مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,057
نام
آریا
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:D) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :D

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
@R3D_R4N9ER

بعد که بازی اومد و همه چیز مشخص شد و تازه اونم توی بخش مخصوص خود X1.... یعنی باز اونجایی هم انتظار دارید همین روند "همه چیز عالیه ما چقدر خوشحالیم" ادامه پیدا کنه؟

تاپیک کنفرانسا و تاپیکای خبری بازیای X1 و مایکرو (از همه لحاظ چه فروش چه معرفی چه خبرای خود بازیها، چه سیاسـت های مایکرو) ماشالله همیشه خدا بازیهای X1 برای همه فوق پرفکتن و به صورت کاملا هماهنگی همه کاملا راضی...... حداقل باز این سمت وقتی یه کسی از چیزی خوشش نمیاد خیلی راحت میاد اون رو میگه.

vh5bA.gif

نیگا تو رو خدا این حرف رو دارن به کی میزنند =)) =)) =))

پ.ن: خوشم میاد با وجود اینکه Bold ـش هم کردم باز خوب بلدید خودتون رو بزنید به اون راه :x آ باریکلا :-*
شما اگر ملاک و معیارت کاربرا هایی هستش که الکی جو میدن و تعریف و تمجید (منظورم به شخص خاصی نیست،اصلا خود من) من حرفی ندارم،چه بسا از همین دست کاربر هم برای پلتفورم های سونی هست حالا غلظت تعداد این افراد تو این پلنفورم ها کمتر،ولی همه این طوری نیستن.
الان من دقیقا خودم رو به کدوم راه زدم؟:-/

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
برای شرکتی که توی گیمزکام هم حضور نداشت، چطور این کنفرانس یه بونوس حساب میشه؟ :-/
با اجازه دوستان که اگه منو به جانب داری متهم نکنند، کنفرانس اصلا خوب نبود. حالا بعضی ها رو درک نمیکنم چرا با گیف، الم شنگه به پا میکنن و اظهار خوشحالی میکنن اما واقعا خوب نبود.
حتی اگه بگیم مایکروسافت بدترین شرکت حال حاضره، بازم کنفرانس خوب نبود. :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
@R3D_R4N9ER

بعد که بازی اومد و همه چیز مشخص شد و تازه اونم توی بخش مخصوص خود X1.... یعنی باز اونجایی هم انتظار دارید همین روند "همه چیز عالیه ما چقدر خوشحالیم" ادامه پیدا کنه؟

تاپیک کنفرانسا و تاپیکای خبری بازیای X1 و مایکرو (از همه لحاظ چه فروش چه معرفی چه خبرای خود بازیها، چه سیاسـت های مایکرو) ماشالله همیشه خدا بازیهای X1 برای همه فوق پرفکتن و به صورت کاملا هماهنگی همه کاملا راضی...... حداقل باز این سمت وقتی یه کسی از چیزی خوشش نمیاد خیلی راحت میاد اون رو میگه.

vh5bA.gif

نیگا تو رو خدا این حرف رو دارن به کی میزنند =)) =)) =))

پ.ن: خوشم میاد با وجود اینکه Bold ـش هم کردم باز خوب بلدید خودتون رو بزنید به اون راه
yahoo_8.gif
آ باریکلا
yahoo_11.gif

چند سالته؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
برای شرکتی که توی گیمزکام هم حضور نداشت، چطور این کنفرانس یه بونوس حساب میشه؟ :-/
با اجازه دوستان که اگه منو به جانب داری متهم نکنند، کنفرانس اصلا خوب نبود. حالا بعضی ها رو درک نمیکنم چرا با گیف، الم شنگه به پا میکنن و اظهار خوشحالی میکنن اما واقعا خوب نبود.

میگی توی گیمزکام نبود اما نمیگی در عوض پاریس رو داشتن که کاملا راضی کننده بود !!!!
واقعا خسته نباشید

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
میگی توی گیمزکام نبود اما نمیگی در عوض پاریس رو داشتن که کاملا راضی کننده بود !!!!
واقعا خسته نباشید

آره اونجا که واقعا خوب بود. اینجا هم انتظار معرفی نداشتم ولی شدیدا منتظر بودم از بازیهای در حال توسعه اش (مخصوصا هورایزن) چیزی نشون بده که اونم نشد. برای همین کنفرانس خوب از آب در نیومد.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,744
نام
علی
راجب VR به نظرم در پاریس بازی های خوبی براش نشون دادن بازی کرایتک , بازی گوریلا کمبریج , UD , DC VR و دیشب هم بالاخره نشون دادن که پشتیبانی میکنند ازش حالا چه ایندی چه بازی های بزرگتر و AC7 هم فکر نکنم بازی بدی باشه برا VR !
راجب کنفرانس نمایش آنچارتد خواستن انتخاب دیالوگ در کات سین ها رو نشون بدن که خیلی جالب بود و خودش مهر تاییدی بر ریل تایم بودنش هم بود , از FF7 R گیم پلی نشون دادن , ONO هم که :)) خیلی باحاله , از رگباره ایندی ها که بگذریم :d بهترین بخش کنفرانس برا من معرفی عزیزه دل NNK2 بود :x قبل کنفرانس فرانسه هم پست داده بودم که ینی میشه معرفی شه ؟؟ معرفی شد و انحصاری هم که هست . از نمایش Ni-Oh هم خوشم اومد , معرفی بازی جدید اپیک گیمز یعنی paragon اونم انحصاری کنسولی در نوع خودش خیلی جالب بود :d
ویرایش : اون تیشرت لعنتی هم که تا E3 قشنگ جون ب لبمون میکنه :((

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
در اینکه کنفرانس خوبی نبود شکی نیست ! یه جور بی برنامه بود بعضی جاها سر درد گرفتم یه چرتم زدم سر PS VR !
ولی معرفیِ Yakuza 0 و Ni No Kuni II و Ace Combat 7 خیلی خوب بودن و هر سه تا یه جورایی حیف شدن تو این کنفرانس
این وسط دلیل ناراحتی و دلولپسی xbox فن های عزیز رو نمیفهمم خوشحال باشید شما هم! :love: :bighug: :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

اول از همه گیمز کام نبود به جاش پاریس که بود نکنه این فراموش کردین ؟ ماکروسافت هم پاریس نبود چه ربطی داره آخه مگه برای یک سال 2016 چندتا بازی انحصاری باید معرفی و عرضه بشه که شما بازم اینجا انتظار معرفی بازی جدید داشتین مشخصا با این همه بازی معرفی شده برای سال 2016 دیگه جایی برای بازی دیگه نمیمونه .
خوب شاید برای شما خوب نبوده برای یکی مثل من که از بازی های indie هم لذت میبرم در کنار بازی های AAA مشخصا کنفرانس خوبی بود برای مثال E3 با اون همه بازی من به شخصه از معرفی Firewatch خیلی لذت بردم تا خیلی از بازی های دیگه .
نمیدونم چه ربطی به ماکروسافت داره این وسط بعد شما میگی من به جانب داری متهم نکنید خوب وقتی خودت دو خط بعد در تاپیک کنفرانسی که اصلا ربطی به ماکروسافت نداره و کسی هم ندیدم اینجا بیاد این کنفرانس با کنفرانس ماکروسافت مقایسه کنه یا حتی اینکه اصلا اینجا ماکروسافت حضور داشته باشه بحث میکشه وسط خوب چه انتظاری داری ؟

مشخصا هر کسی از کنفرانس یک انتظاری داشته کسی که منتظر GOW و ... بوده مشخصا حالش گرفته چه طرفدار سونی بوده باشه چه نبوده باشه اما برای منی که میبینم این همه بازی وجود داره برای عرضه در سال 2016 و انتظار انحصاری جدیدی از هیچ کدام نه ماکروسافت نه سونی دارم یه همچین کنفرانسی با وجود این همه بازی متنوع indie میشه عالی و لذت بخش حالا یکی هم میاد میگه من حال نکردم خوب دلیل بر این نیست که کنفرانس بد بوده باشه هر کسی انتظاری داره مشخصا بعضی ها هم که وضعیتشون مشخصه نزده میرقصن خوب بحث اینجور افراد در هر دو طرف مشخصه .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
آره اونجا که واقعا خوب بود. اینجا هم انتظار معرفی نداشتم ولی شدیدا منتظر بودم از بازیهای در حال توسعه اش (مخصوصا هورایزن) چیزی نشون بده که اونم نشد. برای همین کنفرانس خوب از آب در نیومد.

هورایزن که تکلیقش مشخصه ، خودشون گفتن منتظر چیز جدیدی نباشید چون مخوایم بازی براتون کاملا تازگی داشته باشه ، بقیه بازی ها هم در آینده نمایش خواهند داشت ، به هر حال نمیشه انتظار داشت کنفرانس به کنفرانس رگباری نمایش AAA داشته باشن
در مورد کُلیت کنفرانس هم همه قبول‌دارن که ضعیف بود ( مخصوصا با توجه به کنفرانس های گذشته که چپ و راست بازی معرفی کردن ) اما توقعات ملت هم خیلی زیاده خواهانه و در بعضی مواقع غیر منطقی هستش ، دیگه مشخص شده دووس دارن ملت رو‌ترول کنن ، گل سرسبدش هم تی شرت شاون لیدن :D
ذره ای انصاف و منطق هم خوبه واقعا ، حالت فاز XOneفن ها ( دوستان عزیز لیوینگ دد و فرشاد۳۶۰ ) چیه که کنفرانس رو‌ترول میکنن نمیدونم :))

موفق باشیم

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
نمیدونم چه ربطی به ماکروسافت داره این وسط بعد شما میگی من به جانب داری متهم نکنید خوب وقتی خودت دو خط بعد در تاپیک کنفرانسی که اصلا ربطی به ماکروسافت نداره و کسی هم ندیدم اینجا بیاد این کنفرانس با کنفرانس ماکروسافت مقایسه کنه یا حتی اینکه اصلا اینجا ماکروسافت حضور داشته باشه بحث میکشه وسط خوب چه انتظاری داری ؟

8-| [MENTION=28887]vivanred[/MENTION]
اینجا هر کی از کنفرانس راضی نبود، گفتند فن فلان جایی. دیگه فهم کنایه مشکل نیست ...
-----------------------------------
آقا نقل نکنید. گفتم منتظر رونمایی نبودم. اما حتی نمایش درست و درمونی هم نبود.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
به یک نکته اشاره کنم برای برخی دوستان که فکر نکنن چون از کنفرانس ناراضی ایم راهو براشون هموار کردیم جهت ترول ! ،تعداد کنفرانسهایی که سونی (صرفا گیم )در سال برگزار میکنه برای فنهای مایکروسافت رویاستو خود مایکروگمه توش ، حالا بین این همه کنفرانس که هر کدومش به طریقی انتظاراتو بالاوسخت میکنه ، یک دونه E3 هم هست که مایکرو تمام زور و دس رنج سالیانشو اونجا به ثمر میرسونه ، حالا موفق یا غیر موفق ، اینکه هر سال بشینی و از گوشه رینگ فقط کوری بخونی برا سال آینده بیا تو گود خودی نشون بده . سونی خانواده دوسته :) برای فناشو تمام گیمرا برنامه های بزرگی داره که از اول سال تا آخرش هایپمون نمیخوابه و انرژی داریم . سونی عالی عمل کرد توی این کنفرانس ما انتظاراتمون خیلی بالا رفته ، ماکان راست میگه ما با تم بعضی بازیهای شرقی کلا مشکل داریم ! ، ولی خوده هاشون و خوده هاتون :) بهترین کنفرانس بود ، به هر حال سونی به همه ی سلیقه ها احترام گذاشته ، ما خودخواه نباید باشیم ، این کنفرانسم جنبه های مثبتش فراوون بود ما داغ بودیم نفهمیدیم :)

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
ترول کردن شرکتی که در سال 4 تا کنفرانس برگزار میکنه در حالی که بقیه رقباش به زور برای 2 کنفرانس متریال دارند دل خوش، اعتماد بنفس و مقدار زیادی insecurity میخواد تبریک به همتون

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر