مراسم PSX 2016

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
سلام!

ItHJS.jpg

امسال برای سومین بار شاهد برگزاری مراسم PlayStation Experience خواهیم بود و یک بار دیگر طرفداران PS دور هم جمع شده و ساعات خوشی را کنار یکدیگر پشت سر خواهند گذاشت. البته تنها حاضرین در مراسم نیستند که از آن لذت می‌برند و سونی یک بار دیگر کنفرانسی ترتیب داده تا گیمرها در سراسر جهان به تماشای آن بپردازند.
رویداد امسال در آناهایم کالیفرنیا برگزار می‌شود و دموهای متعددی از بازی‌های متنوع آماده شده تا حاضرین به تجربه آن‌ها روی PS4 Pro در تلویزیون‌های 4K پرداخته و به انجام بازی‌های PSVR مشغول شوند. همچنین مانند سال‌های گذشته کنفرانس‌ها و مباحثی در زمینه‌های مختلف وجود خواهد داشت و همچون سال قبل، مسابقات مخصوص Street Fighter V تحت عنوان Capcom Cup هم برگزار خواهد شد که بهترین مبارزین SFV در آن قدرت خود را نمایش می‌دهند.

QC86Y.jpg

لیست بازیسازها و ناشران حاضر در مراسم:

Ctnnc.jpg

سایرین:
Alien Trap
Alonso Martin Company
Arcade Distillery
Berzerk Studio
Bit Kid, Inc.
Blue Mammoth Games
Cleaversoft
Curve Digital
Cyan, Inc.
David OReilly
Defiant Development
Desert Owl Games
Exploding Tuba, LLC
FDG Entertainment
Finji
Happy Badger Studio
High Horse Entertainment
Hollow Ponds
Joy City
KO_OP
Krillbite
Limited Run Games
Matt Makes Games
Messhof
Metalhead Software
MidBoss
Milkbag Games
Mografi
NextGen Pants, Inc
Paraniod Productions
Playism
Pocketwatch Games
Retro Dreamer
Reverb Triple XP
Robot Entertainment
Schell Games
Sirlin Games
Ska Studios
SNK Corporation
Spaces of Play
Sumo Digital
Team 17 Digital Ltd
Thunder Lotus Games
Tribute Games Inc
Vblank Entertainment Inc.
We the Force
Wonderstruck Games
Ysbryd Games
YummyYummyTummy Inc
Zeboyd Games, LLC

لیست بازی ها:

• 2064: Read Only Memories
  • 3on3 Freestyle
  • Aaero
  • Ace Combat 7
  • Batman: Arkham VR
  • Bound
  • Boundless
  • Brawlhalla
  • Chasm
  • Cosmic Star Heroine
  • Cryptark
  • Death Tales
  • Death’s Gambit
  • Destiny: Rise of Iron
  • Disc Jam
  • Divide
  • Drawn to Death
  • EarthNight
  • Eitr
  • EVE Valkyrie
  • Everything
  • Fallen Legion
  • Fantasy Strike
  • Farpoint
  • Flinthook
  • For Honor
  • Full Throttle Remastered
  • Future Unfolding
  • FutureGrind
  • Gang Beasts
  • Garou: Mark of the Wolves
  • GNOG
  • Graceful Explosion Machine
  • Gravity Rush 2
  • GT Sport
  • Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone
  • Heart Forth, Alicia
  • Here They Lie
  • Horizon Zero Dawn
  • Human: Fall Flat
  • I Expect You To Die
  • Jenny LeClue: Detectivú
  • Just Shapes & Beats
  • Killing Floor 2
  • Knights and Bikes
  • Let It Die
  • Loot Rascals
  • Mages of Mystralia
  • Masquerada: Songs and Shadows
  • MLB The Show
  • Monster Boy and the Cursed Kingdom
  • Monsters and Monocles
  • Mosaic
  • NBA 2KVR
  • Nidhogg 2
  • Night in the Woods
  • Nioh
  • Obduction
  • Orcs Must Die! Unchained
  • Persona 5
  • Plague Road
  • Pox Nora
  • Psychonauts in the Rhombus of Ruin
  • Pyre
  • Rain World
  • Rainbow 6 Siege
  • Randall
  • Ray’s the Dead
  • Refactor
  • Resident Evil 7 biohazard
  • RIGS Mechanized Combat League (PS VR)
  • Robinson: The Journey (PS VR)
  • Salt and Sanctuary
  • Shadow Warrior 2
  • Shakedown: Hawaii
  • SmuggleCraft
  • Snake Pass
  • Sniper Ghost Warrior 3
  • Sonic Mania
  • Star Wars Battlefront Rogue One: Scarif
  • Star Wars Battlefront Rogue One: X-wing VR Mission
  • Statik
  • Street Fighter V
  • Sundered
  • The Church in the Darkness
  • The King of Fighters XIV
  • The Last Guardian
  • Tooth and Tail
  • Uncharted 4: A Thief’s End: Survival
  • Until Dawn: Rush of Blood
  • VR Worlds
  • Watch_Dogs 2
  • XING: The Land Beyond
  • Yakuza 0
  • YIIK: A Postmodern RPG
  • Yooka-Laylee

تاریخ برگزاری PSX 2016، روزهای 3 و 4 دسامبر خواهد بود.

آخرین ویرایش:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اقا من هنوز از كف اين Tlou بيرون نيومدم . به جرات بهترين معرفي يك گيم براي من و صد البته خيلي ها تو طول تاريخ بود
خیلی خوبه که چیزی که دوست داری بهش برسی مثلا منم بازی که دوست داشتم و معرفی شده ریمیک فینال 7 و اویل 2 هست مورد انتظار ترین بازی ها هم هستن برام جالبه هردوشونم توی این نسل هستن tlou خیلی خوبه و خیلی دوست دارم بازیش کنم اما برای ما خراک یک یا نهایتا دو ماه بازی باشه اما با فینال میشه زندگی کرد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
مهم نیست فن ها چی میگن یا چه انتظاری دارن .. اتفاقا اکثرا ناتی داگ بازی های بزرگش رو تو همایش های کوچیک معرفی کرده .... the last of us .) تو همین vga معرفی شد ... انچارتد ۴ تو جشن انتشار ps4 رونمایی شد . پس اصلا متعجب نمیشم که یه دفعه ناتی داگ بازیش رو نمایش بده

فکر کنن من تنها کسی بودم که اطمینان داشتم ناتی داگ بازی جدیدش رو اینجا نشون میده ...
ولی با این حال از شدت سوپرایز و هایپ و کیفیت تریلر رعشه گرفتم ... کلی جیغ بنفش کشیدم ...

• Like
Reactions: (STALKER)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,202
نام
ماکان
این DLC عالیجناب UC4 چقد خفن بود آخه! واقعا فک برانداز بود.

اول اینکه آرت استایل بازی به اصالت خودش برگشته و اون گرافیک خوش آب و رنگ با رنگ آمیزی اغراق شده رو دوباره میبینیم. یعنی دقیقا همون چیزی که من کم رنگ شدنش تو خود UC4 رو نپسندیدم. اون نمای آخر بالاپشتبوم، زمانی که شهر در حال جنگ رو نشون دادن هم شاهکار بود و البته دیگه این جور نماها با DD های فوق خفن تبدیل به امضا ND و UC شدن.

و مورد دوم گیم پلی هست که به نظر من خیلی جالبه. ملی ها کلا خیلی خشن بودن و اون قسمتی هم که با هم اون ضربه رو زدن شاهکار بود. کلا این DLC انقد خفن بود که منو بیشتر از خود بازی هایپ کرده!

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,628
نام
Mehrdad
اینقدر رفتیم تو کف tlou2 که رزیدنت اویل یادمون رفت:D خیلی خفن بودا.. محیط ها طراحی حس ترسناک موزیک... واقعا خفن بود...

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
تایید شد که برای ساخت Death Stranding از انجین Horizon:ZD استفاده میشه.
همچنین شاید جالب باشه بدونید که Bruce Straley کارگردان (Game Director) بازی Uncharted: The Lost Legacy نیست و به جاش Kurt Margenau (یکی از طراحان ارشد U4) کارگردانی بازی رو بر عهده داره و در مورد Creative Director هم فعلا چیزی تایید نشده ، اما احتمال نسبتا بالایی وجود داره که Creative Director بازی هم نیل دراکمن نباشه و Josh Scherr (نویسنده U4 در کنار دراکمن) این نقش رو بر عهده داشته باشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,202
نام
ماکان
الان تازه یادم اومد گرافیک GTS چقدر خوب شده بود TLOU نمیذاره که رو بقیه بازی ها تمرکز کنیم :D

دقیقا! مثل کرش!:D همه میترسیدن مدل کرش مثل اسکایلندرز باشه، یا کلا یه چیز مسخره ای در بیاد اما واقعا چیز خفنی از آب در امده، همون بازی های کلسیک با مدل های جدید. اصلا مرحله مصر رو که دیدم نزدیک بود گریه کنم واقعا! کلا یکی از بهترین قسمت های امشب همین کرش بود، همه خاطرات دوران بچگی یهو امد جلوی چشام. دم سونی و اکتی گرم خدایی. TEAM_LSD رو روسفید کردن!:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,202
نام
ماکان
تایید شد که برای ساخت Death Stranding از انجین Horizon:ZD استفاده میشه.
همچنین شاید جالب باشه بدونید که Bruce Straley کارگردان (Game Director) بازی Uncharted: The Lost Legacy نیست و به جاش Kurt Margenau (یکی از طراحان ارشد U4) کارگردانی بازی رو بر عهده داره و در مورد Creative Director هم فعلا چیزی تایید نشده ، اما احتمال نسبتا بالایی وجود داره که Creative Director بازی هم نیل دراکمن نباشه و Josh Scherr (نویسنده U4 در کنار دراکمن) این نقش رو بر عهده داشته باشه.

به نظر من که کاملا مشخصه DLC کار این دو نفر نیست، اول اینکه قاعدتا باید TLoU Part II رو بسازن و دیگه وقتی روی این نذاشتن، و اینکه استایل بازی کاملا به سه شماره اول، خصوصا UC2 نزدیک شده و دیگه مثل UC4 گرافیک رئال نداره. برعکس همه اون رنگ آمیزی های شارپ و زنده برگشتن که البته برای من نکته بسیار مثبتی هم هست و به شدت راضی هستم.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,336
نام
امیرعلی
هنوز تو شوكم در عجبم شما چجورى داريد اينجا اينقدر تايپ ميكنيد من تازه الان يكم سرحال شدم! ١٠٠بار تريلر Tlou II رو ديدم واقعا فوق العاده... چجورى صبر كنيم واسش! اكثرا با نشون دادن الى هيجان زده شدن ولى من وقتى جوئل زبون باز كرد مو به تنم سيخ شد يه لحظه كل صحنه هاى نسخه اول اومدن جلو چشمام.
Crash هم همونى بود كه ميخواستم :x

• Like
Reactions: Democracy

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,743
نام
علی
دقیقا! مثل کرش!:D همه میترسیدن مدل کرش مثل اسکایلندرز باشه، یا کلا یه چیز مسخره ای در بیاد اما واقعا چیز خفنی از آب در امده، همون بازی های کلسیک با مدل های جدید. اصلا مرحله مصر رو که دیدم نزدیک بود گریه کنم واقعا! کلا یکی از بهترین قسمت های امشب همین کرش بود، همه خاطرات دوران بچگی یهو امد جلوی چشام. دم سونی و اکتی گرم خدایی. TEAM_LSD رو روسفید کردن!:D
کرش خیلی فراتر از انتظارها بود هم مدلینگ صورتش هم پیشرفت گرافیکش , اکتی نشون میده در ریمستر کردن کارش خیلی درسته MW هم عالی ریمستر کردن قشنگ ریمیک هستن امیدوارم طوری بفروشه که مجبور بشن CTR هم ریمیک کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر