مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
متاسفانه پولم به GX780 GT780 نمیرسه
به نظرت همین GX680 برایه بازی کردن رو یه گرافیکه خوب جواب میده یا نه؟
تا 1.5 بیشتر نمیتوننم
کارت GT555m کارت بدی نیست میتونه طیف وسیعی از بازی ها رو روی تنظیمات High آجرا کنی .... برای Ultra هم روی همه ی بازی ها انتظار نداشته باش - چون اونوقت این کارت ضعیف هستش. میتونی Bechmark ها رو اینجا نگاه کنی :
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-555M.41933.0.html
این کارت Nvidia GT555m چند مدل مختلف داره که Clokc هاش بالا و پایین هستن !
حالا به نظر شما یه دست دوم رو چند می خرن من اول 1 ماه و نیم پیشg53jw-3de گرفتم 2.400 که خراب بود و برام با g53sw عوض کردن و یه 200 دیگه گرفتن ولی برا این یکی فاکتور ندادن بعد حالا اگه نفروختم می خوام یه cool pad خوب بگیرم overclock کنم یکم و اگه می شه یکی بگید من الان یکی از این مارک هم دارم cooler master notepal ax
به فکر OverClock ذستگاهی مثل Asus نباش !! اون Cool pad هم کاری جز گردش هوای بهتر در زیر محیط دستگاه نمیکنه ! چون OverClock فقط به طرز زیادی دمای ایجاد شده که کارت رو از حالت عادی به بالاتر میبره و GTX460m هم مناسب Overclock نیست ..... کارتهای قوی مثل GTX485m و AMD 6970M به بالا بهتر هست OverClock بشن.
سلام
عزيز ببخشيد من ميخوام يه لپتاپ چيزي بگيرم فقط واسه اينترنتو idm و يه برنامه ps3 p roxy ميخواستم ببينم لپتاپ بگيرم يا ميني لپتاپ ؟يا تبلت اصلا :d
سری Asus Eee خوب هست ---
سلام دوستان عزیز ! میخواستم ببینم با بودجه حد اکثر ۲ میلیون چه لپتابی از سری gaming msi میتونیم بگیرم ؟ مرسی!
من از قیمتهای ایران بی خبرم اما مدل G780 که GTX560m داره خیلی خوبه --- مدلهای Qusmio هم هستن که فکر کنم ایران موجودن

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
عزيز ببخشيد من ميخوام يه لپتاپ چيزي بگيرم فقط واسه اينترنتو idm و يه برنامه ps3 p roxy ميخواستم ببينم لپتاپ بگيرم يا ميني لپتاپ ؟يا تبلت اصلا :d
من خودم مخالف سرسخت تبلت هستم :d
این مدل لپتاپ ها را بهت پیشنهاد میکنم
HP ProBook 4530s-A
HP 620-C
مخصوصا اولیه که از سری پرو بوک هست و قیت مناسبی هم داره

سلام دوستان عزیز ! میخواستم ببینم با بودجه حد اکثر ۲ میلیون چه لپتابی از سری gaming msi میتونیم بگیرم ؟ مرسی!
ببین پولت دم مرز هستش:d
یا یه 200 ازش کم کن یه یدونه hp envy 17 با قابلیت 3 بعدی بردار به قیمت 1.800 یا یه 200 بزرار رو پولت یه g51 jw این هم با قابلیت 3 بعدی بردار از از msi هم مدله خوبش gx680 هست حدود 1.500 بقیه مدل هایی که جدید زده همش بالای 2 تومن هست

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
کارت GT555m کارت بدی نیست میتونه طیف وسیعی از بازی ها رو روی تنظیمات High آجرا کنی .... برای Ultra هم روی همه ی بازی ها انتظار نداشته باش - چون اونوقت این کارت ضعیف هستش. میتونی Bechmark ها رو اینجا نگاه کنی :
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-555M.41933.0.html
این کارت Nvidia GT555m چند مدل مختلف داره که Clokc هاش بالا و پایین هستن !

پس همین برام جواب میده؟
کاره اصلیمم 3D max و maya هست
بعدش بازی هارو میخوام رو high بازی کنم.
پس جواب میده دیگه؟ بگیرم؟ ؟؟؟؟؟ ;;)

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
من خودم مخالف سرسخت تبلت هستم :d
این مدل لپتاپ ها را بهت پیشنهاد میکنم
HP ProBook 4530s-A
HP 620-C
مخصوصا اولیه که از سری پرو بوک هست و قیت مناسبی هم داره

یا یه 200 ازش کم کن یه یدونه hp envy 17 با قابلیت 3 بعدی بردار به قیمت 1.800 یا یه 200 بزرار رو پولت یه g51 jw این هم با قابلیت 3 بعدی بردار از از msi هم مدله خوبش gx680 هست حدود 1.500 بقیه مدل هایی که جدید زده همش بالای 2 تومن هست
فقط envy 17 من فکر کنم وقتی من داشتم مال خودم رو می گرفتم نزدیک 2.700 بود نا 1.800 ولی g51 اگه گفتن و gx680 خوبن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس همین برام جواب میده؟ کاره اصلیمم 3D max و maya هستبعدش بازی هارو میخوام رو high بازی کنم.پس جواب میده دیگه؟ بگیرم؟ ؟؟؟؟؟ ;;)
اره - Bechmark ها رو دیدی ؟ روی رز 1360x768 میتونی حتی Bad Company 2, Crysis 2, Starcraft 2 روی High (نه Ultra ها ) یک فریم بین 35 تا 45 بگیری که خب بالای 30 فریم هست و با Vertical Synch هم 100% فریم رو برات قفل میکنه که راحت بازی کنه .... حب خیلی از بازی ها مثل Black ops اینا هم روی Ultra حواب میده .... برای بازی های سال بعد هم همین موضوع خواهد بود ....

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
حالا یه سوال در مورد مقایسه که 460m قوی تر هست یا 9600gt وcpu2630 قوی تره یا dual core 7300 چون من با این pc تو بازی ها از g53sw م تو یک تنظیمات گرافیکی یکسان فریم بهتر گاهی اوقات تا ده فریم می گیرم مثلا تو crysis 2 vرو لپ تاپ تو یکجای یکسان با تمام patch ها تا 20 میره ولی pc زیر 35 فریم نمی یاد اشکال از لپ تاپ یا کلا این جوری هست

arashdj71

کاربر سایت
Sep 29, 2006
76
سلام داداش! راستش زیاد واسم مهم نیس سه بعدی بازی کنم یا معمولی... فقط میخوام یه چیز تقریبا high endباشه که ۴ ۵ سالی جوابمو بده... راستی من اصلا از گرافیکای لپتابی سر در نمیارم اگه میشه هر کدوم که تواناییش شبیه به کارتهای desktopهست بهم اینطوری به بگو :d مثلا بگو فلان کارت لپتاب مثل gtx580 هست :d!
راستی این gt683 چرا انقدر زشت و یوقوره ؟؟؟؟ :(
و در آخر نظرتون در مورد GE620DX چیه؟ این NVIDIA GeForce® GT555M در حد چه گرافیکیه ؟ :dو با توجه به قیمته خیلی خوبش چجوریاس بگیریم یا نه ؟ :|

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام داداش! راستش زیاد واسم مهم نیس سه بعدی بازی کنم یا معمولی... فقط میخوام یه چیز تقریبا high endباشه که ۴ ۵ سالی جوابمو بده... راستی من اصلا از گرافیکای لپتابی سر در نمیارم اگه میشه هر کدوم که تواناییش شبیه به کارتهای desktopهست بهم اینطوری به بگو :d مثلا بگو فلان کارت لپتاب مثل gtx580 هست :d!
و در آخر نظرتون در مورد GE620DX چیه؟ این NVIDIA GeForce® GT555M در حد چه گرافیکیه ؟ :dو با توجه به قیمته خیلی خوبش چجوریاس بگیریم یا نه ؟ :|
دادا فکر اینا که 4 5 سال بازی کنی را از سرت بیرون کن یه pc تمام هم که بخوای بگیری نهایتا 4 سال میتونی باهاش حال کنی چه برسه به لپتاپ مگر اینه یه 4 5 میلیونی خرج کنی از سری alinware یا sagar بخری که اونم تو ایران بد گیر میاد و نهایا 3 سال میتونی باهاش رو تنظیمات بالا بازی کنی
در اخر اگه رو تنظیمات معمولیه رو به بالا میخوای بازی کنی gx680 or ge620de را بهت پیشنهاد میدم تا 2 سال میتونی باش گیم بزنی ولی نظر خودم اینه که با دو تومن یه دکستاپ خوب جفت و جو کنی با خیال راحت 3 4 سال رو تنظیمات بالا گیم بزنی بازم تصمیم با خودته

---------- نوشته در 06:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:25 PM ارسال شده بود ----------

دوستان قیمت روز این 3 تا رو میخوام
6070 ندارم ولی تو همین رنج هست
6050 1 تومن
6090 1.400
hp
.........................

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا یه سوال در مورد مقایسه که 460m قوی تر هست یا 9600gt وcpu2630 قوی تره یا dual core 7300 چون من با این pc تو بازی ها از g53sw م تو یک تنظیمات گرافیکی یکسان فریم بهتر گاهی اوقات تا ده فریم می گیرم مثلا تو crysis 2 vرو لپ تاپ تو یکجای یکسان با تمام patch ها تا 20 میره ولی pc زیر 35 فریم نمی یاد اشکال از لپ تاپ یا کلا این جوری هست
Crysis 2 رو با چه تنظیماتی اجرا میکنی .... GTX460m رئی Extreme راحت فریم میده فقط روی Ultra هست که فریم نمیده .... میتونی Bechmark رو خودت ببینی - روی چه رزولیشن بازی میکنی ؟
GT 555m در خد GT 430 هست تازه Under Clock هست اگر اشتباه نکنم - میتونی Benchmark های بازی رو توی سایت Notebookcheck ببینی ... توی چند پست بالاتر زدم - کلا برای Low End Budget انتخاب بسیار خوبی است ! در حد GTX580 هم فقط سری ATI 6990M Crossfire - ATI 6970M CrossFire - GTX485m SLI - GTX580M SLI هستن حوالی GTX570 هستن .... یکم بالاتر و پایینتر که فقط روی سری Alienware M18x - Clevo x7200 پیدا میشن - حوالی 4000 هزار دلار به بالا برات در میاد .... 5 ملیون به بالا --- معادل GTX460 هم خود کارتای GTX485m - AMD 6970 و سری حدید AMD 6990m - GTX 580m هستن که اون قدرت رو دارن

arashdj71

کاربر سایت
Sep 29, 2006
76
با تشکر از pouya khan و triangels عزیز ! :d
راستش پویای عزیز من دارم میرم دانشگاه و مشکلم اینه که بدون گیم نیمتنوم زندگی کنم واسه همین باید بتونم همرام ببرمش ! وگرنه عقلم کم نبود اینقدر پول لپتاب بدم :(
حالا بنظرتون چیکار کنم ؟ من لزوما نمیخوام هر بازی ای که میاد روی ultra high بازی کنم ! همین highهم یه ۲ ۳ سالی جواب بده بسه ! لطفا بهم کمک کنید مردم از بسکی گشتم ! :(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
راستش پویای عزیز من دارم میرم دانشگاه و مشکلم اینه که بدون گیم نیمتنوم زندگی کنم واسه همین باید بتونم همرام ببرمش ! وگرنه عقلم کم نبود اینقدر پول لپتاب بدم :(
حالا بنظرتون چیکار کنم ؟ من لزوما نمیخوام هر بازی ای که میاد روی ultra high بازی کنم ! همین highهم یه ۲ ۳ سالی جواب بده بسه ! لطفا بهم کمک کنید مردم از بسکی گشتم ! :(
همون gx680 و envy17 و ge260dx جوابگوت هست برو جلو و نگران نباش هر سه تاشون لپتاپ های خوبی هستند دیگه ببین سلیقت چی میگه ;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آگر عشق Game هستی زیاد که من پیسنهاد میدم بودجه رو همون یه کوچولو ببر بالا همون Asus رو با GTX560m بگیر! میتونی راحت برای یک سال نیم و بیشتر طیف زیادی از بازی ها رو روی High بازی کنی و در کنارش هم یک لپتاپ داری با کیفیت ساخت بالا و سرعت و قدرت مناسب ! میمونه وزنش که اون هم دیگه باید بسازی اگر میتونی کنار بیای ! من خودمAlienware m15x که 4.55 kg بود حدودا با Adaptor - میبردم و میوردمش بعدا که فروختم Sager np7282 گرفتم که 6 کیلو خودش هست ! دوتا اداپتو 300 وات هم داره ... خودش کلا 30 دقیقه باطری نمیده بدون اداپتو ... نمیشه کنار اومد ... برا همین من خودم با 4 کیلو کنار اومدم ! باز خودت میتونی بری دستت بگیری و امتحان کنی چون بعضی ها اذیت میشن...در غیره این صورت باید بری سراع سبکتر مثل N53 از asus یا HP 6090 ... اما تو نظر من GTX560m خیلی برات راضی کننده تره با توجه به اینکه داری میگی 2-3 سال جواب بده ! وگرنه که برو سراع همون MSI ها که Pouya جان گفتن .... همنوطور که گفتن - راه میندازه ... نگران نباش! میتونی کنارش یک Ipad یا Tablet بگیری استفاده کنی یا یک لپتاپ خیلی ارزون کوچیک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر