مسابقه بهترین شمشیر زن بازیهای سال

به کدام شمشیر زن رای میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
مسابقه تموم شد.دانته 17 بر 7 سفیروث رو برد

اوه اوه دانته زده سفیروث رو له کرده.ماشاالله.

مسابقه بعدی رو ساعت نه میزارم
این هم یه نمونه جر زنی!!!! اما اصل ماجرا اینه:
دانته زیر پای سفیروث لگد مال شد!!!! اصلا کار به فایت نکشید! بدبخت افتاد به پای سفیروث تا کف پاشو ماچ کنه. سفیروث هم زیر پاهاش لهش کرد!!!:cheesygri:cheesygri

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
خدایی اصلا عادلانه نیست!

انتخاب ها بیشتر بر اساس علاقه دوستان نسبت به کارکتر هاست تا مهارتشون در شمشیر زنی.مثلا در مسابقه بین Dante و Vergile دوستان به Dante رای میدادن در صورتی که ورژیل ماهر تر هست و تو خود بازی هم میگه که دانته مهارتش کمتر از ورژیله!

سفیروث هم خداییش خدای شمشیر زنی هست و مثل یک افسانه هست , ولی باید دانته پیزوری ببرتش!!

اصلا یدونه مسابقه بین Cloud و Dante راه بنداز برو بکس رو جمع کنم به Cloud رای بدیم دانته خز شه!:laughing:

پ.ن:من چرا نمیتونم رای بدم؟ همش ارور میده!

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
Dante از Sephiroth برده (!):eek:
من نمي دونم وقتي 99.9% كاربرا اصلا Sephiroth رو نميشناسن ديگه اين بحث controversial واسه چيه;)
ولي اصولا اينجوريه كه Dante تا مي خواد دلقك بازي هاشو شروع كنه و كركري بخونه Sephiroth با Masamune يه Quickdraw ميزنه و اون بي نوا بصورت Vertical به دو قسمت كاملا مساوي تقسيم ميشه:biggrin1::biggrin1:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
متاسفانه تو ایران Sephiroth شناخته شده نیست , به همین دلیل Dante بیشتر رای آورده.

بعد من بازم میگم تو این رای دادن ها دوستان به علاقه نگاه میکنند نه به مهارت... .

ولی در مجموع نظر دوستان هست و محترم و این کل کل ها هم معنی نمیده!

سهراب تو هم بیخیال شو.در شان طرفداران FF نیست که سر این مسائل بچه گانه بحث و کل کل کنند.

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD
آقا مثل اينكه من از مسابقه ي فينال جا موندم :laughing: :biggrin1: فينال كِي برگزار شد من خبردار نشدم؟! :biggrin1: آقا منم به دانته راي دادم :cool:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من كه كلا دانته رو بيشتر از هم شاهزاده ميپسندم هم سفيروث ...
سفيروث اگر مهارت تو شمشير زني داشت كه اينقدر از دست اين كلود كتك نمي خورد :biggrin1: كلا سفيروث شخصيت سياه و منفوري است كه به ادم يك حس بي حسي دست ميده ولي دانته شخصيت بسيار جذابي داره سكانس جالبي كه Credo ازش چيزي ميخواد و اون ميگه هيچ وقت حرف كسي رو كه آخرين دقايق عمرش هست رو زمين نميزاره نشون بر مردانگي اين فرد ميده حالا سفيروث چي داره؟ آدم هايي كه بي گناه هستند رو ميكشه.

Dante won'tdie

کاربر سایت
Jan 18, 2012
8
هر شمشیر زن و مبارزی رو بینید حالا از الطیر و اتزیو و پرنس و همه و همه یه سری نقاط ضعفی در مبارزه داشتن چون بالخره یه انسانن دیگه و همینطور حریفای اونا هم در مقابل دانته جوجه ای بیش نیست اما دانته یه رگ شیطان داره یه رگ انسانی و هیچوقت تا به حل شکست نخورده و شکست نخواهد خورد و هیولا هایی که در مقابل اون قرار میگرفتن با اینکه قدرت خارق العاده ای داشتند اون ها رو شکست میداد. اگه کس دیگه ای بود حتما در مقابل این هیولا ها و شیاطین تیکه بزرگش گوشش بود.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
JUST DANTE . اینو میگم به همه اونایی که چه طرفدار دانته هستن چه طرفدار sephiroth . مطمئنم از دانته تا به حال کسی بهتر نبوده البته مهارت vergil هم عالی هست ولی خب دانته شکستش داد . sephirote هم اونقدرا نیست . تا بخواد به دانته برسه ......................................... کلی طول میکشه . Dante کجا sephirote کجا ؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر