مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اساتید سلام !

من یه لپ تاب میخوام که سیستم قوی و به روز/ وزن مناسب/ عمر باتری خوب/ صفحه نمایش با کیفیت و نسبتا بزرگ و قیمت معقول داشته باشه واسه یه سری استفاده های معمول از کامپیوتر ...... . (بیشترین استفادم وبگردی و دیدن فیلم و گوش کردن به موزیک هسش)
چه مدلی از چه برندی رو پیشنهاد میکنید ؟ ( لطفا یه مدل با قیمت بین 1 تا 1/5 میلیون معرفی کنید و یه مدل بین 1/5 تا 2 میلیون)

rezakh

کاربر سایت
Jan 26, 2008
25
لپ تاپ های acer و ibm چطورند (مثلا مدل n50079g ) ؟
ایا لپ تاپی که سیستم عامل پایه لینوکس داره رو میشه روش ویندوز ریخت یا درخواست لپ تاپ همون مدل باسیستم عامل پایه ویندوز اوریژینال کرد

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
اساتید سلام !

من یه لپ تاب میخوام که سیستم قوی و به روز/ وزن مناسب/ عمر باتری خوب/ صفحه نمایش با کیفیت و نسبتا بزرگ و قیمت معقول داشته باشه واسه یه سری استفاده های معمول از کامپیوتر ...... . (بیشترین استفادم وبگردی و دیدن فیلم و گوش کردن به موزیک هسش)
چه مدلی از چه برندی رو پیشنهاد میکنید ؟ ( لطفا یه مدل با قیمت بین 1 تا 1/5 میلیون معرفی کنید و یه مدل بین 1/5 تا 2 میلیون)

سلام. من اونجور مثل بقیه ی دوستان (پدرام و ...) وارد نیستم. ولی HP کیفیت خیلی خوبی داره.مخصوصا صفحه نمایشاش.
و سری 6 ش جدیدا مدل های خیلی حوبی ازش وارد یازار شده مثلا من 99-11 دارم و خیلی راضیم. اما جزئی تر دیگه اطلاعات ندارم! شرمنده! :biggrin1: ولی پیشنهاد من hp pavilon dv6 توی این سریه. قیمتاش هم از 1.200 تا 2 هست دیگه.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام. من اونجور مثل بقیه ی دوستان (پدرام و ...) وارد نیستم. ولی HP کیفیت خیلی خوبی داره.مخصوصا صفحه نمایشاش.
و سری 6 ش جدیدا مدل های خیلی حوبی ازش وارد یازار شده مثلا من 99-11 دارم و خیلی راضیم. اما جزئی تر دیگه اطلاعات ندارم! شرمنده! :biggrin1: ولی پیشنهاد من hp pavilon dv6 توی این سریه. قیمتاش هم از 1.200 تا 2 هست دیگه.

سلام دوست عزیز !

ممنون از راهنماییت ..... .
والا اینجور که من شنیدم حرف اولو تو صفحه نمایش Sony میزنه .
بعدم از یه کسی سوال کردم شدیدا سری Z سونی رو پیشنهاد میکرد .

حالا تو برند HP اساتید Pavilion DV6-1199 رو پیشنهاد میکنن یا Pavilion DV6-1055 ؟؟ (با ذکر دلیل لطفا. مشخصات هر دوشونو میدونم.)

من در درجه ی اول تو انتخاب برند موندم که البته بیشتر نظرم رو سونی هسش و در درحه ی دوم انتخاب مدل . واقع دیگه گیج شدم . اینقدر مدلای متنوع با قیمت های تقریبا یکسان هست که ادم میمونه کدومو انتخاب کنه ..... .

دوستانی که اشنایی و تجربه دارند لطف کنند دقیق منو راهنماییی کنند ..... .

با تشکر .... .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,628
نام
محمدرضا
نمی دونم چرا ولی جدیدا هر کس از من در مورد لپ تاپ سوال میکنه اول از همه Apple MacbookPRO 13inch رو پیشنهاد میدم :D
واقعا چیز عالی ای هست،سرعت خوب،باطری خوب،کیفیت ساخت عالی و...
در گزینه های بعدی هم به نظرم HP و SONY Z series خوب هستن.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من در درجه ی اول تو انتخاب برند موندم که البته بیشتر نظرم رو سونی هسش و در درحه ی دوم انتخاب مدل . واقع دیگه گیج شدم . اینقدر مدلای متنوع با قیمت های تقریبا یکسان هست که ادم میمونه کدومو انتخاب کنه ..... .

من هم اوایل تو خرید خیلی گیج شده بودم. سونی هم خوبه.ولی من راجع بهش اطلاعی ندارم. دوستانی که میدونن راهنمایی کنن!

vori

کاربر سایت
Aug 3, 2008
3
نام
Mohammad
سلام به همگی...
من میخوام این مدلو بخرم،اگه نظرتونو بگید ممنون میشم
Sony cs325
CPU:core2dou 2.1 2MB Cash FSB:800
4:Ram
320:HDD
VGA:9300 GForce
14:LCD
Made By China
قیمت: تومن 1,060,000
1:اگه مدل بهتری رو میدونید ممنون میشم پیشنهاد بدید...البته تا سقف 1200000 تومن مانی دارم!
2:از جایی که قیمت گرفتم،گفت خودمون (یعنی خود مغازه دار) گارانتی میکنه،حالا می خواستم بدونم می شه بهشون اعتماد کرد یا نه؟
3:آیا خرید لپ تاپ که ساخت چینه عاقلانه هست؟آخه بیشتر مدل ها ساخت USA بودن حالا می خوام بدونم میشه به چین بودنش اعتماد کرد؟
4:موقع خرید باید چه چیزایی رو تست کرد؟به چه جیزایی باید بیشتر دقت کرد؟
ممنــــــــــــــــــــون..............Tanx

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
:آیا خرید لپ تاپ که ساخت چینه عاقلانه هست؟آخه بیشتر مدل ها ساخت USA بودن حالا می خوام بدونم میشه به چین بودنش اعتماد کرد؟
دم شما گرم دیگه!! این HP که بهترین کیفیت ها رو تو تولید لپتاپ داره یا توشیبا مگه مال USA هستند! مگه چین چشه؟! :)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان من واقعا شاخم دراومده !!

ایا یه همچین چیزی تو ایران هم هست ؟!! :
VGN-FW490 Configure-to-Order

اگه نیست ایا میشه مستقیم از همین سایت سونی یه لپتاپ Configure شده سفارش داد برای ایران ؟ چه جوری ؟

مثلا من این سیستم رو انتخاب کردم :

• 16.4" widescreen with XBRITE-FullHD™ LCD technology 1920x1080
  • 500GB SATA Hard Disk Drive 5400 rpm
  • WLAN (802.11a/b/g/n) with integrated Bluetooth® technology
  • ATI Mobility Radeon™ HD4650 graphics card with 1GB vRAM
  • Intel® Core™ 2 Duo Processor T9900 3.06GHz
  • Blu-ray Disc™ playback/burning
  • Microsoft® Windows Vista® Home Premium 64-bit
  • 8GB DDR2-SDRAM DDR2-800, 4GBx2
قیمتش رو زد :
$2,289.99 !!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
من بعد از کلی تحقیق و پرس و جو در اینترنت به این نتیجه رسیدم که این لپتاپو بخرم :
SONY VAIO FW VGN-FW46GJ/B

فقط یه چیزی که منو تو خریدش دو دل میکنه چینی بودن و سفارش خاورمیانه بودنشه . چون یسری میگن که کیفیت سفارش امریکا و ژاپن رو نداره ..... .
حقیقت داره این ؟؟

بعد یه مدل دیگم هست به نام FW490JFT که مشخصاتش عین همین FW46GJ/B هسش با این تفاوت که ساخت امریکاس .
ایا این مدل تو ایران موجوده ؟

تو این رنج قیمت رقیبی واسه FW46GJ/B هست ؟؟

nima masiha

کاربر سایت
Jul 8, 2008
92
سلام دوستان.میشه لبتابی از برند سونی پیشنهاد بدید که برای بازی بسیار مناسب باشه و کیفیت تصویری در سطح عالی داشته باشه تا سقف 1200000 تومن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان.میشه لبتابی از برند سونی پیشنهاد بدید که برای بازی بسیار مناسب باشه و کیفیت تصویری در سطح عالی داشته باشه تا سقف 1200000 تومن.

شما یه 200-250 هزار تومان دیگه بذار رو پولت FW390NOB بخر که برای بازی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر