مسابقه شخصيت برتر ...

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
نه دیگه اینجوری بدجوری نامردیه ولی جدا من تا حالا ندیده بودم یکی تاپیک بزنه بعد تا دو سه روز بهش سرنزنه.
کجایی freedom جان.

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
توی این مسابقه هر کس باید چهار شخصیت مخصوص خودش رو انتخاب کنه یا نه ،همه میتونن به طور مثال دانته رو در لیست خود قرار بدن؟:confused:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خب . آقايون ببخشين . علت اينكه ديروز نيومدم اين بود كه يه چند ساعتي برقمون قطع بود . خب حالا اومدم . قبل اينكه شخصيتهاي انتخاب شده تا به اينجا رو معرفي كنم بهتره يه چند نكته رو متذكر بشم . و قبل از اون بگم كه من حال ندارم نقل قول و اينا بزنم . شما بخونين . جواب همه رو دادم :

1) اين مسابقه بر اساس قابليتهاي منحصر به فرد شخصيتهاست . مثلا : راه رفتن روي ديوار پرنس ، اسلو مويشن مكس پين ، از ديوار بالا رفتن سم فيشر و ... . پس بنابراين قابليت هايي مثل مرام و معرفت و مردونگی و غیرت و تعصب و باور پذیر بودن نقش حساب نيست . البته زرنگي و هوش بالا رو ميشه به حساب آورد .

2) منظورم از شخصيتهاي بازي همونجوري كه اكثرا فهميديد شخصيت شماره يك هست . بنابراين اون زنيكه! تو nfs يا بقيه موارد حذفه ...

3) مسابقه پا بر جاست و سر كاري نيست .

4) هر كسي ميتونه هر شخصيتي خواست رو برداره و يا چند تا شخصيت رو انتخاب كنه . چون طرفداراي يه شخصيت زيادن .في الواقع اينكه كي چه شخصيتي رو انتخاب ميكنه مهم نيست . مهم اينه كه تو دلش چيه! البته كسي كه شخصيتي رو معرفي ميكنه و اونو براي مسابقه كانديد ميكنه ، حتما بايد در مورد اون شخصيت تو مسابقه پست بده . پس لطفا شخصيتي رو انتخاب كنين كه بتونين باهاش به رقابت بپردازين . نه اينكه يكي رو واسه دلتون بگيد . يه مثال بزنم شايد بهتر بگيرين موضوع رو :
به طور مثال يكي ، دو شخصيت سم فيشر و ماريو رو معرفي ميكنه . وقتي مسابقه سم فيشر شروع شد ميتونه پست بده و اونجوري كه چند لحظه ديگه ميگم ازش طرفداري كنه . ميتونه هم اين كار رو نكنه ، چون طرفداراي سم فيشر خيلي زيادن . اما وقتي كه مسابقه ماريو شروع شد بايد در موردش پست بده . مگر اينكه چند نفر ديگه هم در مورد ماريو پست بدن . پس بازم ميگم لطفا شخصيتي رو كانديد كنين كه حداقل 4 قابليت منحصر به فرد داشته باشه و بتونين باهاش در اين ميدان بجنگين .
البته با اين كار يعني انتخاب چند شخصيت ميتونيد يه برنامه ريزي هايي براي رسيدن ، شخصيتي كه واقعا عاشقش هستيد ، به فينال انجام بديد . و في الواقع موانع رو از سر راهش بداريد . يعني كسي كه عاشق سم فيشره ميتونه با دادن پستهاي مناسب در مسابقات پرنس يه كاري بكنه كه مثلا سم و پرنس با هم مسابقه ندن . اينجوري هيجان كار دوچندان ميشه .

5) در هر پست يه قابليت رو ميگين . تكرار هم نميكنين . چند پست هم نميتونين پشت سر هم بزنين . در هر مسابقه ميتونيد يكي و تنها يك شخصيت رو انتخاب كنيد و در مورد قابليتهاش پست بديد و به هيچ وجه نميتونيد در مورد هر دو شخصيت شركت كننده در اون مسابقه پست بديد . همون طور كه گفتم ميتونيد در همه مسابقات شركت داشته باشين و پست بدين .

5/5) يه چيز ديگه . راستش فكر نميكردم اينقدر استقبال كنين . دمتون گرم . و البته هر كسي كه از اين قوانين مخصوصا شماره 5 تخطي كنه مجرم در مسابقات بوده و از دور مسابقه كنار ميره . در اين حالت هر پستي كه بده به حساب نيومده و اگه مديران هم پاك كنن پست هاش رو كه چه بهتر .

6) برم سر اصل موضوع . مسابقه بعد از اين كه تمام 32 شخصيت انتخاب شدند شروع ميشه . عين جام جهاني . گروه بندي ميشه . در هشت گروه 4 نفره . و هر دو شخصيتي كه امتياز بيشتري داشته باشه ميره مرحله بعد و همين طور ادامه ميديم تا فينال . نحوه مسابقه هم اين طوره كه شما بايد قابليتهاي منحصر به فرد شخصيتتون رو بگين . يعني مياين و موقعي كه مسابقه شخصيت مورد نظرتون هست توش شركت ميكنين (البته اگه شخصيت مورد نظرتون هم نبود ميتونين پست بدين ) . فرض كنين مسابقه بين پرنس و سم فيشر باشه . يكي ميگه سم از ديوار ميره بالا . يكي ديگه ميگه پرنس رو ديوار راه ميره و به همين ترتيب . و بعد از يه روز (شايد بعدا با نظر شما بيشتر بشه طول مسابقه) كه شما قابليتها رو گفتين و روي حريف رو كم كردين تعداد قابليتها شمرده ميشه و هر كدوم بيشتر باشه برنده محسوب ميشه و 3 امتياز ميگيره . البت واضح و مبرهنه كه اگه مساوي بشن قرعه كشي و اينا نداريم . ميريم سر بقيه موارد و يكي از اين موارد امتياز سايت گيم اسپات به اون بازيه . پس ملتفت شدين ديگه . بازم ميگم . همون جور كه ديديدين شخصيتي كه قابليت خاصي نداشته باشه در اين مسابقات حرفي براي گفتن نخواهد داشت . پس شخصيتهاي مناسب رو كانديد كنين ...

در آخر بازي جوانمردانه رو رعايت كنيد!!!

---
اگه سؤالي داشتين بگين تا جواب بدم . من هر بيست و چهار ساعت يه بار آن ميشم . اينو گفتم كه هي نپرسين من كجا رفتم .

اين هم شخصيتهايي كه تا به اينجا انتخاب شدن :

پرنس
مكس پين
سم فيشر
كين
دانته
اسنيك
اسپايدر من
هيتمن
لارا كرافت
بتمن
كراتوس
كارل جانسون
ساب زيرو
پانيشر
آلتير
كين

تا اينجا 15 تا شدن . هر كدوم كه شخصيت اول بازيها نيستن رو بگيد تا حذف كنم چون يه سريشون رو خودم نميشناسم ( حتي معروفهاشون رو هم نميشناسم . چون كنسول باز نيستم . مثل رزيدنت اويلي ها) در ضمن كمبد رو فراموش نكنين .

آقايون هر كس يه عكسي از اين شخصيتهايي كه تا اينجا معرفي شدن به من بده ممنونش ميشم . البت بنويسين كدوم عكس مال كيه كه من گيج نشم . دمتون گرمك!!!

مثل هميشه سربلند باشيد
باي تا هاي
رضا ...

آخرین ویرایش:

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
خوب اینطور که زوایای مسابقه مشخص شد من تو این مسابقات هیچ جایی ندارم:(:cheesygri من مهمترین معیارام برای انتخاب کاراکتر نزدیک بودنشون به واقعیته. اینکه پرنس رو دیوار میدوه و زمان رو به عقب برمیگردونه یا زمان رو کند میکنه رو حتی حسین رضازاده هم نمیتونه انجام بده اونوقت من چطور باهاش همزاد پنداری کنم.:confused:
نمیدونم چی پیش میاد اما امیدوارم بحثتون به بیراهه نکشه و مراقبت شدید از این تایپیک بشه. چون ممکنه از این بحثها زیاد پیش بیاد که مثلا اگه پرنس ماله الان بود میرفت یدونه از اون دوربینای سم فیشر هم میخرید تا تو شب هم بتونه ببینه:eek:
امیدوارم موفق باشید:love:

solid

کاربر سایت
Jul 31, 2006
7
شیوه مسابقه خوبه ولی زیاد جالب به نظر نمیرسه چرا که مصلا پرنس نمیشه با اسنیک مقایسه کرد اسنیک تا بیاد اسلحشو در بیاره گردش قطع شده:mad: و اینجور منصفانه اگه شخصیت های شبیه به هم مسابقه بدن بهتره مثلا اسنیک سم فیشر:cheesygri

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
شیوه مسابقه خوبه ولی زیاد جالب به نظر نمیرسه چرا که مصلا پرنس نمیشه با اسنیک مقایسه کرد اسنیک تا بیاد اسلحشو در بیاره گردش قطع شده:mad: و اینجور منصفانه اگه شخصیت های شبیه به هم مسابقه بدن بهتره مثلا اسنیک سم فیشر:cheesygri
ببينيد . مسابقه اينجوري نيست كه ما بگيم دو تا شخصيت وايسادن با هم دوئل ميكنن كه . ما ميخوايم با اين كار بفهميم كدوم شخصيت رو بازي سازان با قابليت هاي بيشتري درست كردن و بين بچه ها طرفداراي بيشتري داره . كه اين آخري رو قشنگ از روي پستها ميشه فهميد . في الواقع اينجا دنياي مجازيه پس اينقدر سخت گير نباشيد .اگه شخصيت ها كامل بشن مسابقه خيلي جالبي ميشه . من اينو قبلا امتحان كردم . خوبه . بازم ميگم دنياي مجازي با واقعيت فرق ميكنه . شما شخصيت ها رو بگين بقيش با من ....
-----------
در ضمن من دارم روي يه طرح كار ميكنم كه اگه بشه يه ليگ راه بندازيم ...

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
پرنس
مكس پين
سم فيشر
كين
دانته
اسنيك
اسپايدر من
هيتمن
لارا كرافت
بتمن
كراتوس
كارل جانسون
ساب زيرو
پانيشر
آلتير
كين
واقعا باید آفرین گفت به این نوع انتخاب شخصیت ها
اول از همه از کی تا حالا اسپایدر من شده شخصیت بازی درسته که بازی هایی با حضور اون داشتیم اما به هیچ وجه نباید روش به عنوان شخصیت توی این مسابقه حساب کرد مثلا الان خیلی از شخصیت های کمیکی دیگه هم باید باشن مثل وولورین یا بتمن یا حتی سوپر من یا واند وومن یا جانی استورم یا کاپیتان آمریکا
اما اگر بخوایم (بخواین) کار اصولی بکنین اینجور شخصیتا حذفن البته پانیشر و بتمن هم طبق این قاعد حذفن
افرادی مثل لینک ، ماریو ، کلود استرایف ، سفیروث یا حتی اسکوال لیون هارت یا افراد دیگه ای مثل کریس ردفیدل مثل اینکه اصلا جایی در این رتبه بندی شما ندارن
رازیل چی ؟
اصلا چه معنی می ده یه شخصیتی مثل الطیر که هیچی ازش نمی دونین رو انتخاب کنین تو این ماجرا
دفعه ی بعد سعی کنین اصولی کار کنین
شخصیت های جاودانه ای مثل سونیک ، پکمن ، هوارانگ از تکن یا اسکورپیون از مورتال کامبت کجا رفتن یا جیل والنتاین کجاست
ببینم لئون کندی که احیانا آدم نیست
ریمن چی اونو یادتون رفته . خیلیای دیگه هستن از دخترا می شه کیت آرچر رو اسم برد . افرادی مثل توماس آنجلو رو هم احتمالا نمیشناسین . Donkey Kong چی اونم نمی شناسین
مستر چیف چی اونم احتمالا فراموشتون شده . سموس آران چی حالا دیگه Kirby و Yoshi و در دیگر اراذل و اوباشه نینتندو رو دیگه بیب خیال
اگر بخواین به حرف من گوش کنین اون لیستتون می شه این که همش یازده تاس دفعه ی بعد که خواستین یه کاری بکنین اصولی باشه حالا نیاین اردک های سونی رو وارد ماجرا کنین
پرنس
مكس پين
سم فيشر
كين
دانته
اسنيک
هيتمن
لارا كرافت
كراتوس
كارل جانسون
ساب زيرو
راستی این ماجرای چهار توانایی دیگه چیه بابا خیلی راحت بدون اینکه پست الکی زده بشه مسابقات رو به صورت دو شخصیت مقابل هم برگزار کنین (قرعه کشیش هم بدین به یکی که اطمینانین دارین بهش) بعد اینجا بچه ها میان طرفداریشون رو از یه شخصیت می گن مال هر کی به ده تا رسید برندس و میره مرحله بعد بعد هم یکی از مدیرا میاد پست های اضافی رو پاک می کنه و می گه توی یه پست اعلام می کنه که این یارو برنده شد و رفت مرحله بعد
یه راه متمدنانه هم وجود داره اونم اینکه بعد از اینکه شخصیت ها رو توی این تاپیک انتخاب کردیم لیستش رو بدیم به مدیرا و اونا خودشون قرعه کشی کنن بعد هر روز یه نظر سنجی تو سایت بزارن در مورد این مبارزه این طوری خیلی راحت و کاملا رسمی این کار انجام می شه و خیلی هم معتبر تره البته اگه بعضیا سعی نکنن با چند ID مختلف شخصیت خودشون رو اول کنن
----------
بهر حال این نظر من بود
هر طور دوست دارین باهاش برخورد کنین
فقط یکبار به این چارت که مال GF ه توجه کنین
http://www.gamefaqs.com/poll/cb5_bracket.php

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
منم دوست دارم تو این مسابقه شرکت کنم . ولی می خوام بگم که هر چقدر تعداد و نوع شخصیت ها متنوع باشه بازم نمی تونیم چهار تا گروه هشت تایی (مثل جام جهانی) برای شخصیت ها درست کنیم .
خب ببیبنید (این فقط نظر شخصی منه ) اگه بخواییم واقعا" بدون نقص دو تا کاراکتر رو با هم مقایسه کنیم حداقل کاری که باید از قبل انجام بدیم اینه که سبک بازی و موقعیت دو کاراکتر (یا چند کاراکتر) نزدیک به هم باشه . می دونم کار سختیه ولی این جوریه که ما می تونیم توانایی های دو نفر رو با هم مقایسه کنیم .
خوب اگه ما بخواییم یه کاراکتر بازی وارکرافت رو با یه کاراکتر FPS تو یه گروه قرار بدیم نه اولی خوب محک می خوره نه دومیه .
اگه به یاد داشته باشید یه همچین کاری تو کلیک (ضمیمه ی روزنامه ی جام جم ) انجام شد . به نظرم اون کار خوب بود می تونیم کاری رو شبیه اون انجام بدیم .

::::::::::::

پیشنهاد من اینه که بیایم گروه بندی رو بر اساس سبک ها قرار بدیم . هر سبک یک گروه . مثلا" سبک اکشن سوم شخص می تونه (برای این که گروه ها زیاد نشن) Crazy-style رو زیر مجموعه ی خودش داشته باشه . شخصیت هایی مثل سونیک یا ماریو و ... هم می تونن تو یه گروه قرار بگیرن .
منم با سینا موافقم شخصیت ها باید ذاتا" متعلق به بازی باشن . اگر بخواییم کامیک ها فیلم هایی که به علت شهرت داستان یا فیلم یا برای فروش بیشتر فیلم ساخته شدن رو هم در نظر بگیریم تو بازی ارباب حلقه n هیرو هست ...

یه بار دیگه بگم که فقط نظر شخصیم رو گفتم . حالا با " گروه بندی براساس سبک " موافقید ؟

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
من که هیچی ازش نفهمیدم . یکی منو بفهمونه دوست دارم شرکت کنم

در ضمن اگه این تاپیک به بخش مباحث گوناگون بره که پستاش شمرده نشه خوبه اون وقت دیگه راحتن برو بچز

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
منم با گروهبندی سبکی موافقم .
درسا مثل کیلک .
بعد تعداد آرای بهترین هر سبک رو بشمارین و با مقایسشون با هم بهترین ( قهرمان قهرمانان ) رو مشخص کنین .
=====
درباره قابلیتهای هر شخصیت هم باید قدرتهای خودش رو حساب کنیم .
مثلا پرنس رو میشه گفت با خنجر مخصوصی که داره زمان رو کند میکنه . ولی درباره مکس پین نمیشه این رو گفت . اون قابلیتیه که بازی در اختیارمون قرار میده . ( متوجه منظورم میشین ؟ )

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
لطفا شخصیت هایی که فقط برای بازی های کامپیوتری
هستند در مسابقه شرکت بدید .
آخه اسپایدر من هم با اون بازی های بی خودش که اومده بود هم
شد شخصیت .
بیشتر دقت کن freedoom جان .
:cool: :cool:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
خب چه خبرا از مسابقه ؟
من منتظرم یکی از شخصیت ها رو معرفی کنم ...
رضا جان پیشنهاد گروه بندی بر اساس سبک رو قبول داری ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر