مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان تا مرز 1 تومن برا گیم چه پیشنهادی داری؟ بیشتر برا بازیایی مثل دیابلو یا world of warcraft و اینجور سبک ها میخواستم که حداکثر اجرا کنه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
داداش چی میگی؟:dما قبلا تو پروفایل با هم صحبت کرده بودیم که،و به نتیجه هم رسیدیم که...

بله من هم به این نتیجه رسیدم که کنسول ساخته شده برای گیمینگ و همیشه سازنده ها مجبورند با سخت افزار کنسول راه بیاند اما واسه پی سی رعایت نمیکنند و هر روز گیم های قوی تری واسش میسازند به همین دلیل هی آدم باید ارتقاء بده.

اره میدونم ولی باز گفتم دوستان دیگم بدونن و نیان بخان لپ تاپ برا بازی بخرن . الان قرن 21 دیگه کسی لپ تاپ برا بازی نمیخره که خز بازیه کلا . برو دوتا کنسول بخر حلشو ببر نه اصلا 3 تا بخر XBOX - PS3 - VITA - باز کلی پول تو دستت میمونه .

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
اره میدونم ولی باز گفتم دوستان دیگم بدونن و نیان بخان لپ تاپ برا بازی بخرن . الان قرن 21 دیگه کسی لپ تاپ برا بازی نمیخره که خز بازیه کلا . برو دوتا کنسول بخر حلشو ببر نه اصلا 3 تا بخر XBOX - PS3 - VITA - باز کلی پول تو دستت میمونه .
شما درست میگی معین جان،اما آدم باید شرایط خودش رو هم درنظر بگیره دیگه.درسته که آدم سه تا کنسول میخره اما فقط خریدنش نیستش که عزیز من،مثلا همین ویتا،کلی پول خود کنسولو میدی اما باید تا چند سال به طور مداوم که بازی میاد براش بری 30 تومن پول بازیهاشو بدی که برای من نمیصرفه.وگرنه خودم خیلی دوست داشتم ویتا داشته باشم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان من حدود 3,200,000 گذاشته بودم که یه مک بوک بخرم ، حالا به این نتیجه رسیدم که انقدر پول دادن واسه Macbook پول دور ریختنه ! :d
حالا میخوام یه لپتاپ گیمینگ بگیرم ، تو این حدود قیمت چی پیشنهاد میکنید ، یه لپتاپ میخوام که از لحاظ سخت افزاری تا چند سال کم نیاره ! چون همینطور که میدونید ، مثل PC نمیشه ارتقا داد ...
1 مدل ASUS چشمم رو گرفته ! حالا شما چی پیشنهاد میدین !؟
ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من حدود 3,200,000 گذاشته بودم که یه مک بوک بخرم ، حالا به این نتیجه رسیدم که انقدر پول دادن واسه Macbook پول دور ریختنه ! :d
حالا میخوام یه لپتاپ گیمینگ بگیرم ، تو این حدود قیمت چی پیشنهاد میکنید ، یه لپتاپ میخوام که از لحاظ سخت افزاری تا چند سال کم نیاره ! چون همینطور که میدونید ، مثل PC نمیشه ارتقا داد ...
1 مدل ASUS چشمم رو گرفته ! حالا شما چی پیشنهاد میدین !؟
ممنون

من از برند MSI مدل GT683 DX رو پیشنهاد میکنم مشخصات خیلی خوبی داره.صفحه نمایش 15.6 اینچی فول اچ دی داره و 16 گیگ رم.
از این برند و این سری خودم یه مدل خریداری کردم که خیلی عالی هست.
این هم لینک مشخصات : MSI Global – Notebook - GT683DX(GT683DXR)
قیمتش در ایران با گارانتی ماتریس دقیقا 3.400.000 هست.
همراهش یه کوله و یه موس هست :)

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
الان واسه من یه سوال پیش اومده ! این مدلی که پیشنهاد کردی پدرام به نظرم خیلی خوب میاد ، فقط سوالم اینه که آیا Nvidia GeForce GTX 570M توان اجرای بازی های جدید رو با تنظیمات High داره ؟
چون زورم میاد این همه پول بدم بعد تو اجرای بازی ها کم بیاره ! ، تو صفحات قبلی مثل اینکه بعضی ها با این کارت مشکل داشتن
ببخشید اگه سوال هام ضایع هست ، زیاد چیزی از سخت افزار حالیم نمیشه ! :d

Copperhead

کاربر سایت
Jan 12, 2011
53
سلام
لطفا یه لپ تاپ بین 800 تا 1 معرفی کنید , مهمترین چیز کیفیت نمایش صفحه نمایششه و سایزش هم حداقل 16 باشه وبرای کاربرد معمولی (وب گردی و تماشای فیلم...) بقیه موارد مثل وزن و باطری و بلوری و... مهم نیست
سپاس

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
الان واسه من یه سوال پیش اومده ! این مدلی که پیشنهاد کردی پدرام به نظرم خیلی خوب میاد ، فقط سوالم اینه که آیا Nvidia GeForce GTX 570M توان اجرای بازی های جدید رو با تنظیمات High داره ؟
چون زورم میاد این همه پول بدم بعد تو اجرای بازی ها کم بیاره ! ، تو صفحات قبلی مثل اینکه بعضی ها با این کارت مشکل داشتن
ببخشید اگه سوال هام ضایع هست ، زیاد چیزی از سخت افزار حالیم نمیشه ! :d

در این مورد من هیچ قولی نمیدم :D مگر این که NVidia و خود MSI به فکر باشن.من داداشم 2-3 تا بازی رو روی تنظیمات High بازی کرد رو لپ تاپش ولی اون گرافیکش پایین‌تر از اینه ... به نظر من فرومهای خارجی رو چک کن و Review‌های این مدل از MSI رو چک کن قطعا به جواب سوالت میرسی

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
در این مورد من هیچ قولی نمیدم :D مگر این که NVidia و خود MSI به فکر باشن.من داداشم 2-3 تا بازی رو روی تنظیمات High بازی کرد رو لپ تاپش ولی اون گرافیکش پایین‌تر از اینه ... به نظر من فرومهای خارجی رو چک کن و Review‌های این مدل از MSI رو چک کن قطعا به جواب سوالت میرسی

مدل لپ تاپ داداشت چیه !؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مدل لپ تاپ داداشت چیه !؟

اون GX680 هست ...
من خودم روزی که رفتم براش خرید کنم این مدل رو خیلی شک و تردید داشتم ولی بعد از خرید تست کردم واقعا چیز خوبی بود.
باز هم به نظرم چندینتا سری گیم توی برندهای مختلف رو در نظر بگیر همه رو با Review چک کن و این صحبتا چون این پولی که داری میدی کم نیست.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یه سوال داشتم
از یکی شنیدم که گفته که اگر باطری لب تاب رو در بیاری خوب دو تا هسته لب تاب کار میکنه میخواستم ببینم حقیقت داره یا نه
من که فکر نکنم حقیقت داشته باشه گفتم ببینم کسی اینجا وارده بهم بگه;)

peymansoso

کاربر سایت
Jun 7, 2012
2
سلام دوستان جدید من. امیدوارم منو تو جمع خودتون بپذیرید. من میخوام یه لپ تاپ MSI بخرم مدل GE 620 DX plus قیمتش هم 1.700.000 هست میخواستم بدونم نظرتون چیه واسه گیمینگ چطوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر