مسابقه طراحی لوگوی بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Cookie Monster

کاربر سایت
Jun 19, 2012
37
نام
علیرضا
من نمیدونم این چه حرف زشتیه که تو فورم باب شده که هرکی یه طرح میزاره 4 نفر هی میان میگن وقتتونو الکی هدر ندید !!
این همه زحمت بی فایدست !!!

بخدا اینجا اکثریت میدونن در نهایت لوگوی مرتضی برنده نهایی خواهد شد.چند نفر از بچه هام کارشون خیلی خوب بود مثل kayne و چند نفر دیگه.....در واقع کار اولیه مرتضی رو دیدم پیشه خودم گفتم قطعا این طرح برنده نهایی خواهد شد.پس رقابت با لوگوی ایشون به نظر من بی فایدست..

بعضی هام فکر میکنن چون من وقت زیادی میزارم رو کارم پس میخوام 100% رقابت کنم برای اول شدن و تصاحب جایزه... اصلا اگه من 1 در 100 هزارم هم برنده شدم از مدیر سایت میخوام کل پول رو واریز کنن به حساب محک....پس من اگر 4 ساعت وقت میزارم روی کاری فقط و فقط برای سرگرمی و ایجاد تنوع هست نه برای رقابت...اون دوستمونم که امده گفته من میتونم تو 5 دقیقه اون طرح رو بزنم باید بگم واقعا افرین باید گفت به شما...شما خوب بزن شبیه اون طرح رو تو 5 دقیقه بزار اینجا مطمن باش من اولین نفری هستم که ازت تشکر می کنم.

چیزی که خیلی مهم هست این هست که اینجا در نهایت تمام کارها به عنوان یادگاری خواهد موند .

دوست عزیز ، من به کار مرتضی شک ندارم ، تعریف از خودم نمیکنم ولی کمی اعتماد به نفس داشته باشید ، مصطفی جان تجربه ای در ساخت لوگو نداره شما برای اینکه مطلع بشی دست بالای دست زیاد هست بیا باهم تو یاهو صحبت کنیم و نمونه کار بدم خدمتون !!

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
یه سری از دوستان رسمآ دارن والپیپر و Image طراحی میکنن!

اشکان جان چندین صفحه قبل گفتن که فرمت لوگوها باید PSD باشه و ترجیحآ PNG طراحی بشه و پشتش هیچگونه عکس یا رنگی نباشه و فقط لوگو باشه!

مثلآ الان این طرح یک لوگو محسوب میشه:

21_42.jpg

اما این طرح جزو دسته ی والپیپرهاست چون اولآ خیلی شلوغه و دومآ اصلآ به درد لوگو شدن نمیخوره! البته نمیخوام زحمت کسی رو زیر سوال ببرم. فقط میخواستم یه راهنمایی کنم. همه ی طرح ها قشنگن و براشون زحمت کشیده میشه اما دقت کنید طرحی که میزنید به درد لوگو شدن بخوره.

1_1321.jpg

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
یه سری از دوستان رسمآ دارن والپیپر و Image طراحی میکنن!

اشکان جان چندین صفحه قبل گفتن که فرمت لوگوها باید PSD باشه و ترجیحآ PNG طراحی بشه و پشتش هیچگونه عکس یا رنگی نباشه و فقط لوگو باشه!

مثلآ الان این طرح یک لوگو محسوب میشه:

21_42.jpg

اما این طرح جزو دسته ی والپیپرهاست چون اولآ خیلی شلوغه و دومآ اصلآ به درد لوگو شدن نمیخوره! البته نمیخوام زحمت کسی رو زیر سوال ببرم. فقط میخواستم یه راهنمایی کنم. همه ی طرح ها قشنگن و براشون زحمت کشیده میشه اما دقت کنید طرحی که میزنید به درد لوگو شدن بخوره.

1_1321.jpg

من اصلا این طرح رو برای لوگو نزدم..از طرح اتیش به این ور هیچ کدوم برای لوگو طراحی نشده..هر شخصی میدونه این طرح بدرد لوگو نمیخوره...صفحه قبل توضیح دادم.

واسه تنوع چند کار والی قرار دادم..ایشالا چند نمونه لوگو دیگه هم قرار خواهم داد.

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
^^ O RLY ؟ (.:عکس همون جغد معروفه:.)

Attachments

• 43109190666505960174.jpg
    43109190666505960174.jpg
    96.2 KB · مشاهده: 166

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
من نمیدونم این چه حرف زشتیه که تو فورم باب شده که هرکی یه طرح میزاره 4 نفر هی میان میگن وقتتونو الکی هدر ندید !!
این همه زحمت بی فایدست !!!

بخدا اینجا اکثریت میدونن در نهایت لوگوی مرتضی برنده نهایی خواهد شد.چند نفر از بچه هام کارشون خیلی خوب بود مثل kayne و چند نفر دیگه.....در واقع کار اولیه مرتضی رو دیدم پیشه خودم گفتم قطعا این طرح برنده نهایی خواهد شد.پس رقابت با لوگوی ایشون به نظر من بی فایدست..

بعضی هام فکر میکنن چون من وقت زیادی میزارم رو کارم پس میخوام 100% رقابت کنم برای اول شدن و تصاحب جایزه... اصلا اگه من 1 در 100 هزارم هم برنده شدم از مدیر سایت میخوام کل پول رو واریز کنن به حساب محک....پس من اگر 4 ساعت وقت میزارم روی کاری فقط و فقط برای سرگرمی و ایجاد تنوع هست نه برای رقابت...اون دوستمونم که امده گفته من میتونم تو 5 دقیقه اون طرح رو بزنم باید بگم واقعا افرین باید گفت به شما...شما خوب بزن شبیه اون طرح رو تو 5 دقیقه بزار اینجا مطمن باش من اولین نفری هستم که ازت تشکر می کنم.

چیزی که خیلی مهم هست این هست که اینجا در نهایت تمام کارها چه خوب چه بد به عنوان یادگاری خواهد موند .

Bazicenter Diamonds

1_1321.jpg

این یکی والپیپیره (:d) به گرد پای قبلی (نئونه) نمیرسه .
اون محشر بود . خیلی والپیپر خوبی بود . به قول آقا فری (قهوه ی تلخ) دمت وییییژ :d
به نظر من سایت باید یه سری والپیپر بسازه با استفاده از افرادی چون شما .
واسه تیلیغات خیلی عالیه و اگه سایت رو به زبون اینگلیسی هم بنویسن (ماشالا اینجا مترجم زیاد داریم) ، از این والپیپر ها که توش هم انگلیسی نوشته و هم فارسی آدرس سایت هم هست ، بزنین ، سایت میره واسه جهانی شدن .
اون اولش هم مثل سایت Activision انتخواب کنی زبون رو . بنده شخصا ، کتبا ، رسما از مدیران سایت خواهش می کنم که به این جهانی کردن سایت به وسیله ی دو زبانی (یا بیشتر) کردن و تبلیغات و یا روش هایی که بنده بلد نیستم خودتون باید روش کار کنین ، توجه شدید کنن و اونوقت تبلیغات هم می پذیرین و کلا کیفیت سایت بالا میره .;)

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام
چون فرمت رو از PNG دادم به Jpeg کیفیت افول کرد :D حجم PSD ـش هم 32 مگ هست نمیشه ضمیمه کرد
به قول دوستان ایبیلیتی ( قابلیت ) این رو هم داره که مثلا " ی " بازی جابجا شه ( برعکس و ... ) یا اینکه " س " سنتر خطی بشه یا کل متن رنگولی بشه
کلا یجوری ساده طراحیش کردم خیلی کارا میشه باهاش کرد :D لوگوی خودمم اختصاصیه ;;)

38854768001769653186.jpg

Attachments

• Final3.jpg
    Final3.jpg
    70.2 KB · مشاهده: 14

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
@ SADOW :

بعد 27 صفحه بالاخره یه طرح دیدم که خوشم اومد ، انصافاً عالی کار شده هم ایدهو فکر پشتش هست هم فوق العاده ساده و زیبا طراحیش کردی . . .

از نظر من بدون کوچکترین شک و تردیدی بهترین لوگو تا به اینجای کار .

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
سلام
چون فرمت رو از PNG دادم به Jpeg کیفیت افول کرد :D حجم PSD ـش هم 32 مگ هست نمیشه ضمیمه کرد
به قول دوستان ایبیلیتی ( قابلیت ) این رو هم داره که مثلا " ی " بازی جابجا شه ( برعکس و ... ) یا اینکه " س " سنتر خطی بشه یا کل متن رنگولی بشه
کلا یجوری ساده طراحیش کردم خیلی کارا میشه باهاش کرد :D لوگوی خودمم اختصاصیه ;;)

38854768001769653186.jpg
اگر نقطه نذاشته بودی نمیشد فرقی بین (ر)و(س)و(ت) و کلا همه ی کلمه ها پیدا کرد :dاین طرح رو باید بدی شهرداری واسه پل هوایی!:d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
@™SHADOW
شما که اینقدر قشنگ طراحی کردی همین ایده هایی که گفتی مثل جابه جا کردم حرف هم پیاده کن ...

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
نمی دونم چرا ولی کیفیت عکسا وقتی پیوست می کنم خیلی بد میشه! برای همین مجبور شدم یه جای دیگه آپ کنم.
اینم لوگوی من: (همه چیش قابل تغییر+می تونم حجمشو کلی کمتر کنم الان چون عجله داشتم نشد!)
لوگو مفهومی هست!
دوستان لطفا نظرتون رو بگید.

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
:d:d:d:d:d

Attachments

• hyrdreusmtpt2cv5ic8z.jpg
    hyrdreusmtpt2cv5ic8z.jpg
    77.9 KB · مشاهده: 25
  • tkjaeua74nwi66mpoaeu.jpg
    tkjaeua74nwi66mpoaeu.jpg
    55.1 KB · مشاهده: 25

Cookie Monster

کاربر سایت
Jun 19, 2012
37
نام
علیرضا
اینم از لـــــوگو ایده حدودا 10 روز وقت برد تا ایده رو کــامل کنم ، استایل هم 5 ســاعت این استایل خودم هست ولی تا شب با استایلی رو که امیر حسین درست میکنه هم میزارم ‍‍‍‍‍‍‍!!!!!

Attachments

• BC.jpg
    BC.jpg
    85.8 KB · مشاهده: 89
آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر