مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
شما اگر امکان خرید sager رو داری شک نکن - از کجا میخوای بیاری؟ من بتونم بهتر راهنمایی کنم - من تو امریکا هستم - برای فروش لپتاپ کار میکنم ===
Asus g74SX با core i7 2620qm و GTX560m میاد
alienware با core i7 2620qm تا 2920xm (overclock to 4.5ghz داره و اننتخاب بین 17 و 18 انجیش - روی 17" شما 6970m - GTX460m داری برای انتخاب و روی 18 شما میتونی از AT 6970m CrossFire - GTX460m SLI استفاده کنی
Sager هم مدل np7180 از صفحه 3d داره تا 6970m - GTX485m و تا 32ram و SSD و تا 2920xm - این رو هم اشاره کنم که asus در ایران هست --- اما alienware رو باید سفارش بدی اگر 17 با 18 inches رو میخوای و برای sager هم فقط و فقط تنها راهش سفارش از US و المان هستش و یا singapore - که حدودا برای رسیدن به دستت تا ایران 1 تا 2 ماه زمان میبره - sager چون مثل Alienware m17x - Alienware m18x خیلی لپاپهای خاصی هستن توی مغازه برای خرید خیلی به مرور یافت میشه و بیتشر سفارشی هستن
--------------------------
--------------------------
اگر خیلی میخوای خرج کنی و بهترین و قویترین laptop gaming رو بخری میتونی روی np7280 sager حساب کنی - اما باید حدودا 3800 دلار خرج کنی- حالا به ایران برسه میشه 4.5 تا 5 تومن فکر کنم 0 این لپتاپ از cpu کامپوتر و رم بالا و 2 جای hard و کارتهای 6970m cross و GTX485m sli استفاده میکنه که میتونی عوضشون هم کنی
اون لپ تاپ که گفتید تو ایران با 4 میلیون گیر نمیاد؟ و تا کی قیمتش مناسب با بوجه من میشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون لپ تاپ که گفتید تو ایران با 4 میلیون گیر نمیاد؟ و تا کی قیمتش مناسب با بوجه من میشه؟
کدوم ؟ کلا همه ی مدلهای sager و alienware ایران نیست - توی مالزی . دبی و اونطرفا هم نیست - نزدیکترینش سنگاپور هست - (شاید مالزی alienware m15x و alienware m11x باشه)

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
سلام
من امروز یه لپ تاپ دل گرفتم مدل 5110 فروشنده 20000 تومن گرفت ویندوز 7 لایسنس ریخت گفت این ویندوزی که ریختم ارجیناله و فلان... راست میگه؟
بعد داخل جعبه چندتا سی دی باید باشه و برای چه کارین؟

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
سلام
من امروز یه لپ تاپ دل گرفتم مدل 5110 فروشنده 20000 تومن گرفت ویندوز 7 لایسنس ریخت گفت این ویندوزی که ریختم ارجیناله و فلان... راست میگه؟
بعد داخل جعبه چندتا سی دی باید باشه و برای چه کارین؟

امکانش هست درست باشه.شما آپدیت کنی دستگاه رو معلوم میشه لایسنس شدس یا کرک.
CD هم باید 2 یا 3 تا باشه که درایورهای دستگاه و یک سری برنامه توشونن

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
یه سیستم در حد 500 تا 600 Max
برای gaming . اینا نیست
زیبایی ظاهری خیلی مهمه و فقط کاربرد خونگی مد نظره!
اقایون لطفا سریع چون باسه یکی از اقوامه و امشب هم میرین!
خلاصه ابروم گیره اینه ,
دست گلتون درد نکنه.(میدونم اینجا تایپیک لپ تاپه ولی به خدا عجله دارم)

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
سلام

دوستان یه لپ تاپ میخواستم بیشتر برا فیلم باشه ورودی hdmi ساپورت کنه و full hd باشه در ضمن برا ی کارهایی مثل ساخت انیمیشن مناسب باشه . برند هم تر جیحا dell-asus-sony باشه. بودجه 1 میلیون و 500.

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام

دوستان یه لپ تاپ میخواستم بیشتر برا فیلم باشه ورودی hdmi ساپورت کنه و full hd باشه در ضمن برا ی کارهایی مثل ساخت انیمیشن مناسب باشه . برند هم تر جیحا dell-asus-sony باشه. بودجه 1 میلیون و 500.
ترجیحا اگه قصد سفارش داشتی
" کلیک "

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
یه سیستم در حد 500 تا 600 Max
برای gaming . اینا نیست
زیبایی ظاهری خیلی مهمه و فقط کاربرد خونگی مد نظره!
اقایون لطفا سریع چون باسه یکی از اقوامه و امشب هم میرین!
خلاصه ابروم گیره اینه ,
دست گلتون درد نکنه.(میدونم اینجا تایپیک لپ تاپه ولی به خدا عجله دارم)
نمی دونم هنوز به کارت میاد یا نه، ولی این صفحه رو یه چک بکن ببین چطوره؟ مشخصات کیسش خیلی منطقی و خوب نوشته شده. :)
سلام

اون فول اچ دی با این قیمت کار رو یه ذره سخت می کنه! اگر از فول اچ دیش می تونستی بگذری شاید Dell XPS L502 انتخاب خوبی بود با این قیمت.

ولی اگر فول اچ دی می خوای فکر کنم باید بزنی تو کار سونی که متاسفانه زیاد اطلاعات ندارم راجع به مدل هاش وگرنه می نوشتم.

بچه ها الان کمک می کنند. :)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
سلام ما یه لپ تاپ داشتیم که دیگه الان فسیل شده :d حالا قصد دارم یه مدل جدیدتر و بهتر بخرم در حد 1 میلیون تومان هم پول میدم پاش حالا دوستان چه مدلهایی رو پیشنهاد میکننن :-/

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
سلام ما یه لپ تاپ داشتیم که دیگه الان فسیل شده :d حالا قصد دارم یه مدل جدیدتر و بهتر بخرم در حد 1 میلیون تومان هم پول میدم پاش حالا دوستان چه مدلهایی رو پیشنهاد میکننن :-/

به نظر من:

1. توی فروش ویژه این فروشگاه لپ تاپ ASUS K52JV با قیمت 960 تومن خوب هستش.

2. اگر جرات اچ پی خریدن داری (خرابیش احتمالا زیادتر از لپ تاپ های دیگه است و گارانتی خوبی هم در ایران نداره) از لیست قیمت این فروشگاه مدل DV6 - 6050 هم با قیمت 1070 بسیار خوبه و خصوصا CPU اینتل i5 نسل جدید قوی، و همچنین کارت گرافیک فوق العاده ای داره.

اگر بری بازار حضوری بخری چونه هم می زنی و ارزون تر هم میدن. اگر تونستی تهران بیای برو پاساژ پارسیان توی خیابون ولیعصر، بین میدون ولیعصر و چهار راه ولیعصر. اگر هم نتونستی همین اینترنتی بخری بسیار بهتر از خرید از مغازه های شهرستانه.

• Like
Reactions: Saber

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
با سلام دوستان بهترین لپ تاپ تا 800 نهایتا 900 تومن چیه؟ برا بازی هم خوب باشه و خوش ساخت باشه لطفه راهنمایی کنید:d

پست قبلی من (2187) رو بخون. اگر بتونی 60-50 تومن روش بذاری و همون K52JV که توی پست قبلی معرفی کردم رو بگیری که عالیه (البته ممکنه توی بازار هم بشه چونه زد و ارزون تر از قیمت 960 گیر آورد).

اگر هم نشد لپ تاپ Acer 5742 اون مدلی که گرافیک GT 540M داره و سی پی یو i5 حدود 810-800 تومن هستش که نسبت به قیمتش عالیه (ولی ایسر هست و زیاد مطمئن نیست، اگه گرفتی طولانی باهاش بازی نکن و باهاش مهربون باش). :)

آخرین ویرایش:

riddickmybio

کاربر سایت
Jun 10, 2009
116
پست قبلی من (2187) رو بخون. اگر بتونی 60-50 تومن روش بذاری و همون K52JV که توی پست قبلی معرفی کردم رو بگیری که عالیه (البته ممکنه توی بازار هم بشه چونه زد و ارزون تر از قیمت 960 گیر آورد).

اگر هم نشد لپ تاپ Acer 5742 اون مدلی که گرافیک GT 540M داره و سی پی یو i5 حدود 810-800 تومن هستش که نسبت به قیمتش عالیه (ولی ایسر هست و زیاد مطمئن نیست، اگه گرفتی طولانی باهاش بازی نکن و باهاش مهربون باش). :)

واقعا لطف کردید اول قصد داشتم همون ایسر رو بگیرم ولی شنیدم زیاد مطمئن نیست یه نفر هم این مدل رو پیشنهاد داد Dell Inspiron 5110-B با این مشخصات پردازنده:
Intel 2410M 2.3GHz Core i5 2.90 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz
حافظه:
4 GB DDR3
هارد دیسک:
500 GB 5400 RPM
کارت گرافیک:
Nvidia GeForce GT525M 1024 MB UpTo 4096 MB این چطوره؟ اون مدلی هم که شما گفتید به نظر خیلی خوب میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر