مسابقه بهترین تیرانداز بازی های سال

به کدام تیرانداز رای می‌دهید؟

• The Punisher

رای‌ها: 20 37.7%
  • Captain Price

رای‌ها: 33 62.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
خوب همون طور که می دونید ما قبلا تاپیک بهترین شمشیر زن رو راه اندازی کردیم و اون تاپیک به پایان رسدید و بهترین تیر انداز بازی های سال هنوز مشخص نشده.پس ما از این به بعد در اینجا به رقابت تیراندازها نظاره می کنیم.

انتظار نمیره مثل تاپیک بهترین شمشیر زن بشه ولی باید بهترین تیر انداز هم مشخص بشه.

حالا من بر عکس شمشیر زنها که خیلیاشونو میشناسم از تفنگدارا کسای زیادی رو نمی شناسم.تا زمانی که لیست آماده بشه فقط با پیغام خصوصی به من یا اقا نوین novin_punisher شخصیت مورد نظرتونو معرفی کنید تا جدول نهایی راه اندازی بشه و فایترا با هم به رقابت بپردازند.

پس حتما یادتون باشه که اصلا اینجا پستی ندید تا جدول نهایی آماده بشه

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
مجتبی جان بهتر نیست یه تاپیک character battle راه بندازی اونوقت هرچی شمشیر زنو تیر اندازو جکوجونور هست بندازید به جون هم بچه ها هم 99% طبق محبوبیت کاراکترا رای میدن نه اینکه بگن این شمشیر داره و اون جادو داره و ...
اینطوری محبوبترین کاراکتر سال مشخص میشه و به علت زیاد بودن کاراکترا ممکنه مسابقه یه سال طول بکشه که به نظر من خیلی جذاب تره !! در ضمن اینطوری ممکنه افراد بیشتری در نظر سنجی شرکت کنن
این فقط در حد یه نظر بود اما حالا باخودتونه خواستم قبل اینکه شروع کنیید به یکم راجعبه نظر من فکر کنید :love:
منم حاظرم هرگونه کمکی درباره جمع کردن کاراکترا بهتون بکنم
(شرمنده با این که گفتی پست ندید ولی من نظرمو گفتم)

آخرین ویرایش:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
مجتبی جان بهتر نیست یه تاپیک character battle راه بندازی اونوقت هرچی شمشیر زنو تیر اندازو جکوجونور هست بندازید به جون هم بچه ها هم 99% طبق محبوبیت کاراکترا رای میدن نه اینکه بگن این شمشیر داره و اون جادو داره و ...
اینطوری محبوبترین کاراکتر سال مشخص میشه و به علت زیاد بودن کاراکترا ممکنه مسابقه یه سال طول بکشه که به نظر من خیلی جذاب تره !! در ضمن اینطوری ممکنه افراد بیشتری در نظر سنجی شرکت کنن
این فقط در حد یه نظر بود اما حالا باخودتونه خواستم قبل اینکه شروع کنیید به یکم راجعبه نظر من فکر کنید :love:
منم حاظرم هرگونه کمکی درباره جمع کردن کاراکترا بهتون بکنم
(شرمنده با این که گفتی پست ندید ولی من نظرمو گفتم)
من خودم همین نظر رو دارم ولی اول می خوام هر کدوم شمشیر زنها و تیر اندازها اول جدا جدا باشن بعد که برنده نهایی مشخص شد یه مسابقه مثل لیگ برتر میزاریم و اونایی که در دور دوم شرکت کردند رو شرکت میدم.کلا 8تا تیر انداز و 8 تا شمشیر زن.شمشیر زنها قدرت های جادویی دارن و تیر اندازها تفنگ.پس زیاد نامردی بینشون نمیمونه

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,589
نام
کورش
فکر میکنم مسابقه محبوبترین کاراکتر جذابتر از بهترین تیراندازه باتوجه به اینکه اکثر تیراندازها مربوط به بازیهای FPS هستند و شخصیت پردازی خوبی ندارند . ضمن اینکه محبوبترین کاراکنر میتونه خیلی گسترده تر و بزرگتر و جذابتر باشه.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
بله منم هم عقیده ی کوروش جان هستم.به نظرم مثلا بین کل کاراکتر ها چند تا چند تا انتخاب کنیم بعد نظر سنجی بکنیم خیلی باحال تره

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
منم با کوروش موافقم ولی یکم مشکل میشه چون شخصیت محبوب تو عالم بازیهای رایانه ای خیلی زیاده! فکرشو بکنین فقط تعداد کاراکنر ها چندتا میشه؟ ولی خوب ارزش داره!:smile:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
آقایون چرا اینطوری میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad: یه نفر یه چیزی میگه ده نفر پشت سرش موافقت میکنند.
بنظر من همین خوبه چون افرادی مثل مارکوس ، سالید اسنیک ، شپرد و ........ را میتوان قرار داد که واقعا همه پر طرفدارند:love:
ولی در آن حالت واقعا شلوغ بازار میشه.
پ.ن: خواهشا مثل قضیه شمشیر زن نکنید که 10 تا کاراکتر از یه بازی شرکت داده شوند:laughing: هر بازی فقط یک کاراکتر آن هم فقط بازیهای 1 یا 2 سال اخیر.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من که گفتم باری اینکه مسابقه شلوغ نشه مسابقات جدا برگذار بشه و بعد برنده های دور دوم شمشیر زن ها به هم مسابقه بدن.

مثلا این طوری که دور اول شمشیر زن ها 16 نفر بودن و دور دوم شدن 8 تا .این 8 نفر می تونند تو المپیک جنگ جویا شرکت کنند.در رابطه با تیر انداز ها هم همین طور.

الان اینا رو مد نظر دارم.

رزیدنت ایول...
leon.aida.Chris Redfield
دویل می کرای.
lady mary
انیموشا.
jak
فاینال فانتزی.
auoren
Balthier

gears of war
Marcus Fenix

Turok
Turok

max payne
max payne
-------
و خیلی های دیگه که یا نمی دونم تو کدوم بازی هستن یا اسمشونو نمی دونم مثل اون کماندو کلا کجه که تو ریزیدنت ایول 4 بود و پانیشر و ....

با اینکه گفتم نظراتتون برو برام پی ام کنید بازم پست الکی دادید.لطفا دیگه پست اضافی ندید.اگه لازم باشه خودم این کارو می کنم.فقط پی ام

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سلام.
این لیستی است که من آماده کردم.شاید بعضی ها رو از قلم انداخته باشم.اما همه معروف هستند و غیر معروف نداریم.اما لیست نهایی نیست و باید تا آماده شدن آن صبر کنید.به هر حال تا تاپیک آماده و به قول معروف گرم بشه زمان لازمه.پس صبر پیشه کنید! :cheesygriدر ضمن تا اماده شدن جدول نهایی خواهشا این جا پست ندید.pm بدید.

Sam Fisher ازsplinter cell

Solid Snake از metal gear solid

Max Payne از max payne

Lara Croft از tomb raider

Gordon Freeman از half life

Marcus Fenix از gears of war

Frank Castleیا Punisher(:love:)از punisher

Sheperd از mass effect

Leon و Chris از resident evil

Sam از serios sam

Agent 47 در hitman

Tommy Angelo درmafia

Tiquila در stranglehold

Wayne در lost planet

Coltan White در gun

Turok در turok

Jack Carver در farcry

Jack Slate در dead to rights

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
آقایون ببخشید من زیاد خبر دار نبودم اینا چجوریه؟ همینجوری یهو میریزیم از این 16 نفر هر کی به یه نفر رای میده بعد برنده اعلام میشه یا اینجوریه که 2 تا 2تا نظرسنجی میشه بعد 2 باره همینجوری حذف میشن تا آخر سر یکی بمونه؟

T- rex

کاربر سایت
May 24, 2008
101
نام
torobche
ببخشیداینجا پست دادم ولی خواستم بگم بچه ها سعی کنید امضاتون مثل مال من مختصر مفید وآرامشبخش باشه:biggrin1:
خوشگله؟؟؟؟؟؟؟؟:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر