مسابقات حضوري PSP (تهران)

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
اقا 10 صبح خیلی زوده که.......

به نظر من بذارید ساعت 5 که هم هوا یه کم بهتر شه هم بعد از ظهر بهتره چون تا 15 دقیقه به 9 تقریبا هوا روشنه

Last edited by a moderator:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
به نظر من بذارید ساعت 5 که هم هوا یه کم بهتر شه هم بعد از ظهر بهتره چون تا 15 دقیقه به 9 تقریبا هوا روشنه

منم قبول دارم ، 5 خیلی بهتره :-"،
ولی حالا فردا رو همون ساعت 10 بیاین تا بعد ببینیم چی میشه;)

مکان= پارک لاله ضلع جنوب غربی مجسمعه ابوریحان اگه وقت دارید 100% بیان خوش میگذره.

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
خیلی دوست دارم بیام اما تو اون ساعت کار دارم تازه از همه مهمتر اینه که PES 9 ندارم
اما دفعه بعد میام ولی ساعتشو همون حدود 5 بذارید خواهشا

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
من پیشنهاد می دم که اگه کسی لپ تاپ داره بیاره که اگه کسی بازی رو نداشت فوری براش بریزه... حیف خودم تهران نیستم اگه نه پایه بودم شدید...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من هستم شديدا ....... فردا 10 صبح پشت مجسمه عمو ابو (ابو گيشنيز !!:biggrin1: - ابوريهون:biggrin1: !) ميبينمتون

رفقا ......

دوستان سخ نگيريد پاشيد بيايد amirdelta جون بابا خونه شما كه همون بقله لالس (پاركو ميگم) , من از شرق تهران دارم ميام ,

بعد شماها .......

آخرین ویرایش:

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
من هستم شديدا ....... فردا 10 صبح پشت مجسمه عمو ابو (ابو گيشنيز !!:biggrin1: - ابوريهون:biggrin1: !) ميبينمتون

رفقا ......

دوستان سخ نگيريد پاشيد بيايد amirdelta جون بابا خونه شما كه همون بقله لالس (پاركو ميگم) , من از شرق تهران دارم ميام ,

بعد شماها .......
داداشمی
به خدا خیلی دوس دارم بیام نمیتونم
اما اگه هفته بعد هم بذارید 1000% میام

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
سلام بچه ها
بعد از عمری نشستیم چند نفره psp بازی کردیم مخصوصآ pes2009
خیلی خوش گذشت - فکرنمیکردم همتون پاشین بیان دمتون گرم من که خیلی حاللللللل کردم:groupwave:

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
سلام بچه ها
خیلی خوش گذشت - فکرنمیکردم همتون پاشین بیان دمتون گرم من که خیلی حاللللللل کردم:groupwave:
بچه ها بهتون خوش گذشت؟
چند نفر بودین؟
دفعه بعد اگه خواستین برین به منم بگین حتما میام ;)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
سلام بچه ها
ذاش مهراد دم خودت گرم که بچه ها رو جمع کردی :love:
راستی 2 تا گلی که ازم خوردی هم قشنگ بود ، بشینین همتون تمرین کنین ، حداقل یه یار قدر بیاد با من بازی کنه :-" (ابته من نشد با احسان هم بازی کنم :eek:)
داش رضا هم که قرار بازی برامون بیاره :biggrin1:

هفته بعد 5شنبه ساعت 5 تو پارک دوباره همتونو میبینم:cheesygri

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
راستی 2 تا گلی که ازم خوردی هم قشنگ بود ، بشینین همتون تمرین کنین ، حداقل یه یار قدر بیاد با من بازی کنه :-" (ابته من نشد با احسان هم بازی کنم :eek:)

هفته بعد قطعیه؟

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد

اقا اولآ من یارام ضعیف بود-10 نفره بودم -روحیه نداشتم چون بچه ها فقط تورو تشویق میکردن - یکی از گلات هم افساید بود - داور هم خریده بودی قبول نبود:mad::((

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
اقا اولآ من یارام ضعیف بود-10 نفره بودم -روحیه نداشتم چون بچه ها فقط تورو تشویق میکردن - یکی از گلات هم افساید بود - داور هم خریده بودی قبول نبود:mad::((

یارات ضعیف نبود ، حریف من ضعیف بود :laughing: ، میخواستی تک به تک با جفت پای مدافعت نیای تو صورت مهاجم من ، هر کی با من بازی کنه روحیه نداره :-" ، خوبه حالا تو میزبان بودی من میهمان :laughing: ، بچه ها کجا منو تشویق کردن ، اونا هم که داشتن بازی میکردن :cheesygri
:cheesygri:laughing::)
آره آقا هفته دیگه قطعیه:cool:
7 نفر بودیم:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر