مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
میخوام یه لپتاپ ارزون بگیرم از این دو مدل خوشم اومده.به نظر شما کدوم بهتره؟برای اجرای بازی ها چه فرقی دارن؟اخه cpu یکیشون اینتل Atom N270 و اون یکی Atom Z520 کدوم بهتره؟
1.Acer AS ONE D250 -0bk
2.Acer Aspire One A0751h
سلام
Atom N270 قدرت بیشتری داره
اگه میخوای با اینا بازی اجرا بکنی سخت در اشتباهی چون اصلاً روی اینا نمیشه بازی کرد اینا نت بوک هستند و کاربوردش در حد اینترنت یا آفیس هست

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
Atom N270 قدرت بیشتری داره
اگه میخوای با اینا بازی اجرا بکنی سخت در اشتباهی چون اصلاً روی اینا نمیشه بازی کرد اینا نت بوک هستند و کاربوردش در حد اینترنت یا آفیس هست

پس چرا اونی که سی پی یو n270 داره ارزن تره؟در قدرت بیشترش شک ندارم قیمتشون (نوت بوک ها) برام عجیبه.چرا اونی که رمش 2 گیگ هست cpu اش کم تره؟
یعنی روشون نمیشه حتی بازی هایی مثل age of empires2 را هم بازی کرد؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با سلام خدمت دوستان
من يه لپ تاب ميخواستم كه صفحه ي نمايشگرش بالاي 17 اينچ باشه و مخصوص بازي باشه وسيستمشم خيلي بالا باشه قيمتشم هر چقدر بود اشكال نداره.

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
پس چرا اونی که سی پی یو n270 داره ارزن تره؟در قدرت بیشترش شک ندارم قیمتشون (نوت بوک ها) برام عجیبه.چرا اونی که رمش 2 گیگ هست cpu اش کم تره؟
یعنی روشون نمیشه حتی بازی هایی مثل age of empires2 را هم بازی کرد؟
اختلاف قیمت میتونه بیشتر روی رم هارد و سایز مانیتور باشه اگه میشه لینک مشخصات دقیق این 2مدل رو بزارید شاید فرق دیگه ای هم باهم داشته باشن چون از نظر پردازنده با هم اختلاف قیمت انچنانی ندارند برای همین بقیه موراد میتونه قیمت یکی رو بالاتر ببره
در مورد اجرا بازی نمیدونم نمیتونم نظر بدم شاید بازی های قدیمی و سبک رو بتونه اجرا بکنه

با سلام خدمت دوستان
من يه لپ تاب ميخواستم كه صفحه ي نمايشگرش بالاي 17 اينچ باشه و مخصوص بازي باشه وسيستمشم خيلي بالا باشه قيمتشم هر چقدر بود اشكال نداره.
سلام
میتونید از Asus سری G بگیرید که مخصوص گیم هستند در بازار هم موجود هست

سلام دوستان

لپ تاپ Dell مدل: 1537

چطور هست

می خواستم یکی بخرم گفتم از دوستان یاری بگیریم

با تشکر
سلام
از روی این مدل که نمیشه تشخیص داد هر مدلیش چندین کانفیگ داره مشخصات دقیق و قیمتش رو بزارید تا بشه در موردش نظر داد

دوستان لب تاپ تا 1 میلیون چی پیشنهاد میکنید؟

برند سونی سری FW توی این رنج مدل خوبی پیدا میشه؟
پیشنهاد من Dell 1564 با این کانفیگ هست:
پردازنده: Core i3 330 2.13GHz
رم: 4GB DDR3
هارد: 320GB
گرافیک: ATI HD 4330 512MB
مانیتور: 15.6
سیستم عامل: ویندوز 7 Home Permium
قیمت با گارانتی زیگورات 850 هزار تومن
قدرت پردازنده ی این در حدل P9700 با فرکانس 2.8GHz هست

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با سلام خدمت دوستان آيا ميشه كنسولها رو به لپ تاب وصل كرد؟ و اگه ميشه مشكلي براي لپ تاب به وجود نمياد؟ ايا لپ تاب با صفحه نمايشگر 19" يا 21" وجو داره؟اگه هست قيمتش چنده؟ ببخشيد اقاي kiyani ميشه اسم كامل اون لپ تابي رو كه معرفي كرده بديد با قيمتش بنويسيد:love: ممنون ميشم.
با تشكر :love:

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
با سلام خدمت دوستان آيا ميشه كنسولها رو به لپ تاب وصل كرد؟ و اگه ميشه مشكلي براي لپ تاب به وجود نمياد؟ ايا لپ تاب با صفحه نمايشگر 19" يا 21" وجو داره؟اگه هست قيمتش چنده؟ ببخشيد اقاي kiyani ميشه اسم كامل اون لپ تابي رو كه معرفي كرده بديد با قيمتش بنويسيد:love: ممنون ميشم.
با تشكر :love:
سلام
فکر نمیکنم لپ تاپ ورودی تصویر برای مانیتورش داشته باشه من ندیدم اطلاعی ندارم اگه باشه
بزرگترین سایزی که من دیدم 18 بوده نمیدونم سایز بزرگتر هست یا نه همون 18 هم به سختی میشه جابجاش کرد قیمتش به برند و مشخصاتش فرق داره ولی زیاد استاندارد نیست مدل های زیادی با این سایز نمیشه پیدا کرد
اون سری G اسوس که گفتم مدل های خیلی زیادی داره باید ببینی کدوم توی بازار هست ولی فکر نمیکنم زیر 1.5-2 میلیون چیزی داشته باشه

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
با تشکر اون دو نوع لپتاپ نسبت به قیمتشون زیاد جالب نبودن.
حالا دو نوع میخوام که پیشنهاد بدین.
1.بهترین کیفیت که بشه باهاش بازی هم کرد تا حداکثر 880 هزار تومان.
2.بهترینش که بشه باهاش جدید ترین بازی ها رو با بهترین کیفیت بازی کرد.حداکثر قیمت هم مهم نیست فقط این نیاز را برطرف کنه.
هر دو موارد بالا مانیتورشون حداکثر 15.6 باشه.برای گزینه اول ترجیح میدم کوچیک ترینش باشه.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
درود
يه لپتاپ ميخواستم پيشنهاد کنين که بتونه 4تا بازی اجرا کنه،از همه مهمتر باتريش خوب باشه
نه قيمت نه وزن و نه مانيتورشون مهم نيستن،فقط يچيزی باشه که خيلی قوی باشه
تو سری لپ تاپ های Apple Mac Book Pro همچين چيزی نداريم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
درود
يه لپتاپ ميخواستم پيشنهاد کنين که بتونه 4تا بازی اجرا کنه،از همه مهمتر باتريش خوب باشه

لپ تاپ HP Pavilion Dv6-2170 مدل کاملی هست برای اجرای بازی هم خیلی خوبه.
مشخصاتش هم اینه :

CPU : Core i7 1.6 Up To 2.8
Ram : 4GB DDR3
HDD : 640GB
Display : 15.6 LED
VGA : GeForce GT230
Other : FingerPrint - Bluetooth - Webcam
اینم تصویرش :

1253573230.jpg

hp_dv6_1160.jpeg

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
با تشکر اون دو نوع لپتاپ نسبت به قیمتشون زیاد جالب نبودن.
حالا دو نوع میخوام که پیشنهاد بدین.
1.بهترین کیفیت که بشه باهاش بازی هم کرد تا حداکثر 880 هزار تومان.
2.بهترینش که بشه باهاش جدید ترین بازی ها رو با بهترین کیفیت بازی کرد.حداکثر قیمت هم مهم نیست فقط این نیاز را برطرف کنه.
هر دو موارد بالا مانیتورشون حداکثر 15.6 باشه.برای گزینه اول ترجیح میدم کوچیک ترینش باشه.
خواهش میکنم
1- اون مدل دل که توی چند پست قبل معرفی کردم 1564 توی این رنج قیمت انخاب خیلی خوبی هست
2- میتونی از سری G اسوس بگیری مخصوص گیم

درود
سلام
دوست عزیز همینجوری بدون رنج قیمت نمیشه چیزی پیشنهاد داد هر چیزی هم توی بازار ایران گیر نمیاد ولی میتونی از سری G اسوس بگیری که توی پست قبل هم به دوستمون گفتم، لپ تاپ های اپل هم به درد شما نمیخوره چون روی سیستم عامل مک نمیتونید بازی اجرا بکنید

لپ تاپ که مد نظر هست:

شرکت :DELL

مدل:Studio 1537

هست.
دوست عزیز این مدل 1537 با چندین مدل پردازنده رم و هارد توی بازار هست نمیشه همینجوری فهمید شما کدوم مشخصاتش مد نظرتون هست ولی در کل این سری سری بدی نیست ولی فکر کنم ماله 2008-2009 باشه

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
خواهش میکنم
1- اون مدل دل که توی چند پست قبل معرفی کردم 1564 توی این رنج قیمت انخاب خیلی خوبی هست
2- میتونی از سری G اسوس بگیری مخصوص گیم

1.به غیر از 1564 از مارک hp نیستش چون از طرحاش بیشتر خوشم میاد.
2.سری g همشون دوهسته ای بودن قوی تر میخوام.سقفش هم 5 الی 6 میلیونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر