مرگ واقعي پلاسما و Lcd به زودي توسط تكنولوژي SED

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
خوب منم گفتم عاقلانه ترين كار اينه كه همه وايسن تا اين ابر تلويزيون بيان .
لازمه يه اشاره و توضيخ كوچيك در مورد كنتراست بگم . اصلي ترين عامل و چيزي كه كنتراست واقعي تلويزيون را نشون ميده رنگ سياه هست به طوري كه هرچه قدر رنگ سياه عميقتر و شفافتر باشه كنتراست تلويزيون بيشتر ميشه . چيزيه كه بايد فهميد اگه اهل تحقيق و كنجكاو باشيد نقش بزرگ رنگ سياه را در تلويزيون ميدونيد چيزيه كه حتي در عالم طبيعت هم نگاه كنيد به هرچيزي دقت كنيد احميت رنگ سياه را خواهيد ديد .

خوب شما با توجه به مطالب بالا كنتراست تلويزيون هاي sed را متوجه ميشيد در اولين نمايش اين تلويزيون ها در نمايشگاه با اينكه هنوز تلويزيون ها اماده و محصول نهايي نبودند كنتراست انها در حالت 10000:1 (ده هزار به يك ) بود و طبق گفته توشيبا و كانن محصول نهايي كنتراست ان 100000:1 (صد هزار به يك )خواهد بود . چيزي كه بسيار فراتر از تلويزيون هاي lcd هست و اصلا نميشه با پلاسما و lcd مقايسه كرد .
و همچنين سرعت نمايش در اين تلويزيون هاي sed بسيار بالا هست و اين باعث ميشه كه تصاوير بسيار نرم و روان نشون داده بشه .

بنا به گزارش خیرگزازیها کمپانی پاناسونیک به تازگی پلاسما پنلهای جدیدی رو روانه بازار آمریکای شمالی کرده که کنتراست اونها 1,000,000 به 1هست البته این کنتراست دینامیک هست و کنتراست معمول اون 30,000 به 1 هست و حالت Game mode هم برای اون در نظر گرفتن که عمق بیشتری به بازیها میده و این پنلها دارای رزولوشن 1080*1920 هستن یعنی از حالت 1080p به طور واقعی پشتیبانی میکنن و 3تا ورودی HDMI هم دارن.

http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/panasonic-th-42pz85u/4505-6482_7-32887122.html
http://www.hdtvsolutions.com/Panasonic-TH-42PZ85U.htm

به نظر من هنوز زوده که بگیم مرگ پلاسماها و LCDها فرا رسیده چون هنوز کمپانیای بزرگ دارن روی این محصولات کار میکنن و هر روز بهتر از قبل مبشن نمونشم همین کنتراست یک میلیون به یک هست.
plasma103.jpg

Panasonic Plasma TV 103 inch​

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
با وجود OLED من فکر کنم SED چیزی برای گفتن نداره یعنی اصلا جایی نداره چند برابر ارزان تر و کیفیت بالاتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر