مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

M.Mazaheri

کاربر سایت
Nov 12, 2012
5
فــــــــــــــــــــــــــــوری:

خواهشمندم من را در خرید لپ تاپ با قیمت زیر یک میلیون تومن و با مشخصات زیر راهنمایی کنید:

1- توانایی کارکردن و روشن ماندن در طول کل روز
2- دارای پردازنده مدل های Corei۳
(یا با مدل کمی پایین تر)
3- جهت کاربریهای معمولی(اینترنت و آفیس و فتوشاپ و ...) و مهندسی کامپیوتر(برنامه نویسی و غیره..)

4- مشخصاتی چون وزن و ظاهر و شارژ باطری و سایر مشخصات که قابل ارتقاء باشند(رم و هارد و...)، زیاد مهم نیستند.

به دلیل اجبار کاری و درسی آخر همین هفته یا هفته بعد هم قصد خرید دارم. ممنون میشم که هرچه زودتر کمکم کنید.

مرسی

سلام .
دوست عزیز من بعید می دونم شما با این قیمت سی پیو CORE I3 بتونید بگیرید نهایتاً بتونید Dual Core بگیرید . اگر هم باشه شما با این قیمت محدودیت های زیادی دارید

این مدل شاید بدردتون بخوره : ASUS Eee PC 1015CX
HP Pavilion 2000-2123TU
Samsung NP300E5Z-A0

Fujitsu LifeBook AH-531-P

Last edited by a moderator:

M.Mazaheri

کاربر سایت
Nov 12, 2012
5
یه لپ تاپ خوب و مناسب از نظر قیمت و کارایی در حد 2 تومن نه بیشتر معرفی کنید لطفا.

دوست عزیز این لپتاپ رو برای چه کاری می خواهید ؟
اگر جنبه بیزینسی داره براتون سری HP ProBook 4540 خوب هست که از نسل جدید سی پیو آیوی بریج هم بهره می بره .

butdaaaad

کاربر سایت
Oct 30, 2012
17
دوست عزیز این لپتاپ رو برای چه کاری می خواهید ؟
اگر جنبه بیزینسی داره براتون سری HP ProBook 4540 خوب هست که از نسل جدید سی پیو آیوی بریج هم بهره می بره .
مرسی.راستش برای کسی میخوام که زیاد دنبال کارهای سنگین نیست.یکی دوتا بازی هم شاید بخواد اجرا کنه.راستش الان اینی که شما معرفی کردید در مقایسه با ASUS واقعا قیمتش خوبه.کاراییش جدا خوبه؟

M.Mazaheri

کاربر سایت
Nov 12, 2012
5
مرسی.راستش برای کسی میخوام که زیاد دنبال کارهای سنگین نیست.یکی دوتا بازی هم شاید بخواد اجرا کنه.راستش الان اینی که شما معرفی کردید در مقایسه با ASUS واقعا قیمتش خوبه.کاراییش جدا خوبه؟

دوست عزیز برای بازی Pavilion G6-2031 به نظر من بهتر هست .
با کانفیگ Core i5-6GB-750GB - & VGA 7670M

اما اگر بازی توی حاشیه هست و نهایتاً می خواد فوتبال بازی کنه و کارش جنبه نرم افزاری داره همون سری PROBOOK بهتره .

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
خب مشکل من اینه ک نمیدونم قیمت نوش چقدره!!!! اصلا نوش پیدا نمیشه!!نمونه های مشابه از همین برند بالای 3 تومن قیمت میخورند!! مدل من msi ge 620 dx plus هست. حالا من قیمتو چقد در نظر ببگیرم و 20 درصد کم کنم.
بازم میگم دستگاه نو هست حتی گارانتیش فقط 4ماه کم شده و تمیز تمیز. از باطریشم 5 بار بیشتر استفاده نشده.
مشخصات
cpu: i7 2670
vga: nvidia GT 635M 2GB DDR3
led panel: 15.6 HD 1366*768 glare type
Ram:8GB DDR3
HDD:750GB

ممنونم

لطفا از برو بکس یکی راهنمایی کنه :d

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

من می خوام یه لپ تاپ بخرم.

سوال اول : توی لپ تاپ های حال حاضر، کدوم مدل به درد بازی می خوره ؟ آیا مدل هایی که Core i5 و با 8 گیگ رم DDR3 هستش از نظر کارایی با PC های خانگی فرق داره ؟ اگه نه ممنون میشم 2-3 مدل بهم با مشخصات پیشنهاد کنین. و البته رنج قیمت.

یاعلی...

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
سلام،

من می خوام یه لپ تاپ بخرم.

سوال اول : توی لپ تاپ های حال حاضر، کدوم مدل به درد بازی می خوره ؟ آیا مدل هایی که Core i5 و با 8 گیگ رم DDR3 هستش از نظر کارایی با PC های خانگی فرق داره ؟ اگه نه ممنون میشم 2-3 مدل بهم با مشخصات پیشنهاد کنین. و البته رنج قیمت.

یاعلی...

کلاً توان لب تاب ها پایینتر از پی سیست و این کاملاً مشخصه و لب تابهای مخصوص بازی اصلاً به صرفه نیس و گرون قیمت با نصف اون پول می تونید یه پی سی گیم جور کنید و لذت ببرید ولی اگه حتمی لب می خواین اونم تا 2 و 3 :
n56vz : vga 650m
vga630m :k55vm
n53sm: vga610 or 630m
n56vm : vga 630m
k45vd : vga 610 m

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام عزیزان... امیدوارم حالتون خوب باشه... حقیقتا من تصمیم به خرید ۱ فقره لبتاپ گرفتم یا همون یا اولترابوک...قید لبتاپ های هیبری رو هم زدم چون بودجم نمی رسه

عزیزان من یه دیوایس خیلی قوی نمی خوام... حتی قوی هم نه... چون کار سنگین باهاش نمی کنم و عمده ی فعالیتم وب گردی هست ... واسه گیم هم نمی خوام چون کنسول کارم رو انجام میده... راستی رشتم هم مهندسی صنایع - غذایی هستش که فکر نمی کنم به نرم افزاری نیاز پیدا کنم که سخت افزار بالایی رو بخواد...
ولی حداقل می خوام که یه فیلم یا موزیک ویدیوی Full HD رو با بیت ریت بالا واسم بدون هیچ لگی پخش کنه ... حداقل نه...یعنی حداکثر انتظارم اینه...
و اینکه برند خاصی هم مورد نظرم نیست...فقط از hp خوشم نمیاد...دلیلشم نمی دونم:-)
بیشتر واسم شیک بودن لبتاپ مهم هست و نازکی... مثلا من مدل acer v3 رو خیلی خوشم اومد از ظاهرش... تو همون مایه ها می پسندم...
عزیزان میزان بود جه من هم بین یک میلیون و سیصد هزار تومن تا یک میلیون و پانصد ... حالا صد تومن هم بالا پایین اشکالی نداره...

حقیقتا من اطلاعات زیادی راجع به مدلهای موجود ندارم و فقط چنتا مدل رو رهگذری تو بعضی مغازه ها دیدم...
اصلا با این بودجه میشه اولترابوکهایی با چیپست Ivy خرید؟
ممنون میشم کمکم کنید... و در آخر بگم که اصلا وقت خوبی واسه خرید لبتاپ هست یا نه؟
بازم ممنون...

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
سلام عزیزان... امیدوارم حالتون خوب باشه... حقیقتا من تصمیم به خرید ۱ فقره لبتاپ گرفتم یا همون یا اولترابوک...قید لبتاپ های هیبری رو هم زدم چون بودجم نمی رسه

عزیزان من یه دیوایس خیلی قوی نمی خوام... حتی قوی هم نه... چون کار سنگین باهاش نمی کنم و عمده ی فعالیتم وب گردی هست ... واسه گیم هم نمی خوام چون کنسول کارم رو انجام میده... راستی رشتم هم مهندسی صنایع - غذایی هستش که فکر نمی کنم به نرم افزاری نیاز پیدا کنم که سخت افزار بالایی رو بخواد...
ولی حداقل می خوام که یه فیلم یا موزیک ویدیوی Full HD رو با بیت ریت بالا واسم بدون هیچ لگی پخش کنه ... حداقل نه...یعنی حداکثر انتظارم اینه...
و اینکه برند خاصی هم مورد نظرم نیست...فقط از hp خوشم نمیاد...دلیلشم نمی دونم:-)
بیشتر واسم شیک بودن لبتاپ مهم هست و نازکی... مثلا من مدل acer v3 رو خیلی خوشم اومد از ظاهرش... تو همون مایه ها می پسندم...
عزیزان میزان بود جه من هم بین یک میلیون و سیصد هزار تومن تا یک میلیون و پانصد ... حالا صد تومن هم بالا پایین اشکالی نداره...

حقیقتا من اطلاعات زیادی راجع به مدلهای موجود ندارم و فقط چنتا مدل رو رهگذری تو بعضی مغازه ها دیدم...
اصلا با این بودجه میشه اولترابوکهایی با چیپست Ivy خرید؟
ممنون میشم کمکم کنید... و در آخر بگم که اصلا وقت خوبی واسه خرید لبتاپ هست یا نه؟
بازم ممنون...

قیمت ها کمی پایینتر اومده ولی اگه بصبری شاید بهترم بشه
پیشنهاد من اینه که برا کارا اینترنتیت با این مشخصات که گفتی خوب یه تبلت بگیر بهتره که ولی اگه بازم اصرار به لب داری بگو تا راهنمائیت کنم تا اونجا که میتونم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
قیمت ها کمی پایینتر اومده ولی اگه بصبری شاید بهترم بشه
پیشنهاد من اینه که برا کارا اینترنتیت با این مشخصات که گفتی خوب یه تبلت بگیر بهتره که ولی اگه بازم اصرار به لب داری بگو تا راهنمائیت کنم تا اونجا که میتونم

داداش گلم... الان تبلت دارم... ولی خوب بازم محدودیتهای خاص خودشو داره...

هیچی مثل ویندوز نمیشه... نظرم حتما روی لبتاپ هستش...

ممنون میشم راهنماییم کنی دوست عزیز...

بچه ها الان دو مدل Lenovo G580 و Asus X54c رو پسندیدم... شما نظرتون کدومشه؟ هر دو core i3 هستن... فقط asus پورت usb3 هم داره...

در کل به نظرتون کدومش بهتره؟ اصلا تو این رینج از برند دیگه چیزی سراغ دارید؟

Last edited by a moderator:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
عالیه فقط کانفیگ کاملشو بگین.از جمله vga?

ببخشید دیر جواب دادم . یادم رفت بیام اینجا رو چک کنم :D

Ram : 4GB
VGA : Geforce GT 630M
CPU : Core i7 , 26700M , 2.2GHz
HDD : 750GB
Monitor : Full HD
USB 3.0
سیستم صدا و اسپیکرشم با استفاده از تکنولوژی Sonicmaster هستش .

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
ببخشید دیر جواب دادم . یادم رفت بیام اینجا رو چک کنم :D

Ram : 4GB
VGA : Geforce GT 630M
CPU : Core i7 , 26700M , 2.2GHz
HDD : 750GB
Monitor : Full HD
USB 3.0
سیستم صدا و اسپیکرشم با استفاده از تکنولوژی Sonicmaster هستش .

خیلی خوبه فقط اگه رم 6-8 بگیری بهتره
یه پیشنهاد دیگه دارم k55vm
confign :
cpu : i7 3610
ram : 6gig
bus : 1600
hdd : 1tera
vga : 630m 2gig mostaghel
display : 15.6 inch
اینم تو همون مایس فقط باسش 1600 و رم 6 و سی پیو قویتر با کش 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟