگ هستش . اولی عالیتر هستش .

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
میشه یه مقدار درباره full hd توضیح بدین که اصلا چی هست؟؟؟
من خیلی وقت پیش یه P20700 خریدم اما چیزی به اسم HD اصلا نداره !

razoramona

کاربر سایت
Jan 8, 2011
19
اون مدلو نمیدونم موجود هستش یا نه ولی باز سرچ میکنم بود براتون لینکشو پ.خ میکنم ولی میتونین نبود این مدلو جایگزین کنین به راحتی .

s23a560h plus

سلام دوست عزیز این مدلی رو که میگی من رفتم خریدم در واقع :) البته کسی جواب نداده بود من هم عجله داشتم!
ولی الان شدیدا پشیمون هستم که خریدمش!! چون خیلی زیاد نویز داره صفحه ش :(((((
از دوستان هم شنیدم که صفحه های بزرگ تر کلا زیاد نویز دارن ولی من زیادی حساسم مثل اینکه
حالا این نویز ها طبیعی هستن و تو مدل های دیگه هم پیدا میشن یا فقط شانس بد من بوده؟؟:((

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

سلام دوست عزیز این مدلی رو که میگی من رفتم خریدم در واقع :) البته کسی جواب نداده بود من هم عجله داشتم!
ولی الان شدیدا پشیمون هستم که خریدمش!! چون خیلی زیاد نویز داره صفحه ش :(((((
از دوستان هم شنیدم که صفحه های بزرگ تر کلا زیاد نویز دارن ولی من زیادی حساسم مثل اینکه
حالا این نویز ها طبیعی هستن و تو مدل های دیگه هم پیدا میشن یا فقط شانس بد من بوده؟؟:((

والله من دارمش نه نویزی داره نه چیزی خواستین فیلمم میگیرم از صفحم هر تستیم دوست دارین بگین رو مانیتورم انجام میدم . اولین باره اینو میشنوم . من دوستمم این مدلو داره ، قبلا اسوس 27 اینچ س بعدی چیه داره اونو داشت و ازین بیشتر راضی تر بود .

razoramona

کاربر سایت
Jan 8, 2011
19
والله من دارمش نه نویزی داره نه چیزی خواستین فیلمم میگیرم از صفحم هر تستیم دوست دارین بگین رو مانیتورم انجام میدم . اولین باره اینو میشنوم . من دوستمم این مدلو داره ، قبلا اسوس 27 اینچ س بعدی چیه داره اونو داشت و ازین بیشتر راضی تر بود .

ای وای پس من بیچاره شدم فققققط :((
البته اینم بگم که تو محیط ویندوز و توی بازی ها چیزی مشخص نیست و فقط توی تصاویر ثابت و تیره رنگ مشخص میشه، مثلا وقتی با کا ام فیلم میبینم قسمت های سیاه رنگ نوار دور کا ام ( مثلا برای فیلم های با نسبت ابعاد 4:3) نویز های خفیفی دارن که البته باید از فاصله ی خیلی نزدیک خیره بشید تا متوجه بشید..ولی به هر حال نباید اینطور باشه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ای وای پس من بیچاره شدم فققققط :((
البته اینم بگم که تو محیط ویندوز و توی بازی ها چیزی مشخص نیست و فقط توی تصاویر ثابت و تیره رنگ مشخص میشه، مثلا وقتی با کا ام فیلم میبینم قسمت های سیاه رنگ نوار دور کا ام ( مثلا برای فیلم های با نسبت ابعاد 4:3) نویز های خفیفی دارن که البته باید از فاصله ی خیلی نزدیک خیره بشید تا متوجه بشید..ولی به هر حال نباید اینطور باشه

خوب اگه اینجور که میگین تابلو 100 درصد تازه خریدین حتما گارانتی داره من جاتون باشم یسر میبرمش گارانتی حتما رسیدگی میکنین خیالتونم راحت میشه داداشم . حل میشه ایشالله .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
این مانیتور چجوریه؟؟
samsung LED 22' b375
تو رنج 600-700 بهترین مانیتور با سایز 22 به بالا چیه؟؟
دوست عزیز بنده برسی کردم مانیتور خوبی هستش انصافا زمان پاسخ دهیشم که 2 میلی ثانیه عالیه .

لینک

اینم تا 700 مدلایی هستش که باز من پیشنهاد میدم تصمیم گیرنده نهایی خودتونین .

لینک 1

لینک 2

لینک 3

لینک 4

لینک 5

vcdvf

کاربر سایت
Aug 1, 2012
38
سلام دوستان. من میخواستم یک مانیتو 3D برای PS3 بخرم در حد 1200 خودم نظرم رو اینه Playstation 3D DISPLAY و این
LG D2342P 3D Monitor LED میشه بگید کدوم بهتره؟اصلا 3D passive بهتره یا active ؟
کدوم روی تصویر 2D بهتره اخه میگن رزولوشن passive نصف active؟ودر کل یه راهنمایی کنید ممنون میشم .یه سوال دیگه بین این دو تا کدوم بهتره LG LM66900 و SAMSUNG ES 6950؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان. من میخواستم یک مانیتو 3D برای PS3 بخرم در حد 1200 خودم نظرم رو اینه Playstation 3D DISPLAY و این
LG D2342P 3D Monitor LED میشه بگید کدوم بهتره؟اصلا 3D passive بهتره یا active ؟
کدوم روی تصویر 2D بهتره اخه میگن رزولوشن passive نصف active؟ودر کل یه راهنمایی کنید ممنون میشم .یه سوال دیگه بین این دو تا کدوم بهتره LG LM66900 و SAMSUNG ES 6950؟
دوست عزیز والله این راهی که شما الان میخایین برین من دقیقا 3 ماه پیش رفتم و به بن بست خوردم حالا دقیق میگم چرا .
این مدل 3 بعدی که معرفی کردین برا خود سونی هستش و من میگم عالیه .
اما اینکه ایا پسیو بهتره یا اکتیو هر کسی نظر کارشناسی خودشو داره . و فقط یه جمله بهتون میگم اول اخرش اینکه اونایی که تو سامی کار میکنن میگن اکیتیو خوبه و اونایی که تو الجی هستن میگن پسیو خوبه خوب این ازین و اگه میخایین جدا خودتون بدونین کدوم بهتره باید برین جمهوری تهران پره تی وی همرو تست کنین تا یکیو رو نظر خودتون انتخاب کنین . چون اونایی که اونجا کار میکنن مثلا میگن سامسونگ عمق 3 بعدیش بهتره و الجیا میگن برا ما عینکامون باطری نمیخوره و فلان بهمان ... و هزاران چیز دیگه که بگم مختون میترکه .
و اما در اخر اون دو مدل تی وی 3 بعدی که گذاشتین بالا منم 3 ماه پیش میخاستم بخرم و اول از همه هم نظرم رو 66900 الجی بود فقط و رفتم نمایندگی الجی در کرج سریع بخرم دیدم میگه نمایندگی نداره و از 1 ماه قبل عید دیگه این جنس اصلا تو بازار نیست ، پیش خودم گفتم بابا نداره الکی میگه شرکت نداره زدم رفتم جمهوری که مخزن تی وی هستش و کل جمهوریو گشتم همه بهم گفتن داداش نگرد دنبال این مدل نیست ، 32 نبود اصلا و ابدا ولی 42 بود که اونم سایزش به درد من نمیخورد چون خودم 55 96000 الجیو دارم تو پروفایلمم عکسش هست . خلاصه دیدیم نیست و رفتنی همینجور به فروشگاه های سامسونگم میرفتم و سامسونگم فقط 32 یه مدل داره اونم همین 6950 که گفتینه و من رفتم تستش کردم و خواستم بخرمش چون اون الجی گیر نمیومد دیگه تا اینکه 12 تا مغازه سامسونگ رفتم یکی 1700 میگفت یکی 1850 میگفت ، بهشون میگفتم مگه نمایندگی نیستین چرا اینجور قیمتاتون فرق میکنه بهم طرف گفت چون 32 تو بازار کمه هر کی هر قیمتی میخاد میده دیگه . دیگه خسته و کوفته شده بودم یهو رفتم داخل فروشگاه مهران یه اقای توپولی توش بود یهو دیدم به به 32 66900 الجیو داره داشتم با دمم گردو میشکستم ، تا دیدمش گفتم اقا من این مدلو میخام اونم با تمام وجود گفت داداش نداریم اینم ویترینی مدیر فروشگاه گفته نفروشی ، خلاصه کلی خواهش منت که نداد اخرم ، و اخرم کاشف به عمل اومد چون تی وی ردیف بالا بود و این اقام وزنش سنگینه حسش نبوده بره بیارتش پایین و کارتنشم از انبار برا مشتری بیاره جالب بود ، کلا سینما تئاتر بود دیگه . در اخر رفتم پیش یه اقا پسر جوونی بهم گفت اقا نگرد دنبال این مدل کلا نه الجی میگم بخر نه سامسونگ شما برین 1 تیر بیایین تا مدلای جدید 2013 تا اون موقع میاد که 4 برابر فول اچ دی امروزی هستن و منم تا دیدم اینجوری و مطمئن شدم 1 تیر میان بیخیال خرید شدم و گفتم برم 1 تیر میرم تا ببینم الجی 32 جدید چی میزنه بخرم . البته نظر من رو الجی هست شما باز باید خودتون برین تست کنین اونی که میخایینو بخرین ، شاید شما از سامسونگ خوشتون اومد چی بگم .

vcdvf

کاربر سایت
Aug 1, 2012
38
دوست عزیز والله این راهی که شما الان میخایین برین من دقیقا 3 ماه پیش رفتم و به بن بست خوردم حالا دقیق میگم چرا .
این مدل 3 بعدی که معرفی کردین برا خود سونی هستش و من میگم عالیه .
اما اینکه ایا پسیو بهتره یا اکتیو هر کسی نظر کارشناسی خودشو داره . و فقط یه جمله بهتون میگم اول اخرش اینکه اونایی که تو سامی کار میکنن میگن اکیتیو خوبه و اونایی که تو الجی هستن میگن پسیو خوبه خوب این ازین و اگه میخایین جدا خودتون بدونین کدوم بهتره باید برین جمهوری تهران پره تی وی همرو تست کنین تا یکیو رو نظر خودتون انتخاب کنین . چون اونایی که اونجا کار میکنن مثلا میگن سامسونگ عمق 3 بعدیش بهتره و الجیا میگن برا ما عینکامون باطری نمیخوره و فلان بهمان ... و هزاران چیز دیگه که بگم مختون میترکه .
و اما در اخر اون دو مدل تی وی 3 بعدی که گذاشتین بالا منم 3 ماه پیش میخاستم بخرم و اول از همه هم نظرم رو 66900 الجی بود فقط و رفتم نمایندگی الجی در کرج سریع بخرم دیدم میگه نمایندگی نداره و از 1 ماه قبل عید دیگه این جنس اصلا تو بازار نیست ، پیش خودم گفتم بابا نداره الکی میگه شرکت نداره زدم رفتم جمهوری که مخزن تی وی هستش و کل جمهوریو گشتم همه بهم گفتن داداش نگرد دنبال این مدل نیست ، 32 نبود اصلا و ابدا ولی 42 بود که اونم سایزش به درد من نمیخورد چون خودم 55 96000 الجیو دارم تو پروفایلمم عکسش هست . خلاصه دیدیم نیست و رفتنی همینجور به فروشگاه های سامسونگم میرفتم و سامسونگم فقط 32 یه مدل داره اونم همین 6950 که گفتینه و من رفتم تستش کردم و خواستم بخرمش چون اون الجی گیر نمیومد دیگه تا اینکه 12 تا مغازه سامسونگ رفتم یکی 1700 میگفت یکی 1850 میگفت ، بهشون میگفتم مگه نمایندگی نیستین چرا اینجور قیمتاتون فرق میکنه بهم طرف گفت چون 32 تو بازار کمه هر کی هر قیمتی میخاد میده دیگه . دیگه خسته و کوفته شده بودم یهو رفتم داخل فروشگاه مهران یه اقای توپولی توش بود یهو دیدم به به 32 66900 الجیو داره داشتم با دمم گردو میشکستم ، تا دیدمش گفتم اقا من این مدلو میخام اونم با تمام وجود گفت داداش نداریم اینم ویترینی مدیر فروشگاه گفته نفروشی ، خلاصه کلی خواهش منت که نداد اخرم ، و اخرم کاشف به عمل اومد چون تی وی ردیف بالا بود و این اقام وزنش سنگینه حسش نبوده بره بیارتش پایین و کارتنشم از انبار برا مشتری بیاره جالب بود ، کلا سینما تئاتر بود دیگه . در اخر رفتم پیش یه اقا پسر جوونی بهم گفت اقا نگرد دنبال این مدل کلا نه الجی میگم بخر نه سامسونگ شما برین 1 تیر بیایین تا مدلای جدید 2013 تا اون موقع میاد که 4 برابر فول اچ دی امروزی هستن و منم تا دیدم اینجوری و مطمئن شدم 1 تیر میان بیخیال خرید شدم و گفتم برم 1 تیر میرم تا ببینم الجی 32 جدید چی میزنه بخرم . البته نظر من رو الجی هست شما باز باید خودتون برین تست کنین اونی که میخایینو بخرین ، شاید شما از سامسونگ خوشتون اومد چی بگم .
داداش دمت گرم به خاطر توضیح کامل ت
فقط چند نکته دارم یکی این که من برای بازی میخوام و ps4 هم تلوزیون 4k برای بازی پشتیبانی نمیکنه چه برسه به ps3 و اگرم بیاد من پوله خریدشو ندارم
من یه جارو میشناسم 66900 رو میده 1700 و 6950 رو میده 1650 و ps3 3D DIS رو میده 1350. من خودم نظرم رو 66900 و sony هست چون sony simulview داره و lg dualplay
حالا بر اساس تفاوت قیمت وکارایی شما پیشنهان میدی کدومو بخرم؟ جدا از بحث کارشناسی

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
داداش دمت گرم به خاطر توضیح کامل ت
فقط چند نکته دارم یکی این که من برای بازی میخوام و ps4 هم تلوزیون 4k برای بازی پشتیبانی نمیکنه چه برسه به ps3 و اگرم بیاد من پوله خریدشو ندارم
من یه جارو میشناسم 66900 رو میده 1700 و 6950 رو میده 1650 و ps3 3D DIS رو میده 1350. من خودم نظرم رو 66900 و sony هست چون sony simulview داره و lg dualplay
حالا بر اساس تفاوت قیمت وکارایی شما پیشنهان میدی کدومو بخرم؟ جدا از بحث کارشناسی

راستش دوست عزیز بی شک من الجیرو به شما پیشنهاد میدم چون واقعا خیلی خیلی پیشرفت داشته تو صنعت 3 بعدی . البته این نظر شخصی منه و شاید led میخاستین میگفتم سامسونگ بخرین ولی چون 3بعدی میخایین میگم الجی بخرین که رو 66900 دوتا عینک گیم میده و 4 تا عینک معمولی .

لینک 1

دوست عزیز بنده امروز رفتم نمایندگی الجی تی وی های 2013 سری جدید 2 هفته بعد تو نمایندگی ها بفروش میرسه .

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر