مسابقات Call Of Duty 5 : World At War

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
مسابقات و قرارهای آنلاین Call Of Duty 5 : World At War

سلام !
دوستان اگر موافق باشید مسابقات COD 5 رو برگزار کنیم !؟
به هر حال اگر کسی خواست در مسابقات شرکت کنه , راس روز 30/5/88 این بازی انجام میشه در ساعت 12 شب !!
من برای اینکه زمان شرکت در مسابقه اینقدر طولانی شد 2 تا دلیل دارم !
1-تا 30 مکه هستم !! :smile:
2-تقریبا تا اون زمان تمام CoD باز ها از این مسابقه خبردار میشن !!
درضمن هرکسی خواست شرکت بکنه , اینجا psn id خودش رو بنویسه تا بچه ها اددش کنن ! و اگر این مسابقات رونق گرفت از طرف یکی از دوستانم هدایایی به شما تعلق میگیره !
اینم psn id خودم : Amri_gamer

آخرین ویرایش:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
باسلام خدمت دوستان عزیز !
مسابقه 30 ام برگزار شد اما تعداد نفرات کم بود ! یه چیزی حدود 8 نفر بودیم !
اما بخاطر شوق و اشتیاق دوستان یه مسابقه دیگه تو 5 ام شهریور سال 1388 میزاریم و امیدوارم نفرات بیشتری شرکت کنند ! به بهترین بازیکن ها که استعداد خیلی خوبی تو سری بازیهای cod داشته باشند با اختیار خودشون معرفی میشن به تیم رسمی بازیهای ملی تو ایران و برای مسابقات میرن و اگر بتونن رتبه خوبی کسب کنند از طرف شرکت مادیران (نماد اطمینان):biggrin1: به کشور فرانسه فرستاده میشن تا اونجا مسابقات بین المللی که به صورت تیمی هست رو انجام بدن !
زمان مسابقه : 5 ام شهریور ماه سال 1388 ساعت 9 شب شروع مسابقه !!
موفق باشید :love:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام دوستان !
فعلا مسابقه نداریم تا همه جمع بشن !
هرکسی خواست من اکثرا آنلاینم مخصوصا شب ها از ساعت 9 تا صبح :biggrin1:
آیدیم هم که اون بقل هست :biggrin1:

moha393

کاربر سایت
Sep 6, 2009
9
عزیزان من ps3 دارم. چه جوری میتونم مپ جدید نازی زامبی رو به صورت آنلاین برای ps3 دانلود کنم؟ من دستگاه ps3 رو به اینتر نت وصل کردم ورژن دستگاه رو بالا بردم. بعد سی دی call of duty5 رو گزاشتم پچ 1.4 رو دانلود کردم . نقشه ها به بازی اضافه شد ولی مپ های جدید اصلاً باز نمبشه.و فقط همون نقشه قدیمیش بازه. مبتونید کمکم کنید خیلی برام مهمه

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
عزیزان من ps3 دارم. چه جوری میتونم مپ جدید نازی زامبی رو به صورت آنلاین برای ps3 دانلود کنم؟ من دستگاه ps3 رو به اینتر نت وصل کردم ورژن دستگاه رو بالا بردم. بعد سی دی call of duty5 رو گزاشتم پچ 1.4 رو دانلود کردم . نقشه ها به بازی اضافه شد ولی مپ های جدید اصلاً باز نمبشه.و فقط همون نقشه قدیمیش بازه. مبتونید کمکم کنید خیلی برام مهمه
سلام دوست عزیز ! شما باید اول باید یک PSN کارت یا هر کارت مجازی دیگری که امکان خرید از PSN رو داشته باشه ! بعد میری اضافات هر بازی مثل مپ ها یا اسلحه هارو خریداری میکنی بعد میتونی اونارو دانلود و نصب کنی !
سوال دیگه ای داشتی در خدمتم
موفق باشید :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر