مسابقات FIFA 14 | XBL

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
دوشنبه است:|
جالبه خود آرمین جان ( ar2012) حاضر نشد دو بازی اش رو با من انجام بده:|
بعد شما میگید مرحله گروهی تمام شده و من حذف شدم:| مرحله حذفی میخواد برگزار شه:|
اولا تا سه شنبه مهلت بود:|
ثانیا منم از هفته پیش هر چی تلفن و قرار گزاشتم شما محل نزاشتی اصلا، چندین بارم سر ساعت خاصی قرار گذاشته بودی که بازم من حاضر شدم اما شما حاضر نشدی، بعد میگی من حذفم:|:|:|
لطفا اگه قانونی میزارید لااقل خودتون به اون عمل کنید:|

بعدشم اینم نمونه message هات-قرارهات:| که من اومدم اما شما نیومدی:

a52cvh0f70bim7kil3x3.png

من چندین ماهه کار مدیریت این تاپیک رو انجام میدم خودمم توش حضور فعال دارم اما هیچ وقت بین خودم و دیگران فرقی قائل نمیشم:

http://forum.bazicenter.com/thread86501/

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
دوستان توجه داشته باشید گیم برا تفریحه ... دیدم تو پست های قبلی یسری درگیر شدن ...
اگر ازش لذت نبرید و فقط به صرف مسابقه باشه اصلا جالب نیست ...
....

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
دوستان توجه داشته باشید گیم برا تفریحه ... دیدم تو پست های قبلی یسری درگیر شدن ...
اگر ازش لذت نبرید و فقط به صرف مسابقه باشه اصلا جالب نیست ...
....

حرف شما درسته ولي دوست من اگر جوك و شوخي هم تهش اهانت باشه ايا شما ميخندي؟

وقتي من دارم با شما بازي ميكنم و سرساعتي كه شما ميتونين بخاطر احترام به شما(من كارمندم نه يه بچه ١٣ ساله)ميام ولي بعد هنگام پذيرش گل(حتي ندارم خوشحالي بعد از گل رو ببينيد اونقد يعني سريع:) از بازي به بهونه مشكل سي دي بيام بيرون و بعد اين قضيه رو طبيعي جاوه بدم توهين نيست؟؟؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
ببین داداش بعضی ها افتخار نمیدن که بازی هاشون رو انجام بدن
پس بهتره که بریم دور بعد

بعضی ها مثل شما بیکار نیستن که 24 ساعت آنلاین بازی کنن باید یه تایم مشخصی رو اعلام میکردین که همه برنامه ریزی کنن واسه بازی ;)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
بعضی ها مثل شما بیکار نیستن که 24 ساعت آنلاین بازی کنن باید یه تایم مشخصی رو اعلام میکردین که همه برنامه ریزی کنن واسه بازی ;)

البته بعضي بچه هاي زير ١٢ سال مثل اقاي عبد.... هم بعد از پذيرش گل سي دي شون بهرمشكل برميخوره:)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Mehr@b XBL

کاربر سایت
May 24, 2014
25
ببین داداش یعنی شما الان خیلی کاراتون زیاده:))
خب پس چرا اصلا تو مسابقات شرکت کردید؟ خواستید خودتونو مسخره کنید یا ما رو؟
وقتی که کاراتون زیاده بهتره که برید به کارایی که دارید برسید نه اینکه همه رو علاف خودتون کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر