مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببین دوست من شما که می خوای این همه هزینه کنی یه لپ تاپ با این قیمت بخری بهتره که این پول بزازی یه pc توپ بخری چون تو ایران تفاوت قیمت بسیار تو سری گیم هر شرکتی زیاده من 1ماه 2 هفته قبل رفتم یه g53jw-3de گرفتم2.400 که از همون اول خراب بود بعد چون به تعداد خیلی کم بود نشد عوض کنن و بعد یه عالم بگو مگو قرار شد یه نوش رو برام از دبی بیارن که اخر دو هفته پیش یه g53sw-3de با 200 تومن اضافه از من گرفتن به من دادن حالا بعد این همه اصلا قدزت زیادی تو اجرا بازی ها نداره مثلا تو the witcher 2 رو 1366 در 768 رو high با v-sync و ssao وanti-aliasing خاموش با یه مقدار overclock بازم فریم تا 20 و خیلی کم تا 17 و18 میاد حالا اگه یه pc بگیری با این بودجه یا شاید یکم بیشتر بتونی یه 580 بگیری که همه بازی ها رو له کنه حالا اگه بازم لپ تاپ در مورد مدل های انتخابی کلا gx ها رو ول کن چون ضعیفن و اون 560 هم فقط 10 % قوی تر از 460 که مثلا 30 میشه 33 ولی مسئله اینکه این msi ها FHD هستن و برای من حداکثر 1366 در 768 پس فریمی که در نهایت می گیری فرق چندانی نداره و در مورد قیمت اون موقع که من خریدم gt680 رو 3 تومن می گفتن و تا 2.8 هم چند وقت پیش ارزون شد حالا خودت حسابgt683 و gt780 چند در می یاد و بازم میگم ارزش انقدر پول دادن رو ندارن ولی اگه قیمت جهانی بودم مثلا 1500 تا 1900 می ارزید بازم اگه سوال داشتی بپرس
شما Driver ها رو Update کردید ؟ کارت GTX560m کارت معمولی برای بازی نیست و البته این هم اضافه کنم که بازی Witcher 2 هم بازی سنگینی هست... البته که حتی برای یک GTX460 خوده Desktop هم روی Setting بالای Ultra کم میاره !!! شما اگر خیلی بازی ها به غیره Dirt 3, Crysis 1 and 2 , Witcher 2 , Metro 2033 رو میتونی رو تنظمیات بالا اجرا کنی --- این عناوین رو باید روی laptop با GTX580, GTX485m, AMD 6970m, AMD 6990m اجرا کنی...کانفیگهای CrossFire, SLI هم که جای خود دارند و دیگه راحت فریم میدن... من Witcher 2 رو روی Ultra با Uber sampleing خاموش نزدیک 50 تا میگیرم
سلام
دوستانی که با لپ تاپ های MSI آشنایی دارن اگه میشه در مورده این 4 مدل یه توضیحی بدن ممنون میشم
====> GX780 GT780 GX680 GT683
اگه از قیمت هم خبر دارین بگین.. چون میخوام بخرم. ممنون
عمده فرقش توی کارت گرافیک هست GT555m , GTX560m و بالاترین مدل MSI در Gaming Edition ها هم GTX570m هست ... میتونی توی خوده سایت MSI نگاه کنی بغیه فرق هاش رو

• Like
Reactions: Nilooofar

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
عمده فرقش توی کارت گرافیک هست GT555m , GTX560m و بالاترین مدل MSI در Gaming Edition ها هم GTX570m هست ... میتونی توی خوده سایت MSI نگاه کنی بغیه فرق هاش رو
متاسفانه پولم به GX780 GT780 نمیرسه
به نظرت همین GX680 برایه بازی کردن رو یه گرافیکه خوب جواب میده یا نه؟
تا 1.5 بیشتر نمیتوننم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
متاسفانه پولم به GX780 GT780 نمیرسه
به نظرت همین GX680 برایه بازی کردن رو یه گرافیکه خوب جواب میده یا نه؟
تا 1.5 بیشتر نمیتوننم
نمیشه دقیق حدس زد ولی همه ی بازی های خوب امسال را میتونی رو تنظیمات مناسب اجرا کنی سال بعد هم جوابت را میده

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
به خاطره یه گرافیک چقدر قیمتا تغییر میکنه.. فکر نکنم گرافیکه gx680 به دردم بخوره
تمیدونم چی کار کنم..:(
بهترین کاری که میتونی بکنی با بودجه ی 1.5
1 تومنش را سیستم ببند 2 3 سال راحت بازی کن
500 تومنشو یه لپتاپ معمولی dell یا hp بردار:)
البته با همون 680 هم دو سال میتونی راحت بازی کنی البته نه رو تنظیمات ultra

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
بهترین کاری که میتونی بکنی با بودجه ی 1.5
1 تومنش را سیستم ببند 2 3 سال راحت بازی کن
500 تومنشو یه لپتاپ معمولی dell یا hp بردار:)
البته با همون 680 هم دو سال میتونی راحت بازی کنی البته نه رو تنظیمات ultra

حالا ultra نمیخوام.. یه گرافیکه خوبه رو به بالا بسه
نه اگه سیستم میخواستم همینی که دارم خوبه.. میخواستم همیشه همراهم باشه
شما برنده دیگه سراغ نداری؟ حالا به جز msi

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,185
نام
عارف واعظ قائمی
اقا حالا یه سوال شما جای من بودید اگه g53 داشتید می فروختید سیستم میگرفتید یا نگه می داشتید چون به نظر من اگه قرار نظرم عوض زود تر انتخاب کنم بهتره و الان قیمت g53sw-3de تو بازار چنده و یه سوال اینجا در مورد coolpad هم می شه مشاوره گرفت یا نه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اقا حالا یه سوال شما جای من بودید اگه g53 داشتید می فروختید سیستم میگرفتید یا نگه می داشتید چون به نظر من اگه قرار نظرم عوض زود تر انتخاب کنم بهتره و الان قیمت g53sw-3de تو بازار چنده و یه سوال اینجا در مورد coolpad هم می شه مشاوره گرفت یا نه
صد در صد قیمت g53 دقیقشو ندارم ولی مدله سه بعدیش نزدیک به 3 تومن میشه ب با همچین پولی میشه یه سیستم نابودگر بست >:)
در مورد کول پد چه سوالی داری ؟

---------- نوشته در 01:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:59 AM ارسال شده بود ----------

حالا ultra نمیخوام.. یه گرافیکه خوبه رو به بالا بسه
نه اگه سیستم میخواستم همینی که دارم خوبه.. میخواستم همیشه همراهم باشه
شما برنده دیگه سراغ نداری؟ حالا به جز msi
خوب اگه سیستم داری به نظرم همون n3sn بردار که تو هملشم مشکلی نداشته باشی
hp 6090 هست منتها پیشنهاد خودم همون asus هست

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,185
نام
عارف واعظ قائمی
حالا به نظر شما یه دست دوم رو چند می خرن من اول 1 ماه و نیم پیشg53jw-3de گرفتم 2.400 که خراب بود و برام با g53sw عوض کردن و یه 200 دیگه گرفتن ولی برا این یکی فاکتور ندادن بعد حالا اگه نفروختم می خوام یه cool pad خوب بگیرم overclock کنم یکم و اگه می شه یکی بگید من الان یکی از این مارک هم دارم cooler master notepal ax

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
حالا به نظر شما یه دست دوم رو چند می خرن من اول 1 ماه و نیم پیشg53jw-3de گرفتم 2.400 که خراب بود و برام با g53sw عوض کردن و یه 200 دیگه گرفتن ولی برا این یکی فاکتور ندادن بعد حالا اگه نفروختم می خوام یه cool pad خوب بگیرم overclock کنم یکم
لپتاپ را که نمیشه اور کلاک کرد عزیز من داغون میشه:)
اگم بحای بفروشی خوب ازت بخرن 2 الی2200 میخرن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
عزيز ببخشيد من ميخوام يه لپتاپ چيزي بگيرم فقط واسه اينترنتو idm و يه برنامه ps3 p roxy ميخواستم ببينم لپتاپ بگيرم يا ميني لپتاپ ؟يا تبلت اصلا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر