مسابقات حضوري PSP (تهران)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام تو پاساژ نمی شه نگهبان پاساژ بیرونمون می کنن باید یه پارکی پیدا کنیم که از جمعیت و درگیری ها دور باشه من pes بازی می کنم بازیهای دیگه ارزشی ندارن واسه مسابقه فقط فوتبال خوبه:laughing: و کمتر هم توش تقلب می شه!!!

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
سلام سلام سلام
بازم سلام
خب بعد از حدوده یه سال دوباره اومدیم اینجا ببینیم چی به جیه

اول از همه بگم خوشحالم بچه ها دوباره میخان دور هم جمع بشن

ما حدود دو سال پیش همچین تجربه ای رو داشتیم
من ( امین ) و دوستم احسان اولین کسایی بودیم که این مسابقاتو برگزار کردیم
یادمه تو قراره اول فقط خودمو احسان رفته بودیم اما قراره دوم بهتر و قرار 4 اکه اشتبهه نکنم حدود 15 نفر بودیم.

از کسی که این تاپیکو زد انتظار میرفت تو همون تاپیک قبلی ادامه بده
انتظار میرفت از کسایی که قبلا تجربه کرده بودن کمی نظر بخاد تا به برگزاری هرچه بهتر کمک کنه
کمه کم انتظار میرفت خود تاپیک قبلی رو یه نگاهی بندازه تا دیگه از نظر خیلی چیزا مشکلی نداشته باشید

اینم لینک تاپیک

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2392&highlight=%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA&page=32

اون تاپیک فعلا قفله اما با درخاست از مدیران باز میشه
==================================================================
پ.ن. اشکال بیشتر ماها اینه که همیشه باید یکم از وقتمونو تلف کنیم تا به تجربه ای ه قبلا بعضیا رسیده بودنو قابل انتقالم بود برسیم

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
با سلام و عرض ادب خدمت آقا امين گل. من مخلص شما و آقا احسان و آقا سپهر و ديگر دوستان پايه گذار اين مسابقات هستم. شما تو اين زمينه حق آب و گل داريد. با اجازتون عين سي و سه صفحه ي اون تاپيكي كه گفتيد رو خوندم. واقعا محشر بود. متاسفانه من با اينكه سرچ كرده بودم اين تاپيكو پيدا نكرده بودم. واقعا شرمنده. به هر حال خوشحال مي شم شماهايي كه تو اين زمينه تجربه داريد كمكمون كنيد.

با توجه به تجربيات آقا امين گل و ديگر دوستانشون كه من در تاپيك مذكور خواندم، بهترين مكان همون پارك لاله است. به همون دليل كه مركزيت داره. فعلا همين پارك لاله تاييد ميشه. در مورد روز هم آخر همين هفته پنجشنبه يا جمعه من هر دو روزش رو پايم. هر كسي بياد بگه كودومش راحت تره. بازي هم PES09 صد در صده (هم با توجه به آمار ، هم با توجه به تجربيات). اگه بازي ديگه اي به ذهنتون ميرسه بگيد.

پ.ن: آقا امين افتخار ميدين به جمع ما بپيونديد؟ اگه آره، بي زحمت اگه دسترسي دارين احسان و سپهر و ديگران رو هم خبر كنيد. ممنون. :cool:
پ.ن2: آخجون داريم زياد ميشيم. :p :cheesygri

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
بالاخره یکی از قدیمیا (امین) اومدن!
منم احتمالا میام!
به نظر من و با توجه به همون تجربه ای که امین میگه یکی دو سال پیش ما داشتیم:
بازی: pes2009 - و یک بازی ریسینگ به جز برن اوت چون دفعه قبل حسابی اعصابمون خرد شد! (مثلا flatout حال میده چون derby هم داره همدیگر رو له میکنیم حال میده!!!!) - ویرچوا تنیش هم خوبه دو به دو سری پیش زدیم خیلی حال داد!!!
مکان: پارک لاله که مرکز شهره!
زمان: 9 صبح یا 6 بعد از ظهر و جمعه! (بعد از ظهر بهتره اونایی که بیرون بازی کردن میدونن زیر نور آفتاب صفحه psp خیلی کم رنگ و اذیت کننده میشه!!!)
ممنون

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
خيلي خوشحالم. داره خوب پيش ميره.
pes كه صد در صده. تنيس بازي نكردم تا حالا. ريسينگ هم با nfs بيشتر حال مي كنم. فلت آوت هم الان ندارم. تيكن هم بد نيستا!
بعد از ظهر نباشه بهتره. آخه بعضي ها كه راهشون دوره دير ميرسن خونه سختشون ميشه. مگه اينكه زود بذارين (مثلا ساعت سه) كه ديگه با صبح فرقي نداره. تازه گرمتر هم هست. رو همين حساب نه صبح به نظرم خوبه. پنجشنبه و جمعش خيلي برام فرقي نداره. بقيه هم بيان نظر بدن.
اينم لينك عكس پارك لاله:
http://sefroyek2007.persiangig.com/image/Park_Lale.JPG
سعي كردم يه جوري پرينت اسكرين بگيرم كه خيابوناي مهم بيوفتن. اگه لازمه بگين يه عكس ديگه بذارم كه خيابوناي بالا هم معلوم باشه يا هرجوري كه بگين.

پ.ن: آقا من تو فوتبال ناشي تشريف دارم. جون هر كي دوست دارين رحم كنيد :d
پ.ن2: راستي نظرتون در مورد ورودي هم بگين. گفتيم مثلا نفري هزار بزاريم به نفر برتر بديم. خوبه يا نه؟

آخرین ویرایش:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
بالاخره یکی از قدیمیا (امین) اومدن!
منم احتمالا میام!
به نظر من و با توجه به همون تجربه ای که امین میگه یکی دو سال پیش ما داشتیم:
بازی: pes2009 - و یک بازی ریسینگ به جز برن اوت چون دفعه قبل حسابی اعصابمون خرد شد! (مثلا flatout حال میده چون derby هم داره همدیگر رو له میکنیم حال میده!!!!) - ویرچوا تنیش هم خوبه دو به دو سری پیش زدیم خیلی حال داد!!!
مکان: پارک لاله که مرکز شهره!
زمان: 9 صبح یا 6 بعد از ظهر و جمعه! (بعد از ظهر بهتره اونایی که بیرون بازی کردن میدونن زیر نور آفتاب صفحه psp خیلی کم رنگ و اذیت کننده میشه!!!)
ممنون

سلام علیرضا خوبی؟:smile:

فقط اینو می خواستم بگم flatout قسمت مولتی پلیرش خرابه !!! اشکال هم از خود سازنده هست!

ولی انگار بعدا درستش کردن.
اینو گفتم که یه وقت سر این بازی موقعه قرار مشکلی نداشته باشید:biggrin1:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
سلام ساسان جان! ممنون!:love:
جدا؟ نمیدونستم. پس بی خیالش! nfs هم بد نیست!
منم فوتبالم معمولیه ولی مهم نیست مهم کنار هم بودنه!

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
میبینم که علیرضا هم اومده

خب در مورد خودم جواب قطعی نمیدم

در مورد تکن هم بگم زمان لود اون بیشتر از یه راند بازی طول میکشه و یکم اعصاب خرد کن میشه

در مورد ورودیه هم بگم که (البته نظر خودمه ها ) بهتره یه بار قرار بزاریدو با هم بازی کنید بعد از دور بعد راجع بهش تصمیم بگیرید (بزارید راه بیوفته حالا اینجوری اونایی که بازیشون ضعیفه ممکنه نیان)

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
در مورد ورودی باهاتون موافقم امین جان.
تکن هم بالاخره شما تجربت بیشتره. هرچی بگین. سعی کنید بیاین.
بازی دوم nfs:undercover خوبه؟

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
در مورد ورودی باهاتون موافقم امین جان.
تکن هم بالاخره شما تجربت بیشتره. هرچی بگین. سعی کنید بیاین.
بازی دوم nfs:undercover خوبه؟
تکن زیاد بدم نیستا به هر حال اگه بچه ها جای اضافی دارن اونم بریزن
(آخه اون موقع ها همه 2 gb داشتند):((
nfs هم امتحان نکردیم

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
بچه ها منم هستم
فقط يكي تو پيغام خصوصي بطور خلاصه اين 4 صفحه رو برام توضيح بده