مسابقه طراحی لوگوی بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اِی روزگار.:d من یه ایده دارم ولی چون قوتوشاپ بلد نیستم نمیتونم عملیش کنم.:d به هرکسی میگیم یکم یاد بده نمیده.:d

اگه من ایدمو عملی میکردم باید درِ تاپیکو تخته میکردین.:d

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
منم ایده عالی دارم . ولی فتو شاپ بلد نیستم . چون قبلن خیلی طرح میزدم . ولی فتو شاپ بلد نیستم .

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
إ امیر حسین فونت قاپی میکنی؟ :D
تا اینجا این بهترین بوده بنظرم.
فونت قاپی چیه پسر :D

بعد اینکه طرحمو گذاشتم، تازه نشستم کل صفحات تاپیک رو دیدم. MJ_Colors از فونت های معروف Serif فارسی هست :D

مخلصیم :p

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
فونت قاپی چیه پسر :D

بعد اینکه طرحمو گذاشتم، تازه نشستم کل صفحات تاپیک رو دیدم. MJ_Colors از فونت های معروف Serif فارسی هست :D

مخلصیم :p
آقا اگر همین طرح رو تو یه دایره بندازی و تو حاشیه هم اون شعار رو بنویسی بد نمیشه !:d
البته خیلی ظرافت میطلبه !:d

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
دوستانی که میپرسن این لوگو ها با چی طراحی میشن بدونن که برنامه برای طراحی لوگو زیاد داریم اما بیشترشون محدود هستن و دست طراح توشون باز نیست. تنها برنامه ای که دست طراح میتونه توش خیلی باز باشه Photoshop هست. طراحی لوگو با Photoshop هم کاره ساده ای نیست که یه سری از دوستان میگن راهنمایی کنید تا ما هم بسازیم! خودش یه آموزش مفصل داره این کار! تا الان طرح Morteza ، اون دوستمون Kayne (اگه درست نوشته باشم :d) و Insomniac از نظر من از همه بهتر بوده. البته همه ی دوستان زحمت کشیدن ولی یه سریا بیشتر تر زحمت کشیدن :d

هر چه ساده تر قشنگتر. نه خیلی ساده نه خیلی شلوغ. یه چیزی باشه خودتون جای مدیریت بودین دلتون بیاد بذارید سر در صفحه اصلی پربیننده ترین سایت بازی خاورمیانه.

مرتضی اشتباه نکن! :d بزرگترین سایت فارسی زبان خاورمیانه یه جا دیگست! :d تازه زیره لوگوش هم نوشته مرجع ُ این صحبتا ! :)) Lol ! هنوز نفهمیدی مرتضی ؟! :d

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
نرم افزار که زیاده ولی illustrator ، corel و photoshop اصلی ترین و پرکاربردترین ها هستن که باز هرکدومشون واسه یه کار مناسب ترن ، گرچه با اومدن illustrator یه مقدار Corel به حاشیه رفته . . .

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اِی روزگار.:d من یه ایده دارم ولی چون قوتوشاپ بلد نیستم نمیتونم عملیش کنم.:d به هرکسی میگیم یکم یاد بده نمیده.:d

اگه من ایدمو عملی میکردم باید درِ تاپیکو تخته میکردین.:d

منم ایده عالی دارم . ولی فتو شاپ بلد نیستم . چون قبلن خیلی طرح میزدم . ولی فتو شاپ بلد نیستم .

صرفاً در حد یک پیشنهاد:

من برای واتر مارک عکسام، طرح واتر مارکم رو روی کاغذ پیاده کردم، دادم به گرافیست دوم سایت برام با PS کاراش رو انجام داد، شما هم اگر انقدر به طرحتون مطمئنید به نظرم حداقل طرحتون رو بکشید اسکن کنید کم نیستند کسایی که این دورور PS بلدن و میستونن کارتون رو درست کنند.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
صرفاً در حد یک پیشنهاد:

من برای واتر مارک عکسام، طرح واتر مارکم رو روی کاغذ پیاده کردم، دادم به گرافیست دوم سایت برام با PS کاراش رو انجام داد، شما هم اگر انقدر به طرحتون مطمئنید به نظرم حداقل طرحتون رو بکشید اسکن کنید کم نیستند کسایی که این دورور PS بلدن و میستونن کارتون رو درست کنند.
متاسفانه همون اسکنشم نداریم.البته داریم سی دی هاش نیست و برنامش موجود نیست تا کامپیوترو بشناسه.

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
به عنوان اولین کار در طول عمر گیمری چطوره ؟ :))
64kt4xuzw2ufokk5g4ml.png

Attachments

• BC.rar
    60 KB · مشاهده: 17

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
همه با mj_color درست کردن !؟ :D منم از خودمو میزارم از قافله عقب نمونم ولی این طرح نهایی نیست :D >:d<

71054671558673481029.png
[/QUOTE]

البته هنوز در دست تغییره و دست کارشناسانه :D

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
دوستاني كه فك ميكنن كاراشون اگه پياده بشه ،خوب درمياد ،يه اسكن يا عكس (خرج اسكن توي يه كافي نت 200 -500 تومن) بزارن ،آقا مرتضي لطف كردن گفتن واستون پيادش ميكنن (البته به نظرم اگه واقعا كار خوبي بود اين كارو ميكنن ،خودشونم حتما يكي از داورا هستن پس بهتر ميدونن كار ارزش داره يا نه) خودم هم وقتي كارم سبك تر شد، هم چنتا كار ميزارم و سعي ميكنم توي اجراي كاراي دوستان كمك كنم.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اینا خوبن مرتضی؟
من فتو شاپ بلد نیستم وگرنه عمق میدادم به دندونه هاش و میا وردمشون بالا....طوسی شون میکردم..قشنگ میشد نه؟!
نقطه های قرمز براق!:>b-)

Attachments

• DSC_0039.jpg
    DSC_0039.jpg
    103 KB · مشاهده: 103
  • DSC_0040.jpg
    DSC_0040.jpg
    46 KB · مشاهده: 77
  • DSC_0041.jpg
    DSC_0041.jpg
    88.7 KB · مشاهده: 94

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
موبایلت دوربین نداره ؟! با اون عکس بگیر آپلود کن :) ...

ببینیم چی میشه.

آخه خلاقیت روی کاغذ کشیدن رو هم ندارم.من دو تا ایده دارم ، اونارو مطرح میکنم تا دوستان شاید بهره ای بردن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر