مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

javadsadeghi

کاربر سایت
Aug 16, 2010
40
نام
جواد
سلام به همه دوستان
یه لپ تاپ می خوام برای یه دختر از بین برند های Asus , Dell , Samsung تا نهایت 2 تومان
هر کدوم از دوستان که سرش خلوت بود جواب من رو هم بده ممنونش میشم
تشکر فراوووووووون
دوستان اگه یه لطفی کنین و جواب من رو بدین واقعا ممنونتون میشم یه خرده عجله دارم تا چند روز دیگه تولدشه باید بگیریم

hesam_mm

کاربر سایت
Dec 9, 2012
3
دوستان اگه یه لطفی کنین و جواب من رو بدین واقعا ممنونتون میشم یه خرده عجله دارم تا چند روز دیگه تولدشه باید بگیریم

لپ تاپ های ایسوز بهترین پیشنهاد برای شما هستند . هم از نظر قیمتی ، هم ز نظر زیبایی و هم کارایی .
لپ تاپ های سامسونگ ، با این که یه مقداری از نظر زیبایی میشه روشون مانور داد ، اما من توصیه نمیکنم .
dell هم به عنوان کسی که برگشتی زیادی از این لپتاپ دیده ، توصیه نمیکنم . به هیچ وجه و گارانتیش هم جدیدا با مشکل مواجه شده تو شهرستان ها .
البته برند های دیگه ای مثل hp و acer و fujitsu و msi و toshiba هم هستند که چون شما این 3 تا رو خواستید حول این ها راهنماییتون کردم .
asus سری Asus A پیشنهاد خوبی هم از نظر قیمت و هم از نظر زیبایی و طراحی بدنه و رنگ بندی هستند و مدل Asus A43 و Asus A45 پیشنهاد میشه که باید کانفیگاشو خودتون انتخاب کنید .
سراغ livono هم میتونی بری . درسته که از نظر ظاهری ، کمی ضعیفه ، اما کارایی و قطعاتش حرف ندارن .

امیدوارم پستم مفید بوده باشه .

حسام

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

من هفته پیش از شانگهای یه ASUS A45 خریدم به قیمت 4400 یوان.
با این کانفیگ :
Core i5
8 گیگ رم
هارد 750
GForce 610 2g up to 4
15.6 Monitor

رنگ قهوه ای. از نمایندگی مرکزی Asus خریدم که می گفت تمامی قطعات این دستگاه مال تایوان هستش و تنها توی چین داره فروش میره.

به نظرتون خوب خریدم ؟ راستی یوان رو 450 بزنید که میشه 1980000 تومان.

یاعلی..

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,672
نام
محمد
این لپ تاپ های Fujitsu کیفیت خوبی دارن؟ من واسه یکی از دوستام میخوام بگیرم بودجش در حد 1.100 تا 1.200 اینجاها هست، اینو گیر آوردم:
Fujitsu AH531
Core i3/Ram 2/ HDD 320
با یک سال گارانتی (تو شهر خودمون نمایندگی داره) میدن 1.180. الان با این قیمت ارزش داره یا اینکه تو این سطح قیمت چه مدل دیگه ای پیشنهاد میشه؟ واسه کارهای عادی میخواد استفاده کنه.

vanguard11

کاربر سایت
Dec 26, 2012
1
سلام دوستان خواهش می کنک کمک کنید تورو خدا می خوام یه لپ تاپ ایسوس مدل n55sl بخرم ایا خوبه خواهشا راهنماییم کنید

دوست خوبم چرا بد باشه؟ لپتاپ قدرتمندی هست.البته بستگی به نوع استفاده و بودجتون داره.من بهتون y580 هم پیشنهاد می کنم

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:10 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی قیمت n56vz asus رو داره؟ یه دستگاه دارم بنظرتون ارزش فروش داره یا نگهش دارم؟!

---------- نوشته در 01:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 PM ارسال شده بود ----------

یعنی asus؟ خودم دوست دارم یا hp بگیرم یا asus، ولی دقیقا نمیدونم چه مدلایی از این دو برند میتونه خوب باشه!
دوست عزیز پیشنهاد بنده به شما n56vz ایسوس هست.برای رندرگیری حرف نداره!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
دوستان بودجه با 2 تومن چی میشه گرفت که میخوام 3dmax و auto cad و گیم کار کنم باهاش فقط :d البته Pc خوب دارم میخوام 4 تا دونه بازی هم روی این ران بشه

آخرین ویرایش:

KiDD

کاربر سایت
Dec 26, 2012
63
نام
AmiR
برای خرید تبلت به نظر من بهترین تبلت ایپد اپل هست هم بهترین براند جهانی هست هم امکانات بیشتری نصبت به بقیه داره
در کل این نظر من بود :D

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان بودجه با 2 تومن چی میشه گرفت که میخوام 3dmax و auto cad و گیم کار کنم باهاش فقط :d البته Pc خوب دارم میخوام 4 تا دونه بازی هم روی این ران بشه

به نظر بنده شما باید برین سری جدی اسوس که u هستشو بخرین ، عالی و بی نظیرن .

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان این مدل لپ تاپ چطوره ؟ کسی داشته ؟ پیشنهادش میکنید ؟

ضعف هاش چیه ؟ برای کارهای دانشجویی میخوام .... بودجه هم تا 2 تومن دارم

Acer Aspire V3-571G-6602

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلا دوستان.یه لپ تاپ تا سقف 1.5 تومن چی پیشنهاد میدین؟ اصلا و ابدا برا بازی نمیخوام.بیشتر برا کارای نرم افزارای مدیریتی.اینترنت.پخش موزیکو کارای روز مره....ممنون میشم کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر