مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
Dell XPS L502-D
نظرتون راجب به این چیه ؟ مهدی جان همین مدلی که بالا زدم و دوستمون لینکشو داده توی سایتش نوشته بود فاقد صفحه کلید عددی ؟ یعنی چی ؟ :(
درضمن میخوام از زیگورات بگیرم نمایندگی اهواز

این هم مدل خیلی خوبی هستش. البته یه چند تا نقطه ضعف نسبت به مدل A داره، شامل بر نداشتن بلو-ری، هارد یه کم کوچک تر، و باتری 6 سل. ولی اینها خیلی مسائل مهمی نیستند و اگر محدودیت بودجه دارید این لپ تاپ کاملا انتخاب مناسبیه.

راستی فقط از زیگورات تحقیق کردید؟ زیگورات این قیمت ها سرش نمیشه ها! فکر کنم این لپ تاپ رو نسخه بدون بلو-ری با هارد 640 میده 1500! :blink:

کی برد رو هم همون طور که دوستان گفتند Dell XPS از اون کلیدهای عددی سمت راست کی برد (Numpad) نداره.

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دوستان این asus n53sv خیلی چیز بیستیه،بلو ری هم داره...ولی بدبختی قیافه نداره.این خواهره ما گیر داده میگه این مدل : Asus K53SV Ci7 نظرتون چیه؟تقریبا همه چیزی که اون مدل سری n53 داره اینم داره،منتها بلو ری نداره...رنگ بندیاشم خیلی متنوع است.
یه توضیحی دوستان بدین ممنون میشم اینکه چطوره؟

Altair9502

کاربر سایت
Jul 20, 2008
166
نام
عليرضا
بسیار لبتاب مناسبی هست sandybrige بودن ربطی به سوختن یا نسوختن نداره بلکه برمیگرده به طرز استفاده مردم حرف مفت زیاد میزنند;)

شما چرا و دلیلش هم ازشون میپرسیدی که یک داستان دیگه تحویل بدن!! :d- این حرف سودجویی کامل هست - Sandy-Bridge در حال حاضر جایگزین سری فبلی Clarsified هست به غیر از GulfTown که دارای دمای کمتر و سرعت بسیار بالایی هست - هیچ نگرانش نباش دوست عیزیز
ممنون دوستان >:d<

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بسیار لبتاب مناسبی هست sandybrige بودن ربطی به سوختن یا نسوختن نداره بلکه برمیگرده به طرز استفاده مردم حرف مفت زیاد میزنند;)
یه سری بود کلا مشکل داشت از سندی بریج ها
فک کنم اینایی که الان تو بازار هست اصلاح شده هست درست میگم؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان این asus n53sv خیلی چیز بیستیه،بلو ری هم داره...ولی بدبختی قیافه نداره.این خواهره ما گیر داده میگه این مدل : Asus K53SV Ci7 نظرتون چیه؟تقریبا همه چیزی که اون مدل سری n53 داره اینم داره،منتها بلو ری نداره...رنگ بندیاشم خیلی متنوع است.
یه توضیحی دوستان بدین ممنون میشم اینکه چطوره؟

ببین اگه پخش بلوری برات مهم نیست همون بگیر که خوشگل تره ولی به نظر من همونم قشنگه
ببین کلا اگه پخش مولتی مدیا و هم چنین زیبایی و کیفیت تصویر برات مهمه vaio بگیر

یه سری بود کلا مشکل داشت از سندی بریج ها
فک کنم اینایی که الان تو بازار هست اصلاح شده هست درست میگم؟

درسته الان مشکلی ندارن مگر به ندرت و بستگی به برند انتخابی

Last edited by a moderator:

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
برای Dell XPS چه فنی پیشنهاد می کنید؟
از کجا بخرم؟
از اینا که پایه هم داره تو بازار پیدا می شه؟
کیف هم اگر سراغ دارین بگین.

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
برای Dell XPS چه فنی پیشنهاد می کنید؟
از کجا بخرم؟
از اینا که پایه هم داره تو بازار پیدا می شه؟
کیف هم اگر سراغ دارین بگین.

اگه منظورت کولینگ هست که فتو فراوونه از 10 تومن هست تا 40 هزار تومن کیفم که ریخته تو بازار
میتونی به سایتی که برات pm میکنم یه سر بزنی:)

• Like
Reactions: amirf

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام دوستان یه نت بوک 10" و یه نوت بوک 13" خوب بین 500 تا 750 معرفی کنید که کارای شخصی و ... رو باهاش انجام بدم وDDR3 باشه
ممنون!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان یه نت بوک 10" و یه نوت بوک 13" خوب بین 500 تا 750 معرفی کنید که کارای شخصی و ... رو باهاش انجام بدم وDDR3 باشه
ممنون!

Asus Eee PC 1001PXD اینچ10 فاقد درایو
HP Pavilion dm3-1020 اینچ13
Dell Inspiron 4030-C اینچ 14

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
ببین اگه پخش بلوری برات مهم نیست همون بگیر که خوشگل تره ولی به نظر من همونم قشنگه
ببین کلا اگه پخش مولتی مدیا و هم چنین زیبایی و کیفیت تصویر برات مهمه vaio بگیر
راستش کیفیت تصویر برام مهمه،منتها بودجه من نیست...تازه سونی هم لپ تاپاش با همون سیستم asus مثلا n53sv گرون تر در میاد...اون مدل n هم فقط یه رنگ نقره ای داره که گویا باب میل نبود...
راستی،بلو ری رو نمیشه جدا مثه هارد اکسترنال به لپ تاپ وصل کرد؟ اگه میشه قیمتاش توو چه محدوده ایه؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
راستش کیفیت تصویر برام مهمه،منتها بودجه من نیست...تازه سونی هم لپ تاپاش با همون سیستم asus مثلا n53sv گرون تر در میاد...اون مدل n هم فقط یه رنگ نقره ای داره که گویا باب میل نبود...
راستی،بلو ری رو نمیشه جدا مثه هارد اکسترنال به لپ تاپ وصل کرد؟ اگه میشه قیمتاش توو چه محدوده ایه؟

چرا هست قیمتشم گرونه از 100 تومان هست به بالا

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
سلام بچه ها میشه چندتا مدل خوب از شرکت HP و Dell بگید که به کار روزمره مناسب باشه و قیمتش تا 750 ت بیشتر نباشه بگید بعدش پردازنده Core™ i3 داشته باشه حتما :d:d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام بچه ها میشه چندتا مدل خوب از شرکت HP و Dell بگید که به کار روزمره مناسب باشه و قیمتش تا 750 ت بیشتر نباشه بگید بعدش پردازنده Core™ i3 داشته باشه حتما :d:d

HP ProBook 4520s-F
Dell Inspiron 5110-D
Dell Inspiron 4030-C
اگه بیشتر برا گبم میخوای اون مدل hp بهتره:)

hossein_56

کاربر سایت
Jun 4, 2011
4
سلام
دوستان من قصد خرید یک لپ تاپ فوق العاده قدرتمند برای گیم و طراحی و... دارم ولی زیاد با انواع لپ تاپ آشنا نیستم ولی اینطور که دیدم لپ تاپ
HP DV6 6090 با این کانفیگ از همه لحاظ قوی ترینه و بهترین انتخاب برای گیم هستش:

پردازنده: Intel 2630QM 2.0 GHz Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 8GB DDR3
هارد دیسک: 1000 GB 5400 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 6770 DDR5 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED

به نظرتون لپ تاپ قویتر از این هم هست؟اگر هست لطفا معرفی کنید. قیمت و برند مهم نیست فقط میخوام جدیدترین و پر گرافیکترین بازیهای روز رو روی High به راحتی اجرا کنه.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
دوستان من قصد خرید یک لپ تاپ فوق العاده قدرتمند برای گیم و طراحی و... دارم ولی زیاد با انواع لپ تاپ آشنا نیستم ولی اینطور که دیدم لپ تاپ
HP DV6 6090 با این کانفیگ از همه لحاظ قوی ترینه و بهترین انتخاب برای گیم هستش:

پردازنده: Intel 2630QM 2.0 GHz Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 8GB DDR3
هارد دیسک: 1000 GB 5400 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 6770 DDR5 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED

به نظرتون لپ تاپ قویتر از این هم هست؟اگر هست لطفا معرفی کنید. قیمت و برند مهم نیست فقط میخوام جدیدترین و پر گرافیکترین بازیهای روز رو روی High به راحتی اجرا کنه.

بله لبتاب های alienware هست که اینجا ها به ندرت گیر میاد و قیمت هاشم 3. 4 میلیون هست
در کل اگه نظر من را میخوای لبتاب نیاز های گیمینگ را اونجور که باید بر طرف نمیکنه سیستم بگیری بهتره ولی اگه اصرار رو لبتاب داری اون مدلی که خودت انتخاب کردی خوبه
msi GE620-i7 هم خوبه g53jw از سری asus هم مناسبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر