مسابقات FIFA 12 Champions League---season 2

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
نه.اگر از لیگ invite بدی خودش خودکار online میذاره.اگر میخوای costume بدی باید در friendly به حریفت invite بدی.اگر مشکل خوردی بهم زنگ بزن تلفنی راهنمایی کنم.

بزار فردا مودم رو بریج کنم , ببینم چی میشه!

این روش معمولا تو اکثر بازی ها جواب میده , ببینم رو این هم جواب میده یا نه

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
آها راستی منم نتونستم با fp-trainer بازی کنم.اصلا مشکل از اونه.چون من با nicepop و hardbarca هم بازی کردم ولی مشکلی نبود.ولی هربار میخوام با ایشون بازی کنم میزنه your connection to your opponent was lost!

marcus_fenix

کاربر سایت
Jul 1, 2012
21
آقا می خواستم از همینجا از جناب hardbarca یه تشکر بکنم.من دیشب بازی اول که تموم شد،قرار بود بازی دوم رو با بیست دقیقه تاخیر برگزار کنم،بنا بر خواسته ی خودشون،که خوابم برد و امشب بازی کردیم،اولش گفتن که 3-0 به نفع حریف ولی بعدش قبول کردن و بازی کردن.
ایشالا دوست خوبم rango1042 هم از گروه B صعود کنه.البته اگر بنده ی حقیر از گروه A صعود کنم،با توجه به نتایج حاصله،یا با mhfifa یا با rango بازی خواهم داشت که هر دو بازی سختی خواهد بود اینجور که معلومه.البته هنوز هیچی معلوم نیست.

آخرین ویرایش:

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
آقا می خواستم از همینجا از جناب hardbarca یه تشکر بکنم.من دیشب بازی اول که تموم شد،قرار بود بازی دوم رو با بیست دقیقه تاخیر برگزار کنم،بنا بر خواسته ی خودشون،که خوابم برد و امشب بازی کردیم،اولش گفتن که 3-0 به نفع حریف ولی بعدش قبول کردن و بازی کردن.
ایشالا دوست خوبم rango1042 هم از گروه B صعود کنه.البته اگر بنده ی حقیر از گروه A صعود کنم،با توجه به نتایج حاصله،یا با mhfifa یا با rango بازی خواهم داشت که هر دو بازی سختی خواهد بود اینجور که معلومه.البته هنوز هیچی معلوم نیست.

خواهش میکنم داداش
اکثرا من خودم هم اگر که مدیر لیگ باشم به بچه ها میگم که سخت میگیرم و 3-0 و از این حرفا اما دلم نمیاد که همچین کاری کنم و تا جایی که ممکن باشه راه میام>:d

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان بازیهای دور اول انجام شد.ممنون از همکاریتون.این هم از نتایج تک تک گروهها و جدول هر گروه:
2hlpwt3wn181gwvbt5jg.jpg

eenkmcnbvu8namz6shp.jpg

rvez5eamupomg8fw3n6v.jpg

sz6811qzqjqidugki7vs.jpg

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
خیلی مسخره بود.

نمیخوام بهونه بیارم و ...

ولی اعصابم خورد شد سر این دوتا بازی.

بازیه اول هرچی زدم گل نشد. دقیقه 89 هم یه تیرک زدم , بعد همون توپ اومد رفت توی گلم و بازی مساوی شد.

منم وقتی دقیقه 90 گل میخورم خیلی اعصابم خورد میشه. خیلی.

( یه دفعه تو یه کلوپ یه دسته رو زدم شکوندم! )

بازی دوم هم با اعصاب خوردی و ... شروع کردم , به خودم اومدم دیدم 3 تا خوردم.

اول نیمه ی بعد هم چهارمی رو خوردم. سیستم رو کلا حجومی کردم , تو ضد حمله دوتا دیگه هم خوردم. کلا توی بازی دوم 6 تا شوت زد , 6 تا گل زد.

بعد توی بازی اول اونجوری...

هعییی

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
خیلی مسخره بود.

بازیه اول هرچی زدم گل نشد. دقیقه 89 هم یه تیرک زدم , بعد همون توپ اومد رفت توی گلم و بازی مساوی شد.

اول نیمه ی بعد هم چهارمی رو خوردم. سیستم رو کلا حجومی کردم , تو ضد حمله دوتا دیگه هم خوردم. کلا توی بازی دوم 6 تا شوت زد , 6 تا گل زد.

هعییی

اگه واقعا اینطور که میگی باشه درکت میکنم و من هم متنفرم اگه بازی اینجوری پیش بره:wallbash:

واس ما هم کم اتفاق نیفتاده

Ac - Dc

کاربر سایت
May 28, 2010
40
یه فیلسوف یونانی سده بیست ویکم میلادی هست جمله خیلی پر مغز و پر نغزی داره، خیلی جمله ش سنگینه از نظر محتوا .. میگه که :
" برای اینکه گل نخوری و اعصابت خورد نشه باید خوب دفاع بکنی " .
الان هم زنده ست، کسی خواست آدرسش رو میدم بهش :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیلی مسخره بود.

هعییی

اره رحمان( dead space 2.)هم گفت :d
راستي فرشاد جان بازيه اول ما با الكس 4_1 شد بنده خدا يه پنالتي اي كه خودم بهش دادم گل كرد:d

Ac - Dc

کاربر سایت
May 28, 2010
40
میگم قضیه این دفاع tactical چیه؟این چه نوع دفاعیه؟ مگه دفاع دیگه ای هم وجود داره؟

صبح به خیر ایران ! دی:
تو فیفا 11 دفاع تو حالت لگسی بود تو 12 هم لگسی هست هم تاکتیکال .. تو دفاع لگسی تو کنترل یه نفر دستته فقط و بقیه رو اوئتو ئن اما تو تاکتیکال دستت بازتره و میتونی دو نفرو کنترل بکنی .
تو تنظیمات دسته اون پایین زده نوع دفاع رو میتونی انتخاب بکنی .

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
صبح به خیر ایران ! دی:
تو فیفا 11 دفاع تو حالت لگسی بود تو 12 هم لگسی هست هم تاکتیکال .. تو دفاع لگسی تو کنترل یه نفر دستته فقط و بقیه رو اوئتو ئن اما تو تاکتیکال دستت بازتره و میتونی دو نفرو کنترل بکنی .
تو تنظیمات دسته اون پایین زده نوع دفاع رو میتونی انتخاب بکنی .

اینجا ایرانه:d

یه دوونه ای
حالا از کجا بفهمم الان دفاع های من چی هستن؟:d من همه رو کنترل می کنم فکر کنم واسه من تاکتیکال هست

Ac - Dc

کاربر سایت
May 28, 2010
40
تاپیکو اشتباه اومدیا ! :|

منظورم این بود که در آنِ واحد میتونی کنترل یه نفرو داشته باشی و طبیعتن با L1 سوییچ میکنی بین بازیکنات ..
تو حالت لگسی با مربع نمیتونی یار کمکی صدا کنی که بیاد و مهاجمو پرس بکنه
اما تو تاکتیکال میشه در عین حال که کنترل یه نفر دستته با مربع یه یار کمکی نزدیکو بخوای که بیاد کمکت واسه دفاع .
حالا از کجا بفهمی که دفاع های تو چی هستن الان ؟! .. خط آخر پست بالاییمو بخونی میفهمی ..دی:

marcus_fenix

کاربر سایت
Jul 1, 2012
21
اگر می شد تیم رو تو هر بازی انتخاب کرد خیلی خوب می شد.چون بعضی مواقع سخته با یه تیمی مثلا با تیمه تهاجمی بازی کرد.و باید دید تیم حریف چیه.ولی خب قوانین مسابقات هست دیگه.امشبم آخرین بازی گروه 1 برگزار میشه و جایگاه تیم ها تو این گروه نمایان.به امید اولی تو گروه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر