مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
دوستان فرق این دو cpu در چیه؟
core i3 370M & core i3 2310M

Cpu اولی از سری سندیبریج اینتل( نسل جدید Core ix ) هست و Cpu دومی از سری اول Core ix ها هست. Cpu های سندی بریج نسبت به نسل قبلی سرعت و کارایی بالاتری دارند و گرمای کمتری تولید میکنند و مصرف انرژی کمتری هم دارند.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان فرق این دو cpu در چیه؟core i3 370M & core i3 2310M
سلام - برزگترین تفاوتی که در ابتدا میشه اشاره کرد این هست که سری CPU i3,i5,i7 نسل گذشته هستن که با سه رقمی شناخته میشن و در حال حاضر دیگه تولید نمیشه و به جاش سری جدید Intel Core i3,i5,i7 Second Generation یا نسل دومی هست که با چهار رقمی بودنش و برپچسب جدید شناسایی میشن.مدل Core i3 370m کلاکش 2.4 هست و مدل 2310m کلاکش 2.1 هست با این حال دمای کمتری تولید میکنه و با توجه یه اینکه ماکسیمم مصرف برق هردو 35 وات هست سری Sandy Bridge بهینه سازی بهتری شده است و در همه ی حال یه میزان ماکزیمم نمیرسه و در مجموع میتونه Performance بالاتری هم داشته باشه .... البته Sandy Bridge دارای Turbo Boost 2 هم هست که البته شامل سری Core i3 نمیشه این هم اشاره کنم که حدوده 3 تا 5 % سری Sandy bridge از سری قدیم میتونن Performance بالاتر و یا کمتری رو داشته باشن...در ایت حالت Core i3 370 حدودا 2-3 درصد در مجموع کلی سریعتر هست اما خریدشون دیگه توصیه نمیشه چون Sandy Bridge با مصرف برق کمتر و تولید دمای کمتر همون Performance رو میده

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
سلام من به احتمال خیلی زیاد دیگه می خوام g53sw رو بفروشم یه مشاوره نهایی واسه قیمت می شه بدید و جایی واسه فروش سراق دارید یا نه تشکر

sandbaad

کاربر سایت
Sep 3, 2011
5
نام
Amir
ساخت بنده دوتا هم فرق داره ... بدنه G680 :;کمی بهنر هست و چراغ داره ... در عوض بدنه اون یکی Brushed Metal کامل هستش که ممکنه خیلی شکل Gaming نداشته باشه .
-------
وزن G680 حدودا 3.5 کیلو هست و دیگری حدوده 2.4

triangels عزیز طبق گفته ی شما g680 کیفیت بدنه خوبی داره و گرافیکشم که یه جورایی شاید بهتر باشه اما با اوون وزن (که قبل از خریدش واسه جابجاییش حتما باید یه کلاس بدن سازی بری:d )و اوون چراغ کاریا(که مثه اسباب بازی بیشتر جلوه میده) و اون قیافه ی ضمختش بازم کدووم یکی ارزش خریدشون بیشتره.راستی این مدل ge620dx فول اچ دی ه ؟ بلوری چی داره؟ ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
triangels عزیز طبق گفته ی شما g680 کیفیت بدنه خوبی داره و گرافیکشم که یه جورایی شاید بهتر باشه اما با اوون وزن (که قبل از خریدش واسه جابجاییش حتما باید یه کلاس بدن سازی بری:d )و اوون چراغ کاریا(که مثه اسباب بازی بیشتر جلوه میده) و اون قیافه ی ضمختش بازم کدووم یکی ارزش خریدشون بیشتره.راستی این مدل ge620dx فول اچ دی ه ؟ بلوری چی داره؟ ممنون
جفتش کیقیت بدنه خوبی دارن منتها متریالهای متفاوتی توشون استقاده شده ----اره می دونم D: ! خیلی ها قیافه Gx680 رو دوست ندارن - من خودم با وزن مشکلی ندارم اما اگر برای حمل نقل زیاد میخوای که اره اذیت میکنه کمی - از نظر قدرت GPU هم بینشون تقاوتی نیست که در واقعه چشم گیر باشه...پس مهم نیست زیاد .مدل Ge620dx هم با Bluray درایو در بازازهای جهانی موجود هست هم با تصویر Full HD - عیره HD هم 1360x768 هست اما فکر کنم به خاطره اینکه بازار ها الان دیگه بیشتر برای صفحات HD درخواست دارن از طرف مشتری پس باید در ایران هم باشه .... من متاسفانه در ایران سکونت ندارم مه بدونم دقیقا چه کانفیگیش توی بازار موجوده اما میتونم بگم هم Bluray دارش هست هم Full HD

arashdj71

کاربر سایت
Sep 29, 2006
76
سلام دوستان! من الان گیر افتادم بین gt683 vs gt780 مشخصاتشون خیلی نزدیک به همه ! واقعا نمیدونم کدومو بگیرم! اگه میشه قیمت هرکدومو بهم بدین!mer30:x

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
قیمت GT683 نزدیک 3تومن GT780 بالا تر از من می شنوی این پول رو بزاز یه PC خوب بگیر ویه لپ تاپ معمولی مثلا 2 تومن PC و 700الی 800 واسه یه لپ تاپ

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان! من الان گیر افتادم بین gt683 vs gt780 مشخصاتشون خیلی نزدیک به همه ! واقعا نمیدونم کدومو بگیرم! اگه میشه قیمت هرکدومو بهم بدین!mer30:x
در کل GT780 که خیلی شاخه - هم ظاهره بسیار بهتری داره و هم کیبورد خیلی باجالی داره که رنگی هست ! البته قیمتش هم در ایران بسیار از حالی ت عادی بالاتر هست اما هیچ مشکلی نداره در کل .... از نظر Cooling و کیفیت ساخت .

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
گشتم نبود،نگرد نیست

دوستان این ملی که پیشنهاد دان من پیدا نکردم حتی گویا تو بازار تهران هم نبوده .!!

بلاخره امروز یکی زنگ زد و گفت داریم Gx680 اما قیمت فضایی گفت 1650 میلیون توما قیمتش بود .

آقا یکی بیا د یه مدل به من بگه با مشخصاتش و یه لینک هم بده

بودجه هم 1200 تا 1300 میدم بیشتر از این نشه
ممنون

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
بلاخره امروز یکی زنگ زد و گفت داریم Gx680 اما قیمت فضایی گفت 1650 میلیون توما قیمتش بود .

آقا یکی بیا د یه مدل به من بگه با مشخصاتش و یه لینک هم بده

بودجه هم 1200 تا 1300 میدم بیشتر از این نشه
ممنون
بهترین انتخاب GE620DX هست با قیمت 1.310 از بروشور ماتریس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر