مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
یه سوال دیگه! میشه یه مقایسه ای بین DV5-1299 و DV6-1055 انجام بدید و در کل بگید کدوم بهتره (قوی تره)؟! چون الان تو یه دوراهی موندم.مرسی.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه سوال دیگه! میشه یه مقایسه ای بین DV5-1299 و DV6-1055 انجام بدید و در کل بگید کدوم بهتره (قوی تره)؟! چون الان تو یه دوراهی موندم.مرسی.

DV5-1299 مطمئنا از نظر CPU قوی تر هست. ;)
کلا 1299 خریدش پیشنهاد میشه اگر مشکلی با رنگش نداری.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
رنگش فقط قهوه ایه؟ نه اشکل نداره! :cheesygri مرسی از راهنمایی ها...:love:

خوش رنگه ...

47_3.jpg

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سلام سلام...

من یه سری سوال اساسی پیش اومد واسم...من امروز رفتم نماینده ی شرکت دیجیتال تو مازندران گفته که HP کیفیت ساختش پایینه!! خورد تو ذوقم! گفت اول Sony و Asus و بعد Dell و HP در رده های بعدی اند !! :eek: صحت داره؟؟
--------------------------------------------
بعد در راستای ادامه ی تحقیقاتم(!!) میخوام بدونم که کدوم بهتره:
NB SONY BZ 560

HP pav DV6 1055

----------------------------------------------------------------------------
سوال بعدی این که در Sony و Asus کدوم مدل از هرکدوم الان از همه بالاتر و بهتره؟!

دیگه اگه همه رو جواب بدین ممنون میشم خفن! مرسی :love:

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام سلام...

من یه سری سوال اساسی پیش اومد واسم...من امروز رفتم نماینده ی شرکت دیجیتال تو مازندران گفته که HP کیفیت ساختش پایینه!! خورد تو ذوقم! گفت اول Sony و Asus و بعد Dell و HP در رده های بعدی اند !! :eek: صحت داره؟؟
--------------------------------------------
بعد در راستای ادامه ی تحقیقاتم(!!) میخوام بدونم که کدوم بهتره:
NB SONY BZ 560

HP pav DV6 10055

----------------------------------------------------------------------------
سوال بعدی این که در Sony و Asus کدوم مدل از هرکدوم الان از همه بالاتر و بهتره؟!

دیگه اگه همه رو جواب بدین ممنون میشم خفن! مرسی :love:

خوب هر مغازه دار ميبينه که تو انبارش چه جنسی رو داره .... روی کدوم بيشتر سود ميکنه بعد نظر ميده...

hp کيفيت ساخت خيلی خوبی داره... يکی از بهترين مارک ها هست...

اگه از من بپرسی BZ رو پيشنهاد نميکنم چون از ليست سايت سونی خارج شده... نه اينکه گارانتی نداشته باشه ... يعنی اينکه قديميه !!!!

خوب من هپ رو پيشنهاد ميکنم بگيری يا يک سری ديگه اي سونی رو...

اميدوارم کمک کرده باشم

من اصلاً مارک dell يا asus رو پيشنهاد نميکنم...

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
ممنون مفید یود. اصلا تابلو بود فروشنده میخواست کار خودش رو راحت کنه! یه سوال دیگه: مدل HP DV6 1055 به پای HP DV5 1299 میرسه؟! از نظر سخت افزار البته؟! (صرف نظر از اینکه 50 گیگ بیشتر ظرفیت داره)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون مفید یود. اصلا تابلو بود فروشنده میخواست کار خودش رو راحت کنه! یه سوال دیگه: مدل HP DV6 1055 به پای HP DV5 1299 میرسه؟! از نظر سخت افزار البته؟! (صرف نظر از اینکه 50 گیگ بیشتر ظرفیت داره)

CPU ش قوی تر هست و از نظر سخت افزاری هم میشه گفت نسبت به سری 11 و 10 بهبود یافته هست.
پس اول 1299 پیشنهاد میشه.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
فوری:
دوستان من الان لپ تاپ سونی وایو SZ370p/c رو دارم.از سبکیش هم خیلی خیلی راضیم.من توی شرایط سخت کاری هستم(مهندس ناظر یه پروژه فاضلاب هستم).لپ تاپ رو که اصلا نمیشه سمت ترانشه برد. واسه همین دنبال یه چیزی شبیه میکرو پی سی های سونی هستم.مخصوصا اون سری UX:
sony_vaio_UX_Premium_1.jpg

sony_vaio_ux_micro_pc_stylus_screen.jpg

uphone.jpg

سونی مدل جدید تر از اینو تولید کرده؟فکر کنم آخرین مدل رو 2007 معرفی کرده.همچنین اگر میشه از برند های دیگه هم چند مدل معرفی کنید که کیفیت ساختش مثل ux باشه.چون واسم کیفیت ساخت خیلی مهمه حاضرم این پول بیشتر رو پرداخت.
اونقدر سخت افزار بالا نیاز ندارم.نهایت کارم،کار با اتوکد و بیشتر از اون کار با DWG Viewer هاست.ولی بدم نمیاد جدید باشه.تما میخوام امکانات Vaio UX رو داشته باشه.مثل کیبرد و وب کم و باتری خوب و....ترجیحا ضد آب باشه به این خاطر که گاهی لوله های آب فشار قوی کنار ترانشه بر اثر برخورد بیل میترکن و یا ریزش دیواره و پاشیدن آب به اطراف .....
داستن کیفیت ساخت بالا و کیبرد واسم خیلی مهمه نمی خوام تبلت ساده باشه یا مثل لپ تاپ باز بشه.ترجیحا مدل جدید تر از UX سونی رو میخوام.می خواد از سونی یا از هر برند دیگه ای باشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فوری:
دوستان من الان لپ تاپ سونی وایو SZ370p/c رو دارم.از سبکیش هم خیلی خیلی راضیم.من توی شرایط سخت کاری هستم(مهندس ناظر یه پروژه فاضلاب هستم).لپ تاپ رو که اصلا نمیشه سمت ترانشه برد. واسه همین دنبال یه چیزی شبیه میکرو پی سی های سونی هستم.مخصوصا اون سری UX:
sony_vaio_UX_Premium_1.jpg

sony_vaio_ux_micro_pc_stylus_screen.jpg

uphone.jpg

سونی مدل جدید تر از اینو تولید کرده؟فکر کنم آخرین مدل رو 2007 معرفی کرده.همچنین اگر میشه از برند های دیگه هم چند مدل معرفی کنید که کیفیت ساختش مثل ux باشه.چون واسم کیفیت ساخت خیلی مهمه حاضرم این پول بیشتر رو پرداخت.
اونقدر سخت افزار بالا نیاز ندارم.نهایت کارم،کار با اتوکد و بیشتر از اون کار با DWG Viewer هاست.ولی بدم نمیاد جدید باشه.تما میخوام امکانات Vaio UX رو داشته باشه.مثل کیبرد و وب کم و باتری خوب و....ترجیحا ضد آب باشه به این خاطر که گاهی لوله های آب فشار قوی کنار ترانشه بر اثر برخورد بیل میترکن و یا ریزش دیواره و پاشیدن آب به اطراف .....
داستن کیفیت ساخت بالا و کیبرد واسم خیلی مهمه نمی خوام تبلت ساده باشه یا مثل لپ تاپ باز بشه.ترجیحا مدل جدید تر از UX سونی رو میخوام.می خواد از سونی یا از هر برند دیگه ای باشه.

فکر می کنم آخرین مدلش رو توی سایت سونی استایل زده :

Code:
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10151&catalogId=10551&langId=-1&productId=11035866

چیز خیلی خوبیه این مدلی که زده اما قیمتش بالاست.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
فکر می کنم آخرین مدلش رو توی سایت سونی استایل زده :

Code:
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10151&catalogId=10551&langId=-1&productId=11035866

چیز خیلی خوبیه این مدلی که زده اما قیمتش بالاست.

البته اونی که شما گذاشتی UX390N بود.فکر میکنم الان بهترینشون UX490N/C Premium Model باشه.نمیدونید این مدل کی تولید شده؟ میترسم قدیمی شده باشه.
از برند دیگه چی؟مثلا Asus یا Dell یا Toshiba و یا...
میخوام نوی این استایل باشه ولی قدرت سخت افزاری بیشتری داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر