مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با تشکر از شما نظرتون در مورد این مدل چیه ؟
IBM LENOVO THINKPAD TABLET X200 WSG
ممنون

کلا من IBM بهت پیشنهاد نمی کنم.
Tablet PC های HP واقعا عالی و شیک هستن.
کافیه یه جستجو کنی و ببینی توی اینترنت که چی هستن.

Tx2-1075.jpg

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
پدارم جان لپ تاپی با مشخصاتی که من میخواستم هنوز تو ایران نیومده؟؟؟؟؟؟؟! یه لپ تاپی که گرافیکش بالای 4870 باشه و سی پی یو هم 4 هسته ای به بالا:biggrin1:
این لپ تاپ هایی که گفتی alinwar یا یه همچین چیزی حتی تو دبی هم نبود.... چیکار کنیم؟:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدارم جان لپ تاپی با مشخصاتی که من میخواستم هنوز تو ایران نیومده؟؟؟؟؟؟؟! یه لپ تاپی که گرافیکش بالای 4870 باشه و سی پی یو هم 4 هسته ای به بالا:biggrin1:
این لپ تاپ هایی که گفتی alinwar یا یه همچین چیزی حتی تو دبی هم نبود.... چیکار کنیم؟:((

لپ تاپ با مشخصات خیلی بالا سخت پیدا میشه تو ایران.تو دوبی هم یه مقدار سخت پیدا میشه.
Alien Ware رو فکر کنم بتونی توی کشورهای اروپایی گیر بیاری مثل انگلستان یا آلمان.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
آقا پدرام این عکسی که از لپتاپ اچ پی گذاشتید تاچ اسکرینه .
می خواستم بدونم که یک هم چنین لپتاپی ویندوز های مخصوص خودش رو داره ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا پدرام این عکسی که از لپتاپ اچ پی گذاشتید تاچ اسکرینه .
می خواستم بدونم که یک هم چنین لپتاپی ویندوز های مخصوص خودش رو داره ؟

بله.
Tablet PC هست.صفحش می چرخه و می خوابه روی کیبورد که با قلمی هم که داره می تونید به صورت تاچ استفاده کنید.
ویندوزشون همون Vista یا مثلا XP اما قابلیت Touch دارن.الان بعضی ویندوز ها رو کی می بینید روشون می نویسه Untouchable Version.یعنی قابلیت Touch ندارن که بخواید روی این Tablet PC ها نصب کنید.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

با اجازه پدرام جان...

شما اگه قصد خريد همچين لپتابی داری حتماً 200/300 هم پول DHL رو داری...

به Alienware تماس ميگيری از طريق email ... اونجا نزديک ترين دفتر نمايندگيشون رو توی خاورميانه ميگيری...

با اونجا تماس ميگيری ... مدلی که ميخوايی رو درخواست ميدی ... پول رو حواله ميکنی ... لپ تاپت رو از اينجا تحويل ميگيری... مشکل گمروکی هم به اون صورت نميخوری...

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
با اجازه پدرام جان...

شما اگه قصد خريد همچين لپتابی داری حتماً 200/300 هم پول DHL رو داری...

به Alienware تماس ميگيری از طريق email ... اونجا نزديک ترين دفتر نمايندگيشون رو توی خاورميانه ميگيری...

با اونجا تماس ميگيری ... مدلی که ميخوايی رو درخواست ميدی ... پول رو حواله ميکنی ... لپ تاپت رو از اينجا تحويل ميگيری... مشکل گمروکی هم به اون صورت نميخوری...

:eek: آخه کاری که شما گفتین خیلی سخته. من حتی اگه تو این نزدیکی نمایندگی پیدا کردم زنگ بزنم چی بگم؟:biggrin1: والا از این جور پست های بین کشوری میترسم:biggrin1: دوستم برادرش از آمریکا یه لپ تاپ فرستاده بود که وقتی رسید دستش شبیه همه چی بود جز لپ تاپ. حالا واقعا با حواله کردن پول و سفارش دادن واسه ایران میفرستن؟!(آخه بیشتر سایتهای فروش خارجی واسه ایران تحریم هستن.)

حالا تو خود ایران لپ تاپی که بالاترین سیستم رو داره کدومشه؟

(یه چیز جالب: من به خود سایت لپ تاپ سر زدم و دنبال نوع خاصی میگشتم که وقتی چشم به قیمتش خورد خشکم زد. خود اون لپ تاپ 1000 دلار بود و همین مارک تو ایران ناقابل 3750 دلار. آدم روحش شاد میشه وقتی قیمتای بازار ایران رو میبینه.:biggrin1:)

aralsport

کاربر سایت
Sep 18, 2008
34
کلا من IBM بهت پیشنهاد نمی کنم.
Tablet PC های HP واقعا عالی و شیک هستن.
کافیه یه جستجو کنی و ببینی توی اینترنت که چی هستن.

Tx2-1075.jpg

شرمنده باز مزاحم شدم . حقیقتش از ظاهر این HP خوشم نمیاد خیلی ظریف به نظر نمیاد .
این مدلی که گفتم با این مشخصات واقعا به درد نمی خوره؟؟؟

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif] جدیدترین تابلت پی سی ساخته شده توسط آی بی ام لنووو از سری جدید پردازنده های اینتل دارای بالاترین سطح کیفیت و امنیت با بدنه ضد ضربه و ضد آب با پردازنده فوق سریع كر 2 دو 1.86 گيگا هرتز اس ال 9400 ولتاژ پایین با باس 1066 مگاهرتز و شش مگ کش ، رم 3072 مگا بايت دی دی آر 3 با فرکانس 1066 مگاهرتز با قابلیت افزایش ، 200 گیگ هارد پر سرعت ساتا دوربالای 7200، تصوير 12.1 اينچ فینگرتاچ ال ای دی رزولوشن بالا ، دی وی دی رایتر دوال لایر و داک استیشن ارژینال ، بلوتوث ،کارت ریدر ، فینگرپرینت اسکنر ، کارت گرافيكی قوی ام اچ دی 4500 اینتل 1.3 گیگ ، باطری قوی 8 سل 5 ساعته دارای ویندوز ویستا بیزینس ارژینال وایرلس لن و وزن بسیار سبک 1.23 کیلوگرم[/FONT]

dnzs3n.jpg

9qbk7l.jpg

2ed17io.jpg

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سلام :( متخصصین لطفا کمک کنن.این دیگه اولتیماتوم آخره!
ایندفعه میخوام بعد از مدت ها تحقیق لپتاپ بخرم.بعد از متوقف شدن ساخت مدل dv5 11-55 و کمیاب شدنش الان یه لپتاپی میخوام (HP) که ویژگیهاش دقیقا عین همین مدل باشه (سیستم بالا و واسه هر کاری بالاخص بازی مناسب باشه) مشخصات دقیقش هم اگه ذیل بفرمایید ممنون میشم.مرررسی... :smile:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شرمنده باز مزاحم شدم . حقیقتش از ظاهر این HP خوشم نمیاد خیلی ظریف به نظر نمیاد .
این مدلی که گفتم با این مشخصات واقعا به درد نمی خوره؟؟؟

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif] جدیدترین تابلت پی سی ساخته شده توسط آی بی ام لنووو از سری جدید پردازنده های اینتل دارای بالاترین سطح کیفیت و امنیت با بدنه ضد ضربه و ضد آب با پردازنده فوق سریع كر 2 دو 1.86 گيگا هرتز اس ال 9400 ولتاژ پایین با باس 1066 مگاهرتز و شش مگ کش ، رم 3072 مگا بايت دی دی آر 3 با فرکانس 1066 مگاهرتز با قابلیت افزایش ، 200 گیگ هارد پر سرعت ساتا دوربالای 7200، تصوير 12.1 اينچ فینگرتاچ ال ای دی رزولوشن بالا ، دی وی دی رایتر دوال لایر و داک استیشن ارژینال ، بلوتوث ،کارت ریدر ، فینگرپرینت اسکنر ، کارت گرافيكی قوی ام اچ دی 4500 اینتل 1.3 گیگ ، باطری قوی 8 سل 5 ساعته دارای ویندوز ویستا بیزینس ارژینال وایرلس لن و وزن بسیار سبک 1.23 کیلوگرم[/FONT]

dnzs3n.jpg

9qbk7l.jpg

2ed17io.jpg

اگر HP بهت معرفی کردم به خاطر کیفیت ساخت بالاش بود.درسته یه مقدار ضخامت بیشتری نسبت به مدل IBM که گذاشتی.اما خیلی بهتر از اونه.
اون 2 مدلی که گفتم از نظر CPU خیلی بهتر از این مدل هستن.
CPU : 2.2 TORION X2
RAM : 3GB
HDD : 320GB
VGA : ATI 3200/950MB
Finger Print & HDMI هم داره.

سلام :( متخصصین لطفا کمک کنن.این دیگه اولتیماتوم آخره!
ایندفعه میخوام بعد از مدت ها تحقیق لپتاپ بخرم.بعد از متوقف شدن ساخت مدل dv5 11-55 و کمیاب شدنش الان یه لپتاپی میخوام (HP) که ویژگیهاش دقیقا عین همین مدل باشه (سیستم بالا و واسه هر کاری بالاخص بازی مناسب باشه) مشخصات دقیقش هم اگه ذیل بفرمایید ممنون میشم.مرررسی... :smile:

الان توی بازار بهترین مدل از HP که راحت هم پیدا میشه DV5-1299 هست که مشخصات خیلی خوبی داره.

CPU : Core2Dou 2.6 6M Cache
RAM : 4GB Up To 8GB
HDD : 320GB
VGA : GeForce 9600/1.8GB
Modem,Lan,WiFi,Camera,Bluetooth,Finger Print,HDMI

قیمتش هم حدود 1.650 باید باشه.رنگش هم اگر اشتباه نکنم قهوه ای هست.البته از نزدیک دیدم.شیکه.
بهترین مشخصات رو داره.

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
برو بکس یک لپ تاپ میخوام بگیرم ترجیحا Sony vaio باشه نهایتا یک و دویست میتونم خرج کنم دوستان چی پیشنهاد میکنن؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
مشخصاتش خوبه.
اما سونی China رو اصلا بهت پیشنهاد نمی کنم.
اینهایی که بهت معرفی کردم USA هست.
دلیلی هم که دارم براش کیفیت ساخت پایین مونتاژهای چینیش هست.
درست بعد مارک های دیگه چی ؟ اونام چینیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر