مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
سلام
من دنبال یه تبلت ارزون قیمت تو حدود 500-600 تومن میگردم.بودجه رو هم اصلا نمیتونم افزایش بدم:d
این تبلت رو هم دیدم به نظر خوب میاد ولی خوب من در مورد کیفیت ساخت این چیزی نمیدونم.اگه چیزی بهتر از این هم میشه گرفت هم اطلاع بدید.
ممنون.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
من دنبال یه تبلت ارزون قیمت تو حدود 500-600 تومن میگردم.بودجه رو هم اصلا نمیتونم افزایش بدم:d
این تبلت رو هم دیدم به نظر خوب میاد ولی خوب من در مورد کیفیت ساخت این چیزی نمیدونم.اگه چیزی بهتر از این هم میشه گرفت هم اطلاع بدید.
ممنون.

محسن عزیز من خوندم اطلاعات تبلت مورد نظرتونو ، ولی من به جنابعالی اینو پیشنهاد میدم باز در خدمتم سوالی کمکی خواستین .

لینک 1

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
محسن عزیز من خوندم اطلاعات تبلت مورد نظرتونو ، ولی من به جنابعالی اینو پیشنهاد میدم باز در خدمتم سوالی کمکی خواستین .

لینک 1

ممنون.قیمت این 700 تومنه ولی متاسفانه من 600 بیشتر نمیتونم بدم.حالا بازم چیز به درد بخوری پیدا میشه؟:d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون.قیمت این 700 تومنه ولی متاسفانه من 600 بیشتر نمیتونم بدم.حالا بازم چیز به درد بخوری پیدا میشه؟:d

اون قیمت سایت هستش داداشم شما برین بازار کمتر از قیمت سایتا میتونین بخرین خیالتون راحت باز ارزونتر میخایین تو پ.خ بگین تا معرفی کنم .

mzr-game

کاربر سایت
Mar 16, 2009
39
نام
مازیار
خیلی اتفاقا چشمم رو گرفته بود z500 الان اهواز 2870000 گیر اوردم فقط یکم تعریفایی که از مانیتورش شنیدم زده تو ذوغم. یا اینکه میگن گرماش زیاده.
باتریش زیاد برام مهم نیست چون من تو برقه همش نظرت چیه صبر کنم فلن؟

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی اتفاقا چشمم رو گرفته بود z500 الان اهواز 2870000 گیر اوردم فقط یکم تعریفایی که از مانیتورش شنیدم زده تو ذوغم. یا اینکه میگن گرماش زیاده.
باتریش زیاد برام مهم نیست چون من تو برقه همش نظرت چیه صبر کنم فلن؟

مانیتورش خوبه و گرماشم نسبت به مدلای دیگه زیاد نیستا داداشم ولی باز اگه دوستی اشنایی یا کسی از دوستان یا اقوام داره یبار برین تست کنین شیفتش میشین . باز فکر کنم سری جید میاد اگه میخایین صبر کنین باز عجله نکنین .

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
سلام معین جان...یه لپ تاپ میخوام تا رنج قیمت 3 میلیون با مشخصات حدودی زیر:

cpu:core i7/ivy bridge

ram:حد اقل 6gb DDR3

gpu:مهم نیست چی باشه ولی برا گیمینگ مناسب باشه

صفحه نمایش:1920x1080 LED اگر هم تاچ باشه که عالیه.

dwd rw بلوتوث و wifi هم داشته باشه.
ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام معین جان...یه لپ تاپ میخوام تا رنج قیمت 3 میلیون با مشخصات حدودی زیر:

cpu:core i7/ivy bridge

ram:حد اقل 6gb DDR3

gpu:مهم نیست چی باشه ولی برا گیمینگ مناسب باشه

صفحه نمایش:1920x1080 LED اگر هم تاچ باشه که عالیه.

dwd rw بلوتوث و wifi هم داشته باشه.
ممنون

سلام . شما میتونین ازین مدلای زیر یکیو انتخاب کنین .

hلینک 1

لینک 2

لینک 3

من خیلی گشتم برا مدلی که دقیق همه اینا یعنی هم مدل سی پیو و هم وین 8 و رم 6 با هم داشته باشه ولی سخته دقیق ولی شما اگه وین 8 میخایین بیشتر باید برین سمت لمسیا داداشم . بعد با اون رزولوشن کمی سخته . باز دقیق تر میگردم تا فردا براتون پ.خ میکنم .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون...من هم گفتم که اگه لمسی باشه خیلی خوبه....ینی قیمتش میره بالاتر دیگه؟

وحتما میخوام وین 8 باشه مرسی.

مدلشو دقیق بهتون میگم داداشم .

درود
یه لبتاپ براگیم هزینه 2 میلیون

شما میتونین این دوتارو بخرین . با این قیمت نمیشه یچیز عالی خرید برا گیم اگه بودجتون 3 تومن بود عالیه . من پیشنهاد میدم بهتون کنسول بخرین برا گیم بهتره .

لینک 1

لینک 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر